• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    APPUFeferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko
    KRMITK0
    KRMITK0 --- ---
    QUIP: já tohle koupil ve skleníku v ČZU a není to ani jedna z těch odrůd co jsem kupoval. Ale esteticky je to hezká a velká kytka.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    ONDYXINNYX: konkretni druh nize neznam, ale nedivil bych se. Mel jsem doma dva jiny druhy a vlastne akorat pali a chut nic moc, takze je mam v mrazaku, odkud pujdou pravdepodobne do kompostu.
    ONDYXINNYX
    ONDYXINNYX --- ---
    Já myslím že je to nějaká truhliková okrasná .. myslím že mi někdo kdysi říkal že se ani nemá jíst .. co je na tom nevím ..
    MAR3K1987
    MAR3K1987 --- ---
    KRMITK0: Imho myslím že by to mohlo být Explosive Ember
    QUIP
    QUIP --- ---
    KRMITK0: Jednou jsem tohle koupil ve vecerce asi za 50 korun. Palily celkem fest. A neceho podobneho jsem si koupil seminka, ale nazev byl "paprička okrasná", nebo tak neco. Konkretni odrudy se asi budou urcovat tezko.
    KRMITK0
    KRMITK0 --- ---
    Netusite někdo co by to mohlo být za kytku? Květy byly fialový

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---


    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    QUIP: tu je lepsi fotka :)

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    QUIP: ja mam bohuzel malo mista, tak jsem je dal takto, ale docela se jim dari. Ty ostatni v kvetinacich ted postupne stehuju a vazu k tyckam, tak pak poslu foto. Na pristi rok uz mam vymysleny zahon, kde budou pravdepodobne ve trech radach na nekolika metrech, tak to bodne :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    POHODAVOLE: A ja jsem si o sobe myslel, ze mam papricky moc nahusto u sebe :)
    No tak tvoje Buenos Carbide vypadaji tak, jak jsem si je predstavoval. Moje se nejak zasekly a vic nerostou.
    Ale Gorinitsch mi uz cervenaji a vypada to krasne.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Pri ohybani jsem omylem ulomil vetvicku cerveny haba, tak se docela chytla :)


    QUIP: Vlevo Buenos Carbide a vpravo Jalapena, plody nejsou moc videt, tak dnes nafotim detail.


    zatim green, ale pak Peter Pepper Penis Red


    Trinidad Scorpion Moruga Yellow


    Fresno Supreme


    Bhut Jolokia Peach - prekvapila me vcera dost podobna chut jako oranzova haba


    Craig´s Double Hot Orange Haba


    Gorinitsch


    Jalapena
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    QUIP: jj dnes toho nahodim vic :)
    QUIP
    QUIP --- ---
    POHODAVOLE: Pred casem jsem se tu ptal, jak vypadaji rostliny Buenos Carbide [QUIP @ Feferonky - Pěstování, návody, tipy, triky, chlubeníčko]
    Mas je jeste? Muzes poslat fotku? Protoze u me jsou vysoke asi jen 15cm, coz me prekvapilo. Uroda bude asi jen 4 papriky na rostlinu.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Vcerejsi buenos carbide a jalapenobrani :)

    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Ancho Mulato


    Al Bab
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Balkonovy update. Ty prvni jsme radsi pridali oporu :)



    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    Prvni oranzova haba :)

    PENTAFEKTEK
    PENTAFEKTEK --- ---
    vrátil sem se po tejdnu domu a nějak mi to divočí 😀

    jinak teda u nás byl dost naprd květen a je to znát..touhle dobou na tom už bývám s úrodou o dost líp..

    QUIP
    QUIP --- ---
    POHODAVOLE: To ja bych se bez opory bal, ze se vetvicka ulomi. Mam vetsinou takove slabe vetvicky a na tom relativne velkou nasadu plodu, nebo dokonce az moc velky plody.
    Me to nasadilo letos kvety vsechno hrozne brzo. Nektery jeste kdyz jsem je mel v pokoji v tech malych kvetinackach na predpestovani. Ale ted, jak uz maji plody, moc novych kvetu neni a ty co jsou, tak vetsinou opadaji. Mozna, ze kdyz tyhle brzo dozrajou, sklidim je, tak pak stihnou udelat jeste jednu varku, ktera (snad) dozraje nekdy v rijnu. Kazdopadne takhle brzo jsem papriky snad nikdy nemel. A taky jsem zvedav, jake budou, protoze jsou to pro me vsechno nove odrudy. Co jsem mel prezimovane, to jsem rozdal a letos vysel jen nova zakoupena seminka.
    POHODAVOLE
    POHODAVOLE --- ---
    QUIP: ja je takhle zacal ohybat, protoze je mam v kanclu, tak nechci, aby sly do vysky. Ted jak jsou tam plody, tak je videt, ze prevazuji celou vetev, tak je mozna budu muset upevnit. Ja musel tu kolegovu vpravo taky privazat, protoze dvakrat spadla. Jinak mam doma stale plno rostlin, ktery jeste nemaj zadny plody, tak jsem zvedavy, jak to dopadne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam