• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALTORÚčesy - před a po, co mi víc sluší?
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Jsem pár dní obarvená poprvé v životě na barvu trochu tmavší, než je moje přirozená. A mám pocit, že jsem strašně smutná a starší a že to prostě byla pěkná kravina:) Mám pořád cuky nechat se ostříhat zase na krátko. Nejlepší varianta by pro mě byla kombinace delších vlasů, ze kterých udělám drdol nebo culík a něčeho, co ty vlasy ozvláštní (kromě krátké ofiny - mám ty brejle a nízký čelo, vypadala bych jako šimpanz intelektuál:))
    Mohli byste poradit, jak se prokopat ven?:) Díky za rady.
    Pro srovnání - neumětelská koláž všeho, co se mým vlasům přihodilo v posledních cca pěti letech.




    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    GRANTORINO: Mně se na Tobě nejvíc líbí to mikádo jak tam máš cca vlevo uprostřed takovej nějakej růžovej svetr nebo šátek.
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    GRANTORINO: ne do strany, fakt rovná, prijde mi to strasne vyzyvave a k tem ocim....wow. myslim konkr. 9. obrazek, ten uhrancivy:)
    LFE
    LFE --- ---
    GRANTORINO: Ja myslim tuhle rovnou, ano :-)
    LFE
    LFE --- ---
    GRANTORINO: Me se ta ofinka taky libi :-)
    MEDOULKA
    MEDOULKA --- ---
    GRANTORINO: nynejsek libi, ale nejvic me nakopla ta rovna ofina! takovy uhrancivy ociska, to se musi podtrhavat:)
    BESSAYA
    BESSAYA --- ---
    MADIETTA: Mně se na Tobě nejvíc asi líbí ta dvojka :-)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    RAEL: to budou ty životní zkušenosti :-D
    RAEL
    RAEL --- ---
    MADIETTA: verze 4 má ale tak nějak větší šmrnc než verze 1... ;)
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Nic zajímavýho, protože jsem nudná konzerva - nicméně, skenovala jsem staré fotky a přišlo mi vtipné, že mezi fotkou 1 a 4 (současnost) je 18 let. Zjevně je nějaká podoba mikáda výchozí mód, ke kterému prostě budu celý život konvergovat. :-D

    SARAJ
    SARAJ --- ---
    LU_TIEN: ty jo lucij,pecka:)
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    MADIETTA: díky já netušila jak to anglicky pojmenovat
    OPI
    OPI --- ---
    MADIETTA: no když někdo neumí zadat správně hledaný výraz tak se nedivim že málo :D
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    VERONIKA22: Málo? Vždyť ti vyjedou takový tuny obrázků.
    VERONIKA22
    VERONIKA22 --- ---
    nosí někdo z vás kraťounkou ofinu? takovou do půlky čela či ještě výš. chci si jí nechat udělat a v google je toho na prohlédnutí táááák málo :o/
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    WRNQ: možná sci-fi, ale fakt super
    ESPERANZA
    ESPERANZA --- ---
    WRNQ: Ty jsi první člověk, u kterýho můžu s klidným srdcem říct, že ti platitová sluší a vypadá přirozeně (ač je to svým způsobem paradox). U ostatních, co potkávám (tedy vybavuje se mi jen jedna ženská z autobusu), tam je to hrozně násilný a nepřirozený. Ty v té barvě máš neskutečnej šmrnc a nepůsobí dojmem pěst na oko. Jo chápu, asi je voser řešit dokola odrosty, ale... prostě si sekne no, nemůžu si pomoct!
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    Děkuju všem za názory:) V tý světlý mi je dobře, ale do platiny už nejdu, spíš bych se klonila k něčemu, co nevypadá moc sci-fi.
    Ta světlá mi přijde taková prvoplánová, takže asi udělám něco, co mi doporučuje XMARTT:
    XMARTT
    XMARTT --- ---
    WRNQ: mě se líbí origo barva i ten účes, jen bych to jednou za čas nenápadně oživila pár světlejšíma melírama (ono to pak pěkně splyne s ostaníma a vypadá to fakt pěkně jako vyšisovaně - takhle to dělala jedna moje spolubydlící)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    WRNQ: špatnej nápad, blond ti moc sluší...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam