• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    APPUFeferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    prosim, u rostlin, kterym teprve ted opadaly kvety, uz asi neni zadna sance na papricky, co? balkon.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    PROZAC: habanero bych řekl
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    ahoj, netusite prosim co to je? docela pali tak 150 000 shu.

    Diky







    RAHZUL
    RAHZUL --- ---
    První letošní balkonovky





    HREBICK
    HREBICK --- ---
    další kolegova várka ;)
    ty červený habanera jsou fakt hodně velký
    HREBICK
    HREBICK --- ---
    kolegova mini sklizeň
    MATEJICEKKK
    MATEJICEKKK --- ---
    DUDEL: Mam taky..Jsou krasny, ale zatim mi tmavne jen jedna..
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    moja big black mamma uz zacina dozrievat :)))
    nadherne su tie papricky :-D

    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    OTAS:
    Cokoliv na savej a zravej hmyz. Ted te jeste nezajima ochranna lhuta, sklizen je daleko. Postrikat necim co nejucinnejsim, nez se ty svine zakukli.
    OTAS
    OTAS --- ---
    Cjuz, dnes jsem objevil na Seranu (outdoor) deravy listy a zespodu mini_housenky,larvy (delka do 5mm).
    Nemate nekdo nejake zkusenosti. Zatim to mam jen na jedne ale rad bych predesel nejake "pohrome" a ochranil dalsich cca 80 mazliku. Dikz za nfo.

    EXCITE
    EXCITE --- ---
    GIO: zkušenosti s přezimováním mám dobrý.. na podzim rostlinu zastřihnu a dám do chladnější místnosti, občas zaleju, aby to neuschlo.
    GIO
    GIO --- ---
    a jake mate zkusenosti s prezimovanim? mam asi sest rostlin habanero orange, ktere vyklicily mesic po ostatnich a maji extra skluz, takze nejsou na zahone, ale v kvetinacich, tudiz je moznost je na podzim soupnout domu, nejake zkusenosti s tim..?.) diky.)

    momentalne ma nejvetsi z nich tak 10 cm na vysku,))) proste bonsaje))
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    EXCITE:
    No, levny jako ty plastaky nejsou, ale ja mam na mysli tyhle obycejny - https://www.obi.cz/...tinace-pro-venkovni-rostliny/deroma-kvetinac-standard-32-cm-terakota/p/5338579
    DUDEL
    DUDEL --- ---
    EXCITE: toto je na chilli super vec!!
    Gronest - Hotchilli.cz
    https://www.hotchilli.cz/gronest/
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    ROMANICAK: to přemokření po deštích mě trochu trápí,ale v keramickej květináčích bych tedy v týhle velikosti nechal vejplatu.
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    ROMANICAK:
    Ted koukam ze i ten vnejsi je mozna pastovej, coz na veci nic nemeni :-)
    ROMANICAK
    ROMANICAK --- ---
    POZITRON:
    Kdyz uz prelito, at z jakejchkoliv duvodu, tak nechat vykapat a nenechavat stat ve vode, ani na chvilku. Tyhle uzavreny ozdobny kvetinace s glazurou jsou totalne neprodysny, nemam je rad. Dole se drzi centimetr-dva vody a korinky v tom hnijou, navic to vypada ze to mas v plastovym sadbovacim kvetniku. Doporucuju presadit do obycejnyho hlinenyho oranzovyho kvetinace - je prodysnej a nasava a odparuje prebytecnou vodu, kdyz ti to zleje dest a ty nejsi doma. Pod to melkou misku at se tam v pripade takove nehody nemuze drzet moc vody. Ideal.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    POZITRON: Taky mi to přijde jako mechanické poškození
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    POZITRON: neres to, mlady listy jsou pekny, vypadaj zdrave, maj peknou barvu. to neni napadeny.
    kazdopadne na preliti pozor, muzou ti pak uhnit koreny, spis ti chilli prezije sucho, nez trvale mokrej substrat.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Pokud je to v urban prostredi, tak to muzou byt mury a podobny hmyz co lad lita okolo oken a zere jenom male kousky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam