• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    AZIM
    AZIM --- ---
    Po třech měsících jsem pustil Wild, první dva decky bez a šance ale ... !!

    Starý dobrý dr.Face Priest funguje a bez boostu jsem z nuly druhý večer diamond10 takže to dobře šplhá, průměrný win je cca turn 4-5

    ### Dr.FacePriest
    # Class: Priest
    # Format: Wild
    #
    # 2x (0) Raise Dead
    # 2x (1) Irondeep Trogg
    # 2x (1) Leper Gnome
    # 2x (1) Shadowbomber
    # 2x (1) Tour Guide
    # 2x (1) Undertaker
    # 2x (1) Voidtouched Attendant
    # 2x (2) Defias Leper
    # 2x (2) Kobold Sandtrooper
    # 2x (2) Mind Blast
    # 2x (2) Twilight Deceptor
    # 2x (3) Shadowed Spirit
    # 2x (3) Twilight's Call
    # 2x (4) Frenzied Felwing
    # 1x (5) Darkbishop Benedictus
    # 1x (8) Xyrella, the Devout
    #
    AAEBAa0GArv3A+iLBA6hBJIF9g6RD6niAvOnA7q2A5vNA9fOA6HoA6P3A633A42BBOGkBAA=
    #
    # To use this deck, copy it to your clipboard and create a new deck in Hearthstone
    BOREC
    BOREC --- ---
    Ahoj, dá se prodat HS účet (ano vím že se to nesmí, ale přesto) - kde ?
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    CUZMAN: Nebude, az pri prvni pristi rok
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    ONDRA_PATA: slusny, kolega dostal vcera 80 a to hraje skoro kazdy den BG.
    ONDRA_PATA
    ONDRA_PATA --- ---
    dostal jsem 150 balíčků, abych se vrátil :D takže jsem to zapnul po 2 letech a jen čumim. za tu dobu mnoho nových mechanik, ale asi nemám čas a chuť takovej skluz dohánět a učit se to.
    mám tu decky jako:
    Spellhunter, Taunt Druid, Discolock, Evenlock, Mill Rogue, Reno Mage...

    chce to překvapit něčim dost starym, na co už lidi nepamatujou :)
    WENDEL
    WENDEL --- ---
    HOCH2: hraju jen standard, a vlastne celej tenhle rok me zatim dost bavi. Novy mechaniky dredge (kouknes na 3 karty ze spodku baliku a jednu das nahoru), infuse (karta se upgraduje potom co xy tvejch minionu umre) se dost povedly. Hodne decku pouziv a jako win condition neutral legendu, Brann je v core setu. Jsou aktualne questy i hero cards… celkove to po rotaci slo dost nahoru (v year of the griffin uz jsem taky premejslel ze to vzdam).
    HOCH2
    HOCH2 --- ---
    Uz asi rok az dva jsem nehral nic jineho nez BG a na ranked jsem se vykaslal.
    Mohl byste nekdo dat nejake rady a info, co ve Wild a Standard cekat a co jsou treba takove top novinky a libustky? Diky
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    FLLIP: Ve frost of the Lich King byly Death Knight karty - herove. Mnel by jsi je na standart dostat :) staci ho 3x zahrat
    FLLIP
    FLLIP --- ---
    Hloupý dotaz, ale jak mám splnit ten první event quest?
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Dostal sem gift 20 karet mel sem tam dve legendy v nathrii tak ze bych se k tomu vratil kdyby byl dust...
    CUZMAN
    CUZMAN --- ---
    Kuci bude odrotovavat naka expanze po tydle novy expanzi?
    XINDL
    XINDL --- ---
    POHODAVOLE: jo, taky sem nad tim vcera dumal a rikal sem si, co to znamena. Az po nejake dobe mi doslo, ze mas zahrat ty death knights heroes z te stare expanze :D
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    XINDL: diky moc za vysvetleni. Jsem prehnane paranoidni. Ted koukam, ze i ten quest pujde splnit.
    XINDL
    XINDL --- ---
    POHODAVOLE: ne. Pred releasem nove expanze muzes koupit bud megabundle nebo nejakej classic bundle. Po vyjiti expanze pak balicky mj. za goldy. Cca mesic a pul po nove expanzi vychazi miniset, resp. miniexpanze, ktera lze poridit za prachy (klasicka i golden verze) nebo za goldy (pouze klasicka verze)
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    XINDL: mensi bundle se nerovna miniexpanze?
    XINDL
    XINDL --- ---
    POHODAVOLE: bundly byly vzdycky za prachy. Za goldy muzes kupovat pouze jednotlive baliky nebo miniexpanze.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    EXSECRABILIS: jestli se nepletu, tak byl vzdy vetsi bundle za eur a mensi za goldy. Jeste pisi, ze ten vetsi bundle bude obsahovat karty, ktere nebudou v balicich. Doufam, ze to akorat vsechno spatne chapu :D
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    POHODAVOLE: Nepletes si to s miniexpanzi ? Ta by stale mnela jit za goldy (ne ta zlata) Co si vzpominam tak neslo kupovat expanze za goldy. Ne ?
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Docela me ted podrazdili. Jestli to chapu spravne, tak uz neni mozny koupit za goldy ani ten mensi bundle, na ktery jsou ted navazany questy? :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    necekal jsem, ze se jeste dockam a to navic s vlastni verzi relic DH:)) start na gold5 a nejak to jede

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam