• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALTORÚčesy - před a po, co mi víc sluší?
    Jednoduché. Fotka účesu před a fotka po. Šance na "objektivní" hlas většiny co se víc líbí.
    rozbalit záhlaví
    1KA
    1KA --- ---
    Čau :-)

    co s tím? Dlouhý pod lopatky, vlnitý, slabý, teď i suchý. Úprava mne moc nebere. Mám tak 10 min ráno čas. Nosím culíky a nebo rozpuštěný. Barva? Ostříhat? Jiný stříh? - jaký? Nosím to dlouho, na krátko nechci, spíš vylepšit, obnovit, oživit :-)

    TERI_KTM
    TERI_KTM --- ---
    no nene, Isch s vlasama, roztomiloučká :)
    BLACKSPIRIT
    BLACKSPIRIT --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: hneda je sofistikovanejsi :P
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    BLACKSPIRIT: tai růžovou aktuálně ne, ale rozmýšlím se mezi blond a hnědou nebo něco mezitím.
    BLACKSPIRIT
    BLACKSPIRIT --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: jakoze barvu jakoze barevnou :) me stejne prijde taky ze ta ruzova je vodvaz a sedi ti no :)))
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    MADELEINE:
    BLACKSPIRIT:
    a ono to stejně už vypadá jinak. Navíc jdu za pár týdnů na zkrácení a pravděpodobně na nějakou další barvu :)
    BLACKSPIRIT
    BLACKSPIRIT --- ---
    MADELEINE: to neni spinavej blond, to je krasnej oriskove hnedej odstin :)) a je to moc pekny
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: Bože, to moře je nádherný a závidím Ti ho! Jen tak bokem :o) A nejsi bruneta, ale špinavá blondýna :o) Což zní divně, ale dobrý je to.
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    ALTOR: jsem na mobilu, ale treba v auditku nevsedni ucesy, ci slecny z nyxy
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    MADELEINE: tak nakonec jsem bruneta :D
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: Tys měla růžový vlasy co Tě znám :o) ale blond je u Tebe lepší si myslim.
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    tak děkuji za názory, je rozhodnuto, ještě nechám chvilku růžové (tak měsíc, měsíc a půl, podle toho jak budou odrůstat) a červené šaty, růžová tílka a červené botičky si prostě nechám až na pravé léto no... :)
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    závidím každýmu, komu ta barva takhle skvěle drží:)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: vcera jsem te zahlidla z tramvaje a v ruzovy jsi fakt koc.
    FLOE
    FLOE --- ---
    Růžová! :]
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    ja uz mam prave vsechny ty modre, fialove, tyrkysove, cervene, oranzove a buhvi heste jake vyzkouseny. a nejvic mi srdi blond a ruzova (btw na obou ruzovuch jsou dva odstinu ruzove, ale kvalita nic moc fotek zkresluje)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: Byt tebou by som vyskusala ine farby. Tyrkysovu, modru, barvu cukrovej vaty atd. Podla vzoru slecny zo Scotta Pilgrima. A ked by som mala dost, vratila sa k blond. Skoda, ze moje vlasy by to urcite zabilo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam