• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKEEScrolls - open beta - scrolls.com
    FARIN
    FARIN --- ---
    MIKEE: jak nemuze klesnout? po prohrany hre normalne klesa
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MIKEE: Přesně, taky už jsem na ní zanevřel.
    JANOS
    JANOS --- ---
    Kdyby mel nekdo zajem, tak mam tyto karty na prodej/vymenu:
    COMMONS: Burn, Charge Coil, Clock Library, Desert Memorial, Desperation, Duel Skirmisher, Focus, Horn of Ages, Incendiaries, Kabonk, New Orders, Plating, Powerbound, Purification, Tick Bomb, Woodland Memorial, Stone pact memorial

    UNCOMONS+RARES: Blast Strike, Blind Rage, Crown of Strength x2, Destroyer, Royal Spearmen

    Shanim zelene vsechno :)
    Z commonu hlavne: Beast rat, Eternal Statue, Sister of Bear, Stag Heart
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    zatim mi ta hra prijde trosku mrtva, chce to turnaje nebo proste nejaky progress co dava smysl, ne jen rating, ktery jeste k tomu nemuze klesnout
    JANOS
    JANOS --- ---
    Hlasim se jako novy hrac (growth)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Energy jsou hrozný tím svým ničením a pokud dokážou začátek ničit efektivně a potom se zazdít zdí a hodit tam nějaký Plated a nakonec Iron Ogre, tak to mají skoro vyhraný.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    No ja hraju Energy a ten start byva slabej, hlavne proti Growth je to znat. Ted se to snazim trochu kompenzovat Gravelockama, snad to bude hratelny.
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    ROTTWEILER: urcite, ale rozhodne se neda rict, ze by byla pomala, prave naopak, vzdycky jsem si pod zelenou predstavil dobrou mana krivku, kdy nebyl problem v kazdem kole zahrat nejakou potvoru .. tomu nerikam pomala barva :) ale to jsme uz offtopic ;)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MIKEE: Tak zelená v MTG vždy měla dva různé pohledy. Rychle malé potvory jako jsou elfíci a potom pomalé velké potvory (beasts), které útočily za hodně.
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    ROTTWEILER: btw "I think Growth is more like Red in MTG, as it's about aggro and buffing up your creatures. Energy is more like Green as it's kind of slow to start but has bigger monsters to play later in the game"

    coze? ;) to se zelena v MTG tak zmenila co to nehraju? od kdy je "slow to start"? :)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    SAMGARR: Hlavně se bojím, že jejich tým je dost malý, a že prostě hru sice budou vyvíjet dopředu, ale ne dost rychle. Při každodenním hraní se dá získat za měsíc všechny karty. Když koupí člověk diamanty a koupí ty základní balíčky, tak ještě rychleji, a co potom? Budu jen akumulovat zlato a vždy když vyjde něco nového, tak to hned koupím a hra velice brzo omrzí, protože vyzkouším všechny dobré možnosti velice rychle. Tohle je právě krásné na MTG, že do roka vyjdou tři edice, kde každá má skoro 200 karet.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Hlavně je celkem nepříjemný, že neexistuje ani friend list.
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    SAMGARR: Spis bych rekl nedodelany nez odflaknuty. Jeden by cekal, ze kdyz otevres open-betu pro par desitek tisic lidi, tak prave tyhle funkce jsou to nejdulezitejsi. Ale vypada to, ze maji ted dost problemu s odezvou serveru, docela to laguje.

    btw nakonec jsem pomoci rottweilerovy taktiky pracovne nazvane "copy&paste trade chat spam" ziskal vetsinu karet co jsem potreboval do zeleneho decku ;)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    MIKEE: ten trade chat a celkove cely interface je dost nedodelany a odflaknuty.
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    ROTTWEILER: tak kdyz prijde a nepotrebuju, tak ho seknu za manu nebo za dve karty, diky tomu, ze zelena ma spousta 1/1 1/2 potvor, tak ta jedna dopredu navic je docela silna, 4 many neni zas tak moc a jsem rad kdyz prijde
    ale uznavam, ze logika "budu hrat maximalni pocet, aby to chodilo" neni ve scrolls uplne validni, protoze se muzes manualne prolizavat, kdyz potrebujes
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MIKEE: Ten Trading channel je super. Napíšeš co chceš a uložíš do clipboardu a spamuješ v 10s intervalech a on se někdo ozve.

    Jsem joinul kanál Trading, Trading-2 a Trading-3 a ve všech kanálech to psal a věci typu. I have aaa, bbb, ccc, ddd and I want xxx, yyy nebo WTB xxx.

    Určitě bych z tvého decku vyhodil ten Binding Root a raději přidal další Dryadic Power, který ti dává větší flexibilitu a klidně ho můžeš použít i na nepřítele. Zase seženeš lehce na na trade kanálech.

    To se ti osvědčilo hraní třech Ancestral Totem? Mi přijde, že je to super boost, ale mít třeba na ruce dva a žádné jiné potvory je na nic. Přeci jen stojí hodně a nemůže útočit a má pouze jedno využití.

    Taky bych přidal dalšího Brother of the Wolf. Je sice pomalejší, ale ta produkce vlků je super. A určitě další Crimson Bull, Champion Ring. Snadno seženeš na trade kanálu. Crimson Bull jsem kupoval za 200g a Champion Ring klidně i za 80g možná i méně.
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    ROTTWEILER: jo, ten nemam ani jeden :)
    deck vypada aktualne takhle, vytradeoval jsem snad jen jednoho ragged wolfa .. trade chat mi prijde dost .. neelegantni ;) http://www.scrollsguide.com/deckbuilder/?d=1066
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MIKEE: No hrál jsem proti jednomu balíčku, který je využíval. Celkem dobře blokovali mé nájezdy mých levných potvor a potom, když už jsem chtěl hrát silnější potvory, tak on už měl dost zdrojů, aby mohl kupovat drahé a dobré potvory. Jinak ty zdi jsou super kandidát na to je odbouchnout pomocí Fertile Soil.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam