• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WILLIKFireFall
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    Jinak pokud by se někdo chtěl přidat, tak Armáda "Rabbits Burnt My House" je moje, tak si požádejte o členství...
    Celkově by asi neškodilo hodit na nástěnku možnost přidávat armády, jména postav, kdo za co hraje (pokud hraje) a tak.
    TYRAEL
    TYRAEL --- ---
    Tak s nejnovějším patchem opravili spoustu chyb a konečně se dá prodávat u Vendorů. Plus Města teďka můžou propadnout Meldingu. A přibyla spousta random eventů. Ničení obřího Warbringera s 20 lidmi okolo je sranda. Celkově mě PvE dost baví.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    AVATAR: Neni cas, ted je ze me Romulan ve Warbirdu :]
    AVATAR
    AVATAR --- ---
    Ja tu jen vybleju svuj nazor na tuhle hru.
    Bylo to super, dokud neudelali ten novej patch, kterej mel vyvazit PvP. Pustil jsem to od te doby jednou, zanadaval a zase vypnul. Vzdyt tam neni co klikat. Na par hodin to byla super hra, ale pak uz slo jen o to co nejvic thumpovat, coz se ukazalo byti hooodne repetetivnim. Bossove jsou fajn, ale kdyz 3/4 hodiny s dvaceti lidma busite do jednoho, ktery pak najednou zmizi v tom silovem poli, je to k posrani.

    a jeste dodam: hrajte radsi warframe, to je vetsi ficak ;)
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    DREWDARK: Jedinej primej (lock target) heal (hot) ma Dragonfly jako alt-fire u zbrane, vsecko ostatni jsou ruzne druhy aoe.
    Takze shanet lidi dohromady aby sel dat heal, s tim ze ti vsude budou behat kravy kolem heavy squad thumperu.......dont think so, nebo u Baneclawa kde celej raid dostane za 3/4hp dvakrat za sebou s ne moc velkou pauzou :)
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    WILLIK: ... a nebo chteji uplatnit medika?
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    debilove, at zije balance! 80hp/sec too OP, lets do nerf hammer. what about 2hp/sec yupiii they are all dying again!

    fakt curaci tomu rikam balance, ted proste kdyz mas CD na health pack tak si v pici, protoze do packu stejne nedajvnes pro consumable hp restore.....a kdyz te proste trefi 2x juggernaut tak se ti za sutrem doplni presne 100hp nez si pro tebe prijdou

    udelali z toho zase picovinu
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    TRAGED: njn novy patch a spousta chyb...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DREWDARK: .. jako treba ze nemuzu spendovat XP protoze HTTP error :)
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    Jinak od vcera je online v0.6.1621 s celkem hromadou zmen/uprav:
    - 2 nove ability pro kazdy battleframe
    - Beta Crystite vendor - prodava resource boosty, LGV, Gliderpady atd. Beta Crystite se da craftit z Crystite (1:1)
    - Progression slo dolu a neni za XP+resource, ale za Crystite
    - Lze vycraftit LGV
    - Equipment ma durabilitu
    - Creepa muze dropnout componentu a za ARES mise se ziskavaji i resource
    - stisknutim TAB na mape zobrazi resource v SIN oblasti
    - nove UI pro crafteni + rebalance Stock, Stage1 a Stage2 veci (Stage2 by uz mel byt silnejsi nez Stage1)
    a spusta dalsich: http://forums.firefallthegame.com/community/threads/patch-notes-for-v0-6-1621.119841/
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Pojdme se domluvit na nejakem terrminu a vycistit skupinove Casablanka mapu od Chosenu. Solo je to dost na prd :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TRAGED: ano a to je všechno, na co jsem narazil :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Vzdyt je tam toho spouta, kdyz ti zrovna funguje mapa takze vidis ty fialove ikony kde se co deje :)
    Za ty 3h co jsem tomu dal jsem narazil na:
    - oprav thumper
    - zachrad motorku
    - vymlat nejakou "jeskyni"
    - zabran invazi
    - zlikviduj tornado
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    taková otázka - kromě tří typů questů, PvP, thumpení a totálně nepřehledného craftu - je tam i něco jiného k dělání?
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    Energized Carbon 921 - vecer pothumpim...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    DREWDARK: Hmm, zkousel jsem to, zkusim znovu :)
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    WILLIK: samozrejme dle vlastni kvality to ovlivnovalo VSECKY ostatni staty prirazene komponentu ale ten efekt co jsem vypsal to davalo jakoze NAVIC.
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    (mam na mysli velky milestone patch 0.6)
    WILLIK
    WILLIK --- ---
    DREWDARK: nejvetsi prdel je ze presne takhle to bylo pred patchem, kdyz jsi pouzil (driv se ten mats jmenoval jinak) napr. A1 tak jsi boostnul max clip size, kdyz jsi pouzil A2 tak jsi boostnul max ammo storage, B2 reload, B3 rate of fire, C3 range, a podobne jak bych si predstavoval ze by to melo byt.
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    TRAGED: Ono to tak je. Kdyz otevres snipu tak dole mas soucastky. Kdyz kliknes na soucastku tak si vybiras z tech ktery mas vyrobeny nebo kliknes na New one a prepne te to na tu soucastku. Kdyz jses nejniz tak uz mas primo napsano ktera surovina (treba Metal) a kterej stat (POWER/MASS/CORE) to vyzaduje. Ty si pak vybiras z druhu materialu pricemz kazdy ovlivnuje vsechny staty, ale jen jeden na 100% druhy z 2/3 a treti z 1/3. Zatim je to celkem naprd, protoze asi tezko pouzijes 900Q material aby si s nim vyrobil 600Q vec, ale treba to do budoucna zapracuji a budes ovlivnovat vlastnosti postaveneho predmetu pouzitym materialem.
    Vsechno je to tady: http://forums.firefallthegame.com/community/threads/advanced-thumping-instance-guide.50066/
    Ono dokonce je lepsi klikat pres ty soucastky, protoze ve strome je nekdy spatna soucastka, nez ktera je opravdu potreba - Beta...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam