• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    KAJJAK: v jakým vesmíru, prosím tě? "contol warrior" vyhrává na tom, že soupeře unudí k smrti.
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    uz jste nekdy nekdo vyhrali diky tomu, ze concede button ma prodlevu? :D

    me se to zrovna podarilo. souper druid, mel win na stole, jen jsem cekal, jestli si to uvedomi (byl to utok presne za 20, vcetne hero poweru. ja mel 20 zivotu). kdyz zacal utocit, tak mi doslo, ze to asi vidi. tak jsem dal 'concede', jenze on mezitim stihnul zahrat jeste novyho yogga (asi klasicky 'I had all deez'). a hra neskonci, dokud se nedoresolvuje karta na stacku, receno magikovou terminologii. tak jsem nevericne pozoroval, jak yogg vytocil 'mysterybox' (zacasti spell za kazdy spell v teto hre), kterym si mimo jine nalizal asi 8 karet, cimz se uspesne dolizal a ufatigoval :DDDDD
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    umi to udelat opravdu hodne armoru a zaroven hodne lizes karty, takze hunteri se vystrileji a control nestaci lizat karty tak rychle jako ty
    Screenshot by Lightshot
    https://prnt.sc/vycy6s
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    tady nzoth verze kdyz vam random generator prestane davat huntery kteri dostavaji s prvnim deckem nechutne na budku, tohle je vic proti control deckum ale huntery si to i tak dava
    ### kill hunt ed
    # Class: Warrior
    # Format: Standard
    # Year of the Phoenix
    #
    # 2x (1) Risky Skipper
    # 1x (1) Shield Slam
    # 2x (2) Armorsmith
    # 2x (2) Battle Rage
    # 2x (2) Minefield
    # 1x (3) Ancharrr
    # 2x (3) Bladestorm
    # 1x (3) Bulwark of Azzinoth
    # 2x (3) EVIL Quartermaster
    # 1x (3) Lord Barov
    # 2x (3) Shield Block
    # 2x (4) Circus Amalgam
    # 1x (4) Kargath Bladefist
    # 2x (4) Sword Eater
    # 2x (5) Brawl
    # 1x (5) Ringmaster Whatley
    # 1x (5) Scrap Golem
    # 1x (8) Deathwing, Mad Aspect
    # 1x (10) C'Thun, the Shattered
    # 1x (10) N'Zoth, God of the Deep
    #
    AAECAQcKogTerQPfrQO+uQPNvgP5wgOT0AOb2APA3gO/4AMKS5AD1AT/B9mtA6S2A7i5A7XeA7beA/TfAwA=
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    tady muj decklist, nad aggro deckama fakt vubec nebrecim ### kill hunt ed
    # Class: Warrior
    # Format: Standard
    # Year of the Phoenix
    #
    # 2x (1) Risky Skipper
    # 2x (1) Shield Slam
    # 2x (2) Armorsmith
    # 1x (2) Battle Rage
    # 2x (2) Minefield
    # 1x (3) Ancharrr
    # 2x (3) Bladestorm
    # 1x (3) Bulwark of Azzinoth
    # 2x (3) EVIL Quartermaster
    # 1x (3) Lord Barov
    # 2x (3) Shield Block
    # 1x (4) Archmage Vargoth
    # 2x (4) Circus Amalgam
    # 1x (4) Kargath Bladefist
    # 2x (4) Sword Eater
    # 2x (5) Brawl
    # 1x (5) Ringmaster Whatley
    # 1x (5) Scrap Golem
    # 1x (8) Deathwing, Mad Aspect
    # 1x (10) C'Thun, the Shattered
    #
    AAECAQcKkAPWmQPerQPfrQO+uQPNvgP5wgOT0APA3gO/4AMKS6IE1AT/B9mtA6S2A7i5A7XeA7beA/TfAwA=
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    _DOMINIK_
    _DOMINIK_ --- ---
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    ACID7:

    zrovna control warrior roznese vsechny ty huntery na kopytech
    ACID7
    ACID7 --- ---
    neco aktualniho :))

    Current Meta in Hearthstone
    http://www.youtube.com/watch?v=pdSbXI0vkn0


    Greedy Blizzard Memes Compilation - Hearthstone
    http://www.youtube.com/watch?v=ciTFdodvPyU
    MATHES
    MATHES --- ---
    nicmene u tohodl decku plati zlaty pravidlo "nesmis si to lizat jako curak" dvojnasob
    MATHES
    MATHES --- ---
    moc se mi tam nelibi Big Ol' Whelp, ale nevim co tam misto nej dat (kdyz azure drake je v HOF)
    MATHES
    MATHES --- ---
    Kdyby to nekdo chtel zkusit, je to fakt zabavny. Vicemene jsem zacal zkouset ramp druida, ale nejak to nebylo ono az me napadlo postavit highlander. Zkousi nekdo neco podobnyho?


    ### the one that lives above
    # Class: Druid
    # Format: Standard
    # Year of the Phoenix
    #
    # 1x (0) Innervate
    # 1x (1) Nature Studies
    # 1x (2) Breath of Dreams
    # 1x (2) Rising Winds
    # 1x (2) Solar Eclipse
    # 1x (2) Steel Beetle
    # 1x (2) Wrath
    # 1x (2) Zephrys the Great
    # 1x (3) Bogbeam
    # 1x (3) Faire Arborist
    # 1x (3) Moontouched Amulet
    # 1x (3) Speaker Gidra
    # 1x (4) Circus Amalgam
    # 1x (4) Crimson Hothead
    # 1x (4) Kiri, Chosen of Elune
    # 1x (4) Overgrowth
    # 1x (4) Swipe
    # 1x (5) Anubisath Defender
    # 1x (5) Big Ol' Whelp
    # 1x (5) Elise the Enlightened
    # 1x (5) Teacher's Pet
    # 1x (6) Emerald Explorer
    # 1x (7) Overflow
    # 1x (7) Umbral Owl
    # 1x (7) Winged Guardian
    # 1x (8) Cenarion Ward
    # 1x (9) Dragonqueen Alexstrasza
    # 1x (9) Ysera, Unleashed
    # 1x (10) C'Thun, the Shattered
    # 1x (10) Yogg-Saron, Master of Fate
    #
    AAECAbSKAx5A/gHEBu+iA/SiA/yjA9ulA/atA/2tA4yuA+ewA5GxA/m1A/+1A8a3A+i6A+66A93MA5LNA5vOA/XOA53YA/TfA4rgA5XgA5bgA7/gA6LhA6ThA6XhAwAA
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    MATHES
    MATHES --- ---
    AZIM: ja se na wild vykaslal a ted misto toho experimentuju s highlander druidem
    AZIM
    AZIM --- ---
    MATHES: absolutne chapu, teda jako .. frustraci, po tom hype jaky tu vase diskuze vzbudila jsem tomu dal sanci a 3x za sebou mirror match ... deck je ted diky nyxu nejak popularni, nechapu
    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    KVIIIK: deck je plnej value - secrety davas zadara, mas tri male masovky a jeden tutor na hrdinu, kterej ti udela rush/lifesteal. Je to tak, ze soupere zabijes na to, ze mas drive vice a vetsi :D plus neni to tak prectenej deck, takze lidi mulliganuji blbe .. chce se to ale naucit davat secrety ve spravnem poradi kdyz jich mas vic, aby jsi o nektere neprichazel lacino.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    MATHES: imho to nemusíš řešit, protože polymorph potkáš na wildu tak v jednom případě z deseti ;) Co s im big priestem jde fakt blbě, jsou ultra-aggro shamani, který vytahaj tři miniony každý kolo, maj na ruce devolve a ještě ti smaží do hlavy. To fakt neuděláš nic... Ale je to asi jedinej problém, kterej jsem potkal, jinak fakt hladce streakem až na aktuální platinum 1, kde jsem potkal právě tři shamany po sobě a jeden mirror, tkaže se to zadrhlo...
    NYRLEM: jakej je win con toho decku? utlouct oponentama časem malýma minionama? docela jsem o nějakým hunterovi uvažoval, ale nemám Subject 9 a nevěřím moc tomu RNG u secretů.
    MATHES
    MATHES --- ---
    PLOMBDENTIST: hele taky jsem na to cumel jakoze wtf ale mel to normalne v decku... curak. asi tech card prave na ress priesta
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Nevim kde to potkavas, protoze s polymorfem maindeck jsem se na wildu opravdu dlouho nepotkal, to si mage maximalne z neceho vytoci, ne?
    MATHES
    MATHES --- ---
    proste pokud na esenci dostanes polymorf/hex a souper je agresivni, tak ses proste done-zo
    MATHES
    MATHES --- ---
    KVIIIK: tak jasne, ale kdyz v 5. chces hrat essence a on ti do toho da dva minony a counterspell a kdyz ho obejdes a das shadow essence a dostanes polymorf, tak proste uz neudelas nic:)
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    MATHES: spíš nechápu, jak se s tim da prohrát (jsem už v diamantu, na legendu nemam trpělivost to gridit) :D Counterspell z nej musíš dostat před castem Shadow Essence a piráti nevaděj, protože je tam dost clearů. Muliigan vždy pro Shadow Essence a nebo Shadow Visions.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam