• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    APPUFeferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Ja zatim sklidil jenom 2 kusy scorpiona
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Jalapenos :) Už začínají červenat :) Zkoušel jsem chutnat jednu zelenou, která měla 5 cm a bylo to hodně hořký.. Vůbec to nepálilo.. Jsem zvědavej, jestli ta červená bude pálit..

    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Habanero.. Jak teďkon prstim ty květy, tak už se tam nějaké dělají a moc neopadávají.. :D

    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    U nas zatim hlavne rostou :)





    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    KING_JOHN_KILL: Tak to bude opylenim.. Všechny jsou stejné.. Tak zkusím opylovavat a simrat bradavky habaneros :)
    U jalapenos, když už květ byl takový zvadly, tak jsem ho odtrhl a vždycky už tam byla minipapricka.. Zítra konečně nahodim foto..
    PLAGUEDIL
    PLAGUEDIL --- ---
    PRDELOID: ano, je.
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    Ehm, a kdyz mam dva druhy vedle sebe, je velka pravdepodobnost, ze se oprcaj navzajem? Predpokladam, ze asi ano, coz?
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    SMOKINGVENCA: to máš ještě dobrý, já jedu z vlastních semínek vyoperovaných z loňských plodů a z půlky jalapeňosek mám rajčata :-/
    SMOKINGVENCA
    SMOKINGVENCA --- ---
    prosím nemáte někdo fotky paprik habanero: big white, mustard, chocolate nebo big sun?????? pár týdnů po tom co odkvete květ?

    kupoval jsem je všechny na 5semen...
    a zdá se, že plod se vytahuje do delšího oválného tvaru, ale měli by vypadat spíše jako dýně či svraštělé švestky...

    jen mě zajímá jestli mě natáhli :) díx
    DIVER
    DIVER --- ---
    šimrat bradavky paprikám? :)
    KING_JOHN_KILL
    KING_JOHN_KILL --- ---
    JEHLAN: Vevnitr co nevosmrdlam, to opadne. Venku mi to docela viditelne zvysuje procento kvetu, ktery jdou do papriky. Cas od casu okolo toho projdu a kde vidim kvet, tak ho jakoby posimram uprostred. Koukni se do tech opadlejch kvetu, jestli maj uprostred takovou zelenou bradavku, nebo jestli vypadaj stejne, jako kdyz kvetou. Pokud vypadaj stejne a bradavku nemaj, pak je to neopylenim.
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    KING_JOHN_KILL:
    RIVEEK:
    Opalovat jsem nezkoušel, tj dobrý nápad.. Mam je jen za oknem, ale svítí mi tam slunce od rána do 5 odpoledne.. Habaneros bych mohl dát ven jedině na chalupu na Sumavu, ale v 1000 m.n.m. nevím jestli se jim povede dobře :) Jalapenos se tam daří výborně.. To už mám tak 5 cm papričky.. Nahodim foto, až budu doma..
    RIVEEK
    RIVEEK --- ---
    JEHLAN: mě tohle dělala jolokia doma za oknem, v momentě kdy jsem ji hodil ven na zahradu, začala normálně plodit. Tuším, že souviselo s opylením. Prstit jsem je nezkoušel, u ostatních kytek stačilo zatřást s květináčem a bylo po starostech, venku po tom pořád lezl hmyz... Nějak mi to dává smysl.
    KING_JOHN_KILL
    KING_JOHN_KILL --- ---
    JEHLAN: zkus je opylovat prstem i pokud je máš venku, jestli to neděláš.
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    RAM_VON_SEE: mně vždycky vykvete a pak květ odpadne.. Už mi jich dopadlo takových 30.. Doufám, že se nějaký chytne..
    PRDELOID
    PRDELOID --- ---
    RAM_VON_SEE: slušný, mně teprve začínají kvést
    RAM_VON_SEE
    RAM_VON_SEE --- ---
    habaneros uz jedou...bonda ma jacques

    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    MAUGLI7: Kdyz prijdem o květy, nahodí další, neboj :))
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    MAUGLI7: Kup si Prev-b2 od biocontu .. funguje
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam