• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ROTTWEILERHearthstone : "wild hrajou zas jen loseri co nemaji na standard"
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    XINDL: libovolny aggro zabiji do 5. kola, treba discard warlock
    XINDL
    XINDL --- ---
    PLOMBDENTIST: jednou se mi podařilo ho haluzově porazit pomocí plagues death knightem. Jinak je to ale 6. kolo gg no re, concede čau.

    Budu rád za každý tip, jak tenhle balík porazit
    PLOMBDENTIST
    PLOMBDENTIST --- ---
    XINDL: tyhle APM decky jsou nahovno, na mobilu nehratelny, ale druid se da porazit, quest shaman je imho horsi
    XINDL
    XINDL --- ---
    typíčo, po fakt dlouhé době si musím postěžovat.

    Tony druid je pičo nejvíc cancer ultrapičovina, že sem to pičo za deset let hraní HS nezažil. Normálně zlatý face kokotiny
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    Ehm…. Tak nejak dokzu pochopit, ze je blizzard mala spolecnost z indie co neni nektere veci schopna si osetrit, ale tohle je uz vazne moc :-D

    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    MATHES: Jj, poplet sem EA a Activision.. mam akcie MS takze tam mi to nebude tolik vadit :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    Yes I am a lot of fun at parties :D
    MATHES
    MATHES --- ---
    LEDOFREDO: EA s Blizzardem jenom spolupracuje, asi to melo bejt activision-blizzard:)

    a resi se akvizice Microsoftem, kterej taky EA nevlastni, jenom s nima spolupracuje:)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Kdyztak ty signatury jsou v tom clanku dole.. krome tech old gods jsou fakt skoro všechny krásný - patches, tirion, vsichni exploreri, bomba.. ale v tomhle stavu je prakticky nemozny se k nim dostat - leda si koupit balicky a otevrit cely Caverns s kartama ktery davno mam, to me sere
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    tak sem si prolit blizzard forum a zrejme to neni bug, jsou to proste jiny karty - jiny set, jine "objekty" karet .. z technickyho pohledu to chapu, z klientskyho fakt ne :) kupovat si podruhy stejny karty to mi prijde hodne greedy uz i na EA-blizzard :)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    EXSECRABILIS: nefunguje, zrovna sem to ozkousel na sobe .. mam zlatyho anub'araka z TGT a otevrel sem normalniho z Caverns .. to je fakt facepalm
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    LEDOFREDO: Zrovna ti to jdu napsat, ze by mnela fungovat, ale bohuzel co jsme cetl. To nefunguje na 100% :(
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    LEDOFREDO: tak podle tohohle clanku by mela byt duplicate protection mezi Caverns a starymi sety https://www.hearthstonetopdecks.com/hearthstone-caverns-of-time-guide/#signature
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    EXSECRABILIS: ja tomu taky nerozumim, presne jak pises .. napr ja mam 2 x Áju Blackpaw a kdyz si vyfiltruju missing karty v Caverns tak ji tam mam taky .. nechapu to.. a docela bych to chtel rozlousknout, protoze bych chtel trefit nakou tu signaturu z caverns .. ve standardu si na ne nepotrpim, protoze k tem kartam nemam takovy vztah, ale tady jsou karty ktere hraju spoustu let takze nektere bych rad (kazakus, reno..) ... a neni mi jasne jestli teda musim mit jako vsechny karty pod caverns abych mel vetsi sanci na signaturu, nebo ne ... napr. kdyz otevru pack z caverns, tak aby tam byla sance na reknu rena, ktery je standardne z LoE a nedalo mi to treti Áju, protoze je to z pohledu Caverns chybejici legendarka
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    TOMASEQ: Trial vyvola zaroven Acidmaw a Dreadscale, coz je nejvetsi ulet:) a klidne dvakrat za hru, kdyz se povede… uvidim, jestli s tim pujde dojet az na legendu… https://hearthstone-decks.net/face-hunter-1-legend-mariana_h_s_/
    TOMASEQ
    TOMASEQ --- ---
    Pokud mate stary karty, tak tohle je super rychlej a zabavnej balicek…

    ### Face Hunter
    # Class: Hunter
    # Format: Twist
    #
    # 2x (1) Leper Gnome
    # 1x (1) Patches the Pirate
    # 2x (1) Small-Time Buccaneer
    # 2x (1) Southsea Deckhand
    # 2x (2) Cat Trick
    # 2x (2) Explosive Trap
    # 2x (2) Glaivezooka
    # 2x (2) Mad Scientist
    # 2x (2) Quick Shot
    # 1x (3) Acidmaw
    # 2x (3) Ball of Spiders
    # 1x (3) Dreadscale
    # 2x (3) Eaglehorn Bow
    # 2x (3) Unleash the Hounds
    # 1x (5) Leeroy Jenkins
    # 2x (5) Trial of the Jormungars
    # 2x (5) Tundra Rhino
    #
    AAEEAR8ErwTJFMoUkbwCDZIFuwXUBdsJ/gz3DdsPsxOgvQLjnwS7oASungaZoQYAAA==
    #
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    joo je to trosku zmatene, pardon.

    vicemene jsem se jiz dovzdelal. tak bych to tak neak dal jako smazane a neresil vic.

    (dovysvetleni : zmatlo mne, ze karty co uz mam dvakrat muzuz vycraftit jeste potreti + jsou nejake nove wild karty, ale neni to vedene jako miniexpanze, ktera by se dala koupit klasicky jako ostatni dalsi - povazoval jsem to za miniexpanzi)
    MATHES
    MATHES --- ---
    EXSECRABILIS: ja se priznam, ze vlastne vubec nevim na co se ptas :D
    EXSECRABILIS
    EXSECRABILIS --- ---
    Ahoja

    Na chvilku jsem z hs vypadl a dneska jsem koukal, ze se na svet vyklubala nejaka nova expanze do wildu.
    Nicmene nejak jsem nepochopil.
    Jakej je rozdil mezi tema kartama v te expanzi a tema kartama z wildu co mam a prosli ted reworkem ?
    Napr acolyte of pain mam v core i legacy setu a ted ho muzu znovu udelat jeste v caverns ? O_O
    Pripadne je nejaka/ planuje se nejaka moznost to sehnat jako klasickej miniset ? Nebo to lze pouze skrze wild/caverns packy
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    TOMASEQ: hele dobrej nápad, dal jsem to aktuálního balíku a funguje fajn, akorát jsem teda nevyhodil Neptulona, s tím se to super kombí...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam