• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    APPUFeferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko
    ANDELIN_GZEMI
    ANDELIN_GZEMI --- ---
    MCKIDNEY: Ja letos pockam. Loni jsem sazel prakticky na novy rok a jelo to pomalu. Ale je fakt, ze mam jen maly balkon a jeste jen na zapad. Svitit nechci a tak letos budu sazet az tak koncem unora.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Začínáte už klíčit?
    JAROUSH
    JAROUSH --- ---
    Hlásim první dílčí (snad)úspěch se zazimováním kytek v květináčích. Po ostříhání rostlinek na 10-20 cm "klacky" (a že mi jich bylo pořádně líto) před cca 2 měsíci a jejich uklizení do chladu s trochou světla, mi jich už 6 ze 7 znova obrazilo :-)
    Zatím to jsou jen centimetry, ale předpokládám, že takhle nějak by to mělo probíhat(?).
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Včerejší sklizeň ve skleníku :)
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Z omylu v objednávce je pálivý byznys. Ženy pěstují chilli ve velkém - iDNES.cz
    http://brno.idnes.cz/...ska-alena-dolezalova-f5h-/brno-zpravy.aspx?c=A140927_2103283_brno-zpravy_daj
    PIDLOOCKO
    PIDLOOCKO --- ---
    ;D
    WEWA
    WEWA --- ---
    MAR3K1987: a určitě máš hned lepší náladu, že :)
    MAR3K1987
    MAR3K1987 --- ---
    WEWA: Už jsem pojedl nějaký habanero, když jsem to dočetl :)
    WEWA
    WEWA --- ---
    MAR3K1987: však já to myslím smrtelně vážně, to je tutovka, když to píšou novinky...
    placebo taky dobrý ne? ;))
    MAR3K1987
    MAR3K1987 --- ---
    WEWA: Tyjo.. takový článek by jeden na novinkách nečekal :)
    WEWA
    WEWA --- ---
    :)
    Chilli jako ideální lék posilující imunitu a dobrou náladu – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...ravi/355882-chilli-jako-idealni-lek-posilujici-imunitu-a-dobrou-naladu.html
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    SKLIBA: jojo, stojí mít to pod světlem od akvárka :)
    SKLIBA
    SKLIBA --- ---
    FEFERONIE: nemusí, ale chce to aspoň trochu přisvěcovat

    KRMITK0: tohle jsem tu měla taky, pak přišla RANDOM_NIGHT a řekla, že je přelívám - ubrala jsem na zalévání a pomohlo to, takže evidentně měla pravdu
    KRMITK0
    KRMITK0 --- ---
    Já to mám taky právě na koleji a nemám je moc kde dát do chladu :/ jedině na balkón a to nedají. Jsou to ještě malý sazenice, dal mi je kámoš protože jich zasel moc a pozdě.
    FEFERONIE
    FEFERONIE --- ---
    DZEJDZEJ: aha, ja mam black pearl obalene novyma paprikama a zacaly jim opadavat listy. nicmene je pouzivam jako pokojovku a nechci zazimovavat. to se fakt musi?
    DZEJDZEJ
    DZEJDZEJ --- ---
    KRMITK0: uz neni leto :) normalne je zazimuj - sestrihni vetve na cca 20 cm kminek a nech nekde v chladu, mimo prime svetlo s minimalni zalivkou, na jare pravdepodobne obrazi, zazimovane papriky jsou stejne o necem jinym, co se tyce urody
    KRMITK0
    KRMITK0 --- ---
    Ahoj poradí někdo prosím? Mám doma indické chilli papriky ze semínek, ale teď některým začínají nejdříve světlat listy, pak uvadnou opadou a chcípne celá kytka :( čím to je? Málo světla, moc vody?
    MAR3K1987
    MAR3K1987 --- ---
    INXS: Vydržela mi asi týden... chtěl bych letos udělat něco podobného...
    INXS
    INXS --- ---
    INXS: zatim vedou vytahli na mě tohle http://chilliworld.com/SP6.asp?p_id=666
    chut výborná, vostrá, přesto nepřebíjí ostatní ingredience, trošku to chutnalo po švestkách
    ale pálivost dlouhotrvající ted mi to kroutí se žaludkem
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    Tak holt přitopíme. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam