• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    APPUFeferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    DIVER:
    V berusci porodnici.
    DIVER
    DIVER --- ---
    a kde takovy larvy berete?
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    SCIFI: Ja si nebyl jistej z toho co jsi psal, jestli jsem dobre pochopil :)) Tak jsem se radsi zeptal, dekuju :))
    SCIFI
    SCIFI --- ---
    LUKASZ: To jsou larvy berusek, zerou msice :)
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    SCIFI: Nesmějte se mi :)) ale co to je ?? mam jich ve skleniku plno, ted jsem je pozoroval. :)) dekuju
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    EXCITE: Jasne ze i ze spoda, louhoval jsem ho cca 24-26h .. dneska jsem to striknul po druhé, tak uvidime, po prvním postriku žádná změna. Vim že tu nekdo psal, že se to musi víckrát. Možná jsem čekal už po prvním postriku změnu k lepšímu. Vydrzim :))
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    LUKASZ: stříkla jsi to ze spoda? Kolikrát si to stříkal? Jak dlouho jsi louhoval ten tymián?
    SCIFI
    SCIFI --- ---
    Az mam z toho skoro vycitky svedomi, vyhladili nam na balkone kompletne selou populaci msic, celej den jen lezou, hledaj msice a zerou a zerou... teda ted uz nemaji co, tak spoustu z nich jen sedi na listech a cekaj, kazdopadne uz druhy rok nam msice vyresili berusky, respektive jejich larvy
    SCIFI
    SCIFI --- ---
    Aktualne... jsem zvedavej kdy se zakuklej

    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    Tak ja použil tymian a nic, vezmu to ještě jednou a na řadu přijde zase proud vody. Dneska jsem tam našel 2 berušky ve skleniku, tak snad to tamproistej a zavolaj i kamosky
    SCIFI
    SCIFI --- ---
    My uz mame vsechno cisty, po msicich ani pamatka :)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    U me zabral FAST proti msicim a aby se to moc rychle nevracelo, tak i Biotoll proti mravencum. Jelikoz jsme na zacatku pestu a jeste nejsou plody, tak mi chemie nevadi.



    SCIFI
    SCIFI --- ---
    LUKASZ: doporučuju takto :)

    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    SCIFI: Hustý :)) mám začít chytat berušky teda jo ? :)
    SCIFI
    SCIFI --- ---
    Zrovna večeří :) měli jsme dva chuchvalce vajíček a když se vylíhli, tak během 3-4 dnů vyčistili jednu velkou uplně zamořenou kytku co jsme měli pryč od ostatních jako pokus, rychle rostou, tak jsem už kytku dal mezi ostatní...
    Jezdím na služební cesty a vždycky to byl po návratu šok, už jsem byl tak zoufalej, že jsem koupil rock effect od natura, ale koukám, že to asi ani nepoužiju :)

    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    Už ho namáčim, jsem na to teda zvedavej :)
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    PROZAC: tymian ofc
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    jo muzu potrvdit timian je jedine co nejak zabralo
    ZELCA
    ZELCA --- ---
    MAUGLI7: jo muzes, ale je to dost draha varianta.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    tymián maká, ozkoušeno vloni ,ale opravdu to chce opakovaně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam