• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    APPUFeferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko
    EASYWAY
    EASYWAY --- ---
    Ještě jednou z noční návštěvy a dodělávání druhého článku o chilli dobrotách a pěstování lávovité lávy:)
    Doufám že jsem při korekcích na nic moc nezapomněl a přeji Vám hezké počtení....

    No a protože zmrzlí ještě nepřišli, nedoporučuji v žádném případě vystavovat před 15 květnem papričky možnosti blízké smrti tím že je prdnete ven....

    Dobrou noc a otázky rovnou sem ať mi to nezaplní poštu a ať mohou reagovat i jiní....:))))

    Easyway

    EASYWAY
    EASYWAY --- ---
    Ahoj přátelé, protože tu máme klub tak bych rád postupně přidával své články které jsem se rozhodl v průběhu roku napsat. Budu rád když se budete inspirovat, objevovat vlastní cesty a čerpat to, co si sami zvolíte z pěstování či pouhopouhého konzumování těchto zdravých a pálivých dobrot na kterých si již nějaký ten pátek ujíždím.
    Díky za pozornost

    Easyway

    APPU
    APPU --- ---
    ZRK: tak mi to nedalo a volal sem kamarádovi zahradníkovi a ten řikal že ven jedině udělat takovej minipařník. Že papriky obecně nedávaj výkyvy. Sice úplně nejásal když sem řekl že je hodim na týden zpátky dovnitř, ale prej lepší než je nechat na chladu. Dokud je venku v noci pod 10 tak nedávat ven.
    ZRK
    ZRK --- ---
    APPU: Já bych je tam taky šoupla. Imho není tak hrozně, naopak aspoň zesílí, ne ;)
    APPU
    APPU --- ---
    ZRK: Taky dávám část rodičům na zahradu

    Já pořád přemešlim jestli sem udělal dobře že sem ty velký dal už na balkon vítr s nima vlaje pěkně. Ale takhle velký květináče už na parapet nedám :(
    ZRK
    ZRK --- ---
    APPU: do tablet - část poputuje k rodičům na zahradu a část bude na balkoně.
    APPU
    APPU --- ---
    ZRK: a rovnou do země nebo do tablet ?
    ZRK
    ZRK --- ---
    APPU: to doufám, chystám se zasadit tak koncem týdne, až dorazí semínka :)
    APPU
    APPU --- ---
    DOUPLE: na forech psali že do půlky května v pohodě. Asi nebudeš mít 3-4 sklizně ale jenom 2
    FKA82
    FKA82 --- ---
    https://www.facebook.com/pages/Chilli-Fka/141668095914495

    Moje papričky zde, sice poslední upgrade v březnu ale brzy to napravím, jsou tam ale i fota loňských a předloňských.
    DOUPLE
    DOUPLE --- ---
    book
    my zasadili ted o vikendu ve velkym. Je sice docela pozde, ale udelali sme pidi sklenik, takze myslim ze to jeste pujde.
    APPU
    APPU --- ---
    Teď o víkendu jsem už přesadil do velkejch květináčů a dal na balkon. Doufám že vydržej změnu počasí
    APPU
    APPU --- ---
    začátek dubna
    3x Jalapeno v květináči


    Pulla v květináči - té se daří asi nejvíc


    Chilly Chili v květináči + Rodeo v květináči

    APPU
    APPU --- ---
    26.3.2013
    Po měsíci už to vypadalo lépe
    APPU
    APPU --- ---
    12.3.2013
    Takhle sem začal pěkně od semínek na konci února
    APPU
    APPU --- ---
    Rád tu uvidim tipy triky jak správně pěstovat a fotky jak se vám pěstování daří
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam