• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ALTORÚčesy - před a po, co mi víc sluší?
    ALTOR
    ALTOR --- ---
    RADUZZKA: normálně jsem pro přirozený ale tady barevný fakt můžu.. příště mi udělej radost ještě s jasně modrejma :)
    RADUZZKA
    RADUZZKA --- ---
    PO - MEZIFAZE - PRED







    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    KARETAKARETA:
    LFE: Díky za názory, mikádo jsem nosila celý život, pak jsem na pár let zkusila nechat si narůst dlouhé. Po třech letech jsem šla zas do mikáda a pár měsíců na to jsem šla na krátko, to mikádo mě štvalo :)). Teď jsem nejspokojeněkší za poslední roky, kdy jsem a vlasy totálně kašlala a nic s nima nedělala.
    KARETAKARETA
    KARETAKARETA --- ---
    jinak jsi moc hezká holka a budeš vypadat dobře i holohlavá, ale ten "mikádo" podle mne nesluší nikomu. Vypadá to řídce a nemocně.
    KARETAKARETA
    KARETAKARETA --- ---
    ANICCKAA: dlouhé i krátké vlasy super, ale asi jsem stará, ale to "mikádo" je uglyuglyugly. Tak vypadala má dcera ve 3 letech, když poprvé vzala nůžky na vlasy. Nic moc.
    LFE
    LFE --- ---
    ANICCKAA: Slusi moc ty kratky...i mikado se mi libi, jen bych ty ocumlane konce trochu zastrihla :-)
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    *omluva za velikost
    ANICCKAA
    ANICCKAA --- ---
    za poslední půlrok plný změn :)
    úplně před jsou dlouhé vlasy/mikádo a teď krátce krátké vlasy a velká spokojenost!



    KARETAKARETA
    KARETAKARETA --- ---
    GEE: č.2
    GEE
    GEE --- ---
    MADIETTA:
    KEEE:
    KAIAFOX: Děkuji pěkně, zkusím něco polo-dlouhýho. Snad se v Brně podaří najít rozumný místo, kde se nechat ostříhat.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    GEE: nejvíc se mi líbíš na fotkách č. 2 a 3, nejméně na té s nejkratšími vlasy, rozhodně trochu delší jsou lepší.
    KEEE
    KEEE --- ---
    GEE: jsem taky pro třetí fotku :o)
    KAIAFOX
    KAIAFOX --- ---
    GEE: nejvíc ti to sekne na tý třetí fotce... určitě bych nezkracovala nějak výrazně. Takový hezký vlasy je škoda stříhat ;-)
    GEE
    GEE --- ---
    S dovolením bych si taky nechal poradit - http://imgur.com/a/DrNV8 - vicemene chronologicky odshora dolů.

    Už delší dobu se chystám zkrátit, ale nikdy nevím jak moc a hlavně bych se rád vyhnul tomu, že vždycky vizuálně omládnu na puberťáka...
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    SKATEMURAI: Protože není rok 2000:)
    MARINNE
    MARINNE --- ---
    SKATEMURAI: Radšej vymeň gel za vosk. S gelom má každý chlap na hlave len pár chlpov.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    nebo si porid nejake dustojne tuzidlo, ktere neni tak silene do oci bijici a svitive jako gel. neni ti patnact a neni rok 98.
    KEEE
    KEEE --- ---
    SKATEMURAI: gel je teplej. A zastaralej. Z představy, jak šahám borcovi do vlasů a má tam gel, se mi dělá fyzicky nevolno.
    MART1NKA
    MART1NKA --- ---
    SKATEMURAI: lebo nie si typ diskotekoveho sampona, ktoremu sa gel hodi k zvysnemu stylu (nastastie). odhadom ani slecny, o ktore budes mat pravdepodobne zaujem ho neocenia. tento ihlickovy gelovy uces je navyse davno out. ak gel, tak uces na staromilskeho gentlemana, ale na to asi este nemas dost dlhe vlasy. tak :))
    WRNQ
    WRNQ --- ---
    gel vyhodit z okna!:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam