• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALTORÚčesy - před a po, co mi víc sluší?
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    ALTOR: jsem na mobilu, ale treba v auditku nevsedni ucesy, ci slecny z nyxy
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    MADELEINE: tak nakonec jsem bruneta :D
    MADELEINE
    MADELEINE --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: Tys měla růžový vlasy co Tě znám :o) ale blond je u Tebe lepší si myslim.
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    tak děkuji za názory, je rozhodnuto, ještě nechám chvilku růžové (tak měsíc, měsíc a půl, podle toho jak budou odrůstat) a červené šaty, růžová tílka a červené botičky si prostě nechám až na pravé léto no... :)
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    závidím každýmu, komu ta barva takhle skvěle drží:)
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: vcera jsem te zahlidla z tramvaje a v ruzovy jsi fakt koc.
    FLOE
    FLOE --- ---
    Růžová! :]
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    ja uz mam prave vsechny ty modre, fialove, tyrkysove, cervene, oranzove a buhvi heste jake vyzkouseny. a nejvic mi srdi blond a ruzova (btw na obou ruzovuch jsou dva odstinu ruzove, ale kvalita nic moc fotek zkresluje)
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: Byt tebou by som vyskusala ine farby. Tyrkysovu, modru, barvu cukrovej vaty atd. Podla vzoru slecny zo Scotta Pilgrima. A ked by som mala dost, vratila sa k blond. Skoda, ze moje vlasy by to urcite zabilo.
    LAURA
    LAURA --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: mslím, že jsi na tuhle barvu dokonalý typ, ale jak píše
    ILLUZE... barvy se snadno omrzí (píšu z vlastní, byť poněkud prehistorické, zkušenosti :). V každém případě mě to baví! Blond je nuda.
    ELLEN
    ELLEN --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: tmavší růžová je podle mě nejlepší
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: pokud blond, pak do trochu přirozenějšího odstínu, než to bylo původně...
    růžová je fajn, ale okouká se... tedy až na výjimky ;-)
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: Co zkusit jeste jinou barvu? Blond u mne nevede skoro nikdy takze sem asi zaujatej, ale zkusil bych jinej odstin
    OPI
    OPI --- ---
    ALLOPSYCHOSIS: já jsem na blondýny ale jako blond jsi podle mě obyčejná hezká tvářička...každopádně ta fialová nebo ta tmavší z těch dvou variant je pecka....za mě rozhodně nechat
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    ALLOPSYCHOSIS
    ALLOPSYCHOSIS --- ---
    ahoj, chtela bych znat i nejake nezaujate nazory. uz pul roku mam ruzove vlasy a nejsem si jista, jestli si je nechat a nebo vratit na blond. diky

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam