• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WILLIKFireFall
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    TRAGED: no ja jsem spis myslel, ze kdyz mas ted cas jit to sepsat dev teamu :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SAMIEL: Vubec ne, hral jsem to vcera v noci.
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    TRAGED: ty se asi v praci dost nudis, co? :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WILLIK: Kdyz jsem ten kraft videl, tak presne tohodle jsem se bal. Respektive, je to super, ale chtelo by to prokliky po develop stromu smerem dolu. Ve smyslu "vyberu si Sniper rifle, dole pod ni se toci potrebne soucastky, ty by IMO meli byt klikaci, kdy po nakliknuti se craft prepne prave na tu soucastku a pod ni se analogicky budou tocit soucastky potrebne na jeji vyrobu atd. az bych se doklikal k tomu nejzakladnejsimu co mi chybi, takhle je to straslive neprehlednej overhead v kterem se clovek rychle ztrati. :(

    No du to sepsat dev teamu :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    WILLIK: kk, akorát v pauzách mezi prací čtu ty tutoriály :) je fakt, že ingame tutorial chybí celkem citelně :)
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    KID_MCHUTT: zbrane/vybava se jen crafti nic nedropuje, material se ziskava tim thumperem, klasika to co vytezis je raw takze musis nejdriv refine a potom postupne sestavovat soucastky az nakonec tu finalni vec, kazdy typ materialu ma tri vlastnosti MASS/POWER/CPU. A kazda soucastka ma podle toho specifikace, takze kduz soucastka chce mass a vy pouzijete POWER based material bude to mit nizsi kvalitu.

    Arguile - Firefall Crafting Tutorial - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=f8IBC5DcFWg


    Silverdevil YT - YouTube
    http://www.youtube.com/channel/UCeoMQsSb-YmcxnCk18Kh2-g?feature=guide
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    jsem jako KidMcHutt (nápaditě)

    nepochopil jsem tam pár věcí - např. red coiny jsou jenom za doláre? Dají se koupit někde lepší zbraně? (o vylepšení věcí za xp už jsem zakopl)
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    Jo dyby neco tak jsem ve hre "pancau" ted zrovna jsme doThumpovali s Majkem a jdu si dat jidlo a serial. Budu neco po jedenacte.
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    tak to mam jeste dalsich 5ks od Kamila takze piste do posty kam to chcete nahazet
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    WILLIK: vypada to ze jo
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    DEADDY: funguje to klasicky ze ten invitnutej ma dalsich 5invajtu?
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    Dneska bude na Twitch TV life stream R5, trebas tam budou nejaky klice davat - minimalne dobre pro info.
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    este tu mam 3 invity, pokud nekdo chce PM mail.
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    co mate fejsbuk zkuste jestli nerozdavaj klice tam, nebo posomrujte o invite

    WHITEANGEL: polsu ti invite na mail, dej me do posty kterej mas na hry
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    urcite se to casual hrat da, zatim je to jen beta, takze mrte nedodelavek, nejaky ten brouk a momentalne makaj na PvE contentu
    nicmene zabavne to je
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    da se to hrat stejne casual jako tanky a je to lepsi??
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    jop ja jsem nejdriv dostal klic na TwitchTV od Athene, mam jeste jednu pozvanku, ale daji se klice sehnat
    MARTYMARTY
    MARTYMARTY --- ---
    Vypadá to hezky, je to gut? :D Bohužel se obávám, že na tyhle věci nemám už čas :(
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    WHITEANGEL: Za $20 muzes byt tez :)
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Ty už máš betu Wildo ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam