• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    APPUFeferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko
    SCALEX
    SCALEX --- ---
    PALEONTOLOG: ta babočka? Kolik má SHU?
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Jo a sýkorky kradou!
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Tady jsou ty, na kterých už zase něco uzrálo. Oko umělcovo promine nekvalitní fotografie, nacvakala jsem to teď narychlo a znovu to fotit nebudu, protože už se stmívá, rostliny nějak vidět jsou, což je asi hlavní. Srdce pěstitelovo pak laskavě odpustí zuboženost rostlin, kterým se poslední týden nestíhám věnovat, protože zpracovávám plody podzimu.

    Black Namaqualand a záhada ("Bolivian bonsai")


    Sibiřské domácí a Satan's Kiss


    Chupetinho a Fatalii Yellow
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    EXCITE: letosni, a neda se jist, je nejaka silna
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    PALEONTOLOG: to je letošní jedinec? Mě rostlinky Fatalii letos vyrostly jen asi 20 cm
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    povadlá fatalii orange a babočka
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    black pearl, vykliceno v unoru, plodily pekne i bez hnojeni a porad jdou na kvet


    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    4JANE: tak postnu nějaké to chlubeníčko, h.white bullet
    4JANE
    4JANE --- ---
    SKLIBA: jak jsem psala, zatim jen kvetou, tak ani nevim, jestli to jeste stihnou. Kdyz nebo az budou, tak sem napisu a dam vedet, kazdopadne si prvni zajemce :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    4JANE: jestli nechceš a nemáš nikoho lepšího k obdarování, mileráda jim najdu místo v našem jídelníčku :-)
    4JANE
    4JANE --- ---
    SKLIBA: jestli se urodi a chces je, jsou tvoje :) muj muz neda ani to, co ja, takze to nemam jak vyuzit, rikala jsem si, ze je rozdam a udelam tim nekomu radost :)
    hlavne jsou to krasny rostlinky, nebyt tech svilusek a je je nemusela uz nekolikrat prostrihat, tak jsou tak mohutny, ze bych je mozna nemela kam dat :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    4JANE: není nic jako moc pálivá paprička, když se zdá moc, vždycky se dá usušit a nadrtit/namlít a použít do vaření v menší míře... nebo přihodit na okořenění k nakládané zelenině atd. atp... :-)
    4JANE
    4JANE --- ---
    Já letos asi nebudu mit moc velkou urodu, pokud me teda jeste nektera z kytek neprekvapi, tak aspon fotka moji habanero white - je nejroztomilejsi
    4JANE
    4JANE --- ---
    SCALEX: ja sazela uz na konci ledna a treba trinidad scorpio zacaly kvest az ted. Jinak, pokud se neco urodi, tak TS rozdavam, to je na me moc, jen jsem to chtela zkusit pestovat :)
    ja teda neustale bojuju se sviluskama, to tem kytkam asi moc nepridava, takze mensi urodu trosku prikladam i tomu.
    SCALEX
    SCALEX --- ---
    4JANE: no já pěstuju prvním rokem a začal jsem hezky - to, co se mělo vysadit v dubnu, jsem vysadil na začátku června a teď se divím, že to, co má být žluté a fialové, je pořád zelené. 8^)
    PIDLOOCKO
    PIDLOOCKO --- ---
    EXCITE: v popředí Habanero Paper Latern, pak H.Red, H. Red Savina, vzadu Bhut Jolokia, dole v džungli H. Yellow a mimo záběr pod objektivem H. Tasmanian :)
    Od každýho druhu 2-3 keříky. Na 3 m2 slušnej nápor vám povim :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    PIDLOOCKO: Pěkný,co je to za model?
    PIDLOOCKO
    PIDLOOCKO --- ---
    Mně nakvétají keříky už od konce března. Permanentně. Sklízim průběžně od začátku srpna.
    Kytky mam na zasklený lodžii, západo-jiho-západní orientace.



    První várka z kraje září.

    EXCITE
    EXCITE --- ---
    mě teď za oknem začla opět nakvétat trvalka habaněro, která už letos odplodila..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam