• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALTORÚčesy - před a po, co mi víc sluší?
    KAMIONG
    KAMIONG --- ---
    Tak házim taky pár fotek...
    Momentálně jsem si řekla, že krátký už nikdy víc, nechávám to růst. Jen mám dilema, jestli nejít zase do blond...
    2008

    2009

    2011

    2012 jaro

    2012 podzim

    LLEENNTTIILLKKA
    LLEENNTTIILLKKA --- ---
    Tady se mi líbí, tady se asi zabydlím :) jdu se hrabat ve fotkách :D
    FLOE
    FLOE --- ---
    SARKALINA: Mne se zas nejvic libi nynejsi podoba. Cely to k tvymu sedivo-minimalistickymu stylu sedi.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MADIETTA: mne prijdou meliry praktictejsi a proto jsem u nich vydrzela 13 let. nemusim se vyrazne licit, kazdej mesic dobarvovat a cejtim se v nich tak nejak prirozenejs. navic mam celkem hruby rysy a ty svetly vlasy mi oblicej zjemnujou. ale chapu no, taky se mi ta barva libila v dobe, kdy jsem ji mela na hlave.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    SARKALINA: Moc se mi líbíš na téhle fotce. Copy jsou hezké, ale tahle barva ti mnohem víc sluší.
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    MAATA: souhlas
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    SITH: haha, no tak to si potvrdil presne to, co se pise na astroskopech. zacinam se tesit do duchodu, dik.
    BARBORKA: .-]
    MAATA
    MAATA --- ---
    MONROE: za mě nejvic

    SITH
    SITH --- ---
    SARKALINA: čím starší, tím lepší :)
    BARBORKA
    BARBORKA --- ---
    SARKALINA: ty copy jsou naprosto luxusni...slusi moc
    SARKALINA
    SARKALINA --- ---
    1900


    1997


    1998


    1999


    2000


    2001


    2002


    2003


    2004


    2007


    2008


    2009


    2010


    2011



    2012


    2013
    ROSADKO
    ROSADKO --- ---
    MONROE: tyjo, tys toho vystřídala, respekt :-)) mně se nejvíc líbíš na fotce v druhé řadě odspodu uprostřed.
    TAYLES
    TAYLES --- ---
    MONROE: tobě sluší asi milion účesů :) nejvíc se mi asi líbí vpravo nahoře (takové příjemné přirozené) a vpravo dole (zajímavá barva)
    MONROE
    MONROE --- ---
    ISCH: všechno! ale ta blond je asi nej :)
    STEPNI_VLK
    STEPNI_VLK --- ---
    ISCH: Mně se nejvíc líbíš v těch světlých vlasech. Ostatní na mne působí víceméně agresivně, nemluvě o té černé, která mi to evokuje jednoho nejmenovaného vůdce. Variantu dohola bych každopádně zavrhl úplně..

    ISCH: Jednoznačně nejlepší!
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    ISCH: ne dobry, proste nejlepsi 2013, tam vypadas moc hezky, ta prvni s tim ruzovym obocim, to vypadas jak desny trdlo=) blondata mi na tobe prijde moc prisna a oholeny vlasy se mi nelibeji na nikom no...
    ISCH
    ISCH --- ---
    jo a jestě jsem objevila tak 2007
    ISCH
    ISCH --- ---
    CHAPADLAFIALOVY: jsem tam dodělávala data :) takže to možná přeházený i pořadí fotek...
    CHAPADLAFIALOVY
    CHAPADLAFIALOVY --- ---
    ISCH: za me rozhodne tmavy! a libi se mi a ta delka, a byt tebou podholy bych si nedelala, nemas s profilu moc jemny oblicej, pusobi to na tobe moc muzne, libi se mi na tobe vlasy do cela kolem obliceje, je to takove jemnejsi a to ty podle me potrebujes=)na pate fotce ti to slusi moc, a taky tam ten podhol neni moc videt=)
    NICOLE
    NICOLE --- ---
    LU_TIEN: blonďatá super :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam