• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    APPUFeferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko
    FKA82
    FKA82 --- ---
    APPU: :)) Uštípni, pak se budeš kochat o to víc :)
    Kristalonu rozumím, taky ho nepoužívám mrkni an hnojiva od biobizzu, plagronu...
    APPU
    APPU --- ---
    FKA82: Kristalonu se radši vyhnu :))
    Ach jo to je dilema :) Utrhnout svou první radost :DD Ale jo dneska to uštípu :)
    FKA82
    FKA82 --- ---
    APPU: Chilli focus je fajn, ale používám ho hlavně na mladé rostlinky, pak na fázi květu používám http://www.growshop-kromeriz.cz/index.php?id_product=3&controller=product&id_lang=1
    Ale záleží kolik chceš do toho investovat a jestli ti nevadí chemie tak to klidně párkrát přihnoj Kristalonem na květ a plod, ale před sklizní pak vynechat.

    APPU: Ono totiž když je otrháš, tak ta síla půjde ještě do růstu, když tam necháš květ bude se soustředit na vytvoření plodu.
    APPU
    APPU --- ---
    ADIKIA: http://www.bergland24.cz/zahrada-terasa-grily-/foliovnik-pro-pestovani-rajcat-100-50-cm
    FKA82: Ještě se zeptám mám otrhat všechny nebo tam můžu pro vlastní potěšení jeden nechat :)) Mám to první rok tak se zatim spíše kochám :)
    ADIKIA
    ADIKIA --- ---
    APPU: prosím odkud je ten parnik? mam stejny, ale byl trochu drazsi :/
    APPU
    APPU --- ---
    FKA82: Zatim ne a rád si nechám poradit
    Přemýšlel sem o tomhle
    Chilli Focus 500 ml
    http://www.seminka-chilli.cz/chilli-focus-500-ml-82570.html
    FKA82
    FKA82 --- ---
    APPU: hned u stonku, ona ještě poroste a zesílí, hnojíš něčím?
    APPU
    APPU --- ---
    FKA82: má tam tak 3-4 ale ještě nevykvetly. Jak je mám odtrhnout ? Hnedu u stonku nebo jenom konec ?
    FKA82
    FKA82 --- ---
    APPU: Pokud kvete tak jí ještě ty květy otrhej, ještě je brzo, zesílí a pak jich bude mít více.
    APPU
    APPU --- ---
    FKA82: Já to mám jenom na balkoně a tam i zůstanou. Nejdřív to byla jen taková legrace zasadit a teď malinko posedlost :)
    Jinak ta Pulla je hodně zajímavá za oknem vytáhla asi do 40 cm sem tam list. Papriček tam bude tak 5 :)
    FKA82
    FKA82 --- ---
    APPU: Pullu jsem měla přes metr vysokou, jako pokud nemáš víc místa tak je tam dej, ale projeví se to na sklizni. Budeš je mít jen na balkóně nebo pak půjdou na zahradu/do skleníku/do foliáku?

    APPU: Mám od nich taky jeden fóliovník a jsem spokojená. Akorát ta fólie má životnost cca 3 roky, na balkóně ale asi více.
    APPU
    APPU --- ---
    FKA82: mám tam jeden beraní roh, jednu pullu a jednu chilly chili
    FKA82
    FKA82 --- ---
    APPU: Ono taky záleží co je to za sazenice.
    APPU
    APPU --- ---
    Tak už mě přestalo bavit ráno nosit feferonky na balkon a večer dovnitř, protože teplota v noci pořád dost kolísa a koupil jsem toto. Tak uvidíme jak to bude fungovat, ale za 250,- to de
    APPU
    APPU --- ---
    BLEVAJZZ: já dal do 60cm truhlíku 3 sazenice a je to myslim tak tak
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    DARKINA: Nektery lidi udelaj cokoliv.
    ZRK
    ZRK --- ---
    DARKINA: Statečná, už bych asi bulela :D
    FKA82
    FKA82 --- ---
    BLEVAJZZ: 1-2, květy ještě otrhej.
    BLEVAJZZ
    BLEVAJZZ --- ---
    otazka kolik by si dal/s sazenic chilli do kvetniku o promeru 40 cm? uz mi jedou kvety... a mam je tak 20cm vysoky.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DARKINA: Je nejak podezrele v pohode, holka...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam