• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OTOMEVia Ferrata - podělte se se svými zážitky
    TRIP
    TRIP --- ---
    TOXYGEN: ve Španělsku Via ferrata norte del cid
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    PAPRIKA: tohle prostě nepochopim, přesně jak píše PUPU

    Jako ted jsme lezli "blbý Cčko" na jízdě zbrojnošů a klouzalo to nepěkně, silnej vítr, šestiletý dítě bych ani na takovouhle srandu nevzal, vzít ho v únoru na Drachenwand - absolutně nechápu.
    PUPU
    PUPU --- ---
    PAPRIKA: sestilete dite na ferratu ano. v lete, jistene, na jednoduchou (C max) a kratkou, s kratkym pristupem a odchodem, ve skupine. vyzkouseno, dite nadsene. tady bylo vsechno spatne uz od zacatku. rocni obdobi, cas nastupu, delka, obtiznost, delka sestupu, moznost ustupu z trasy... naprosta nesoudnost rodicu, obavam se.
    PAPRIKA
    PAPRIKA --- ---
    bohužel zase sestup z Drachenwandu .... jak už z tohodle klubu z historie bohužel máme informace ....

    nechci soudit, nemám děti, ale pro 6ti letý dítě na takovou ferratu, zvlášť když jí dospělí už znali z dřívějška mi přijde celkem náročný ....
    buďte opatrní ....

    Rakouská policie obvinila Češku, které zahynulo dítě při horské túře - Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/...y.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null
    TOXYGEN
    TOXYGEN --- ---
    TRIP: kde to je?
    TRIP
    TRIP --- ---
    Ahoj my furt někde řadíme hehe





    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    ADAMIRA: já už si plánuju zasněženou v Semilech, asi 2 roky. Sníh ale nikde.
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    Tak co už jste někdo tenhle rok někde byl? Já zajel natěšenej cvičně 1.2. do Slanýho a jak kamzík :)
    TRIP
    TRIP --- ---
    Hhe děkuji tu znám
    TRIP
    TRIP --- ---
    Paráda děkuji byli sme tedkonc ve Francii na ty panoramatic a nádhera dneska sme už tady ve Španělsku a jdeme na ferratu podél moře později nahazu nějaké fotace , no ve Španělsku je 50ferrat ale Google mi jich ukazuje jenom pár asi se budu muset poohlédnout po nakym průvodci Bo tak
    MIKEHO
    MIKEHO --- ---
    TRIP: já ve Španělsku nebyl ale používám tuhle stránku jestli tam něco nejedeš neví zkus podle lokality https://www.bergsteigen.com/touren/klettersteig
    ARIEL
    ARIEL --- ---
    SYPFX: Jak málo někdy stačí :(
    ARIEL
    ARIEL --- ---
    Promin, feraty tam jsou pro mě španělská vesnice
    TRIP
    TRIP --- ---
    Takže mrtvo tady?
    TRIP
    TRIP --- ---
    Ahoj funguje to tu? Znáte někdo ferratu cala de moli ve Španělsku v Costa Brava u moře měl bych pár dotazů děkuji a vůbec celkove jestli máte někdo nakou mapicku ferrat ve Španělsku dekuji
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    Díky moc, je to tak 1 krok vedle.
    Tohle kde je destička je místo kudy padal dolů. Ten osudný krok byl na místě které se nezdá je to ten poslední výhled a pak začíná ten prudký dolů. nahoře na té rovince je malá borovice. Tak tam.
    ARIEL
    ARIEL --- ---
    SYPFX: Ahoj. Tabulka tam je, v dolní části sestupové cesty. Přítelkyně to i fotila, bohužel fotku už smazala.
    MIKEHO
    MIKEHO --- ---
    SYPFX: Ahoj, byl jsem tam na konci zari. je to nad Mondsee. Ano pomnicek pri sestupu tam stale je - Stepan z Prahy pokud si pamatuji. Pritelkyne to mozna fotila poslu kdyz tak soukrome. Je to docela neprijemny sestup. Netusim co se tam stalo, ale chvilka nepozornosti a spadnes dolu.
    SYPFX
    SYPFX --- ---
    ARIEL: ahoj, ctu ze jste byli na drachenswandu je na tam jeste mramorova desticka (pomnicek) se Stepanem? Jsem ji tam v loni pridelaval tak jsem byl zvedavej jestli to prezilo zimu.. dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam