• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    These are the cards expected to change with next week’s Hearthstone round of nerfs and buffs:

    Snowfall Guardian: From 3/3 stats to 5/5 stats. However, it will no longer gain stats when freezing minions
    Vile Library: Will now read “Give a friendly minion +1/+1 for each Imp”, giving +1/+1 less than before
    Edwin, Defias Kingpin: From 4 Mana 4/4 to 3 Mana 3/3. (It is not 100% confirmed the +2/+2 effect stays the same)
    Stag Spirit Wildseed: The weapon will now have 3 attack and 2 charges, down from 4 attack and 2 charges.
    Celestial Alignment: The card will no longer affect the opponent cards or Mana crystals.
    Halkias: Will have Stealth.
    Relic Vault: Will see a cost reduction from 3 Mana to 2 Mana
    Relic of Extinction: Will probably see a cost reduction from 2 Mana to 1 Mana
    Magnifying Glaive: Will have one extra attack from 2/2 to 3/2
    Bibliomite: Will have one extra attack, from 4/4 to 5/4
    Kobold Illusionist (Wild): Will now cost 5 Mana, breaking the synergy with Sketchy Information

    Hearthstone leaked card nerfs and buffs coming in the next patch. What are the changes coming, and how will they impact the meta? – Esports | Esports.gg
    https://esports.gg/news/hearthstone/hearthstone-leaked-card-nerfs-buffs-next-patch/
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    Ještěže máme papajícího murloca ;)
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    PLOMBDENTIST: Musim rict, ze tohle se stalo kartou, kterou zacinam strasne nenavidet. Ani ten drak pro druida mne nestve tolik jako tenhle blboun..
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    PLOMBDENTIST: já jen s KT a ten deck performuje fakt překvapivě dobře. Dost dělá location a ten spell co se ti vrací do ruky, nějakej midrange se proti tomu fakt vůbec nechytá + máš combo pontecial proti controlu co si nedává armor. Líbí se mi ten deck.
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    MATHES: ja ho hraju i v tom magovi, s KEL’THUZADem a MORDRESHem je docela dobrej
    MATHES
    MATHES --- ---
    PLOMBDENTIST: zatim jsem to videl akorat v token druidovi Kael - Brann - Daddy
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    MATHES: Kaelthas Sinsrider ma imho kombo potencial
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    MATHES: jj, jinak v tomhle konkretnim matchupu je proti impum lepsi ta 40 karetni varianta co hraje 2x Fire Sale
    MATHES
    MATHES --- ---
    PLOMBDENTIST: jako to musim rict, ze je deck, kterej mi behem spoiler season prisel dost prumernej a ono to funguje az prekvapive dobre
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    MATHES: s ping skeleton magem ty implocky celkem farmim
    MATHES
    MATHES --- ---
    prohrava s necim ten zas.... plesnivej imp warlock?
    MATHES
    MATHES --- ---
    WENDEL: chapu, kdyz se podari duplikace pres discover, tak je to hodne nefer :D
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    MATHES: tuhle kartu nesnášim už 2 dny po releasu :D

    moje oblibena je

    NYRLEM
    NYRLEM --- ---
    MATHES
    MATHES --- ---
    Tak jaka je vase oblibena karta z noveho setu?

    Zacnu:

    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    Vyplati se nejdriv otevrit packy a az pak claimnout tu lvl 1 reward legandarku, akorat refund jen do 5.8.

    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Ted moc nehraju, uz udělal nekdo na wildu nakyho cancer priesta 40 karet heal + removal? :)
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    BOREC: Však oni něco vymyslí, zatim mě to s nim baví..co životy, ale těch 10 karet navíc.
    BOREC
    BOREC --- ---
    BARTOK: jaký by to ale měl být?
    BARTOK
    BARTOK --- ---
    BOREC: Ocekavam nerf.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam