• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MIKEEScrolls - open beta - scrolls.com
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    ROTTWEILER: chyba :)) pařím střídavě oboje, ale Scrolls teda vyhrávaj na plný čáře, protože HS je až moc casual a chybí odměny za "běžné hraní" (kdyby bylo 10 goldů za každou výhru a ne za každou druhou, tak by to mělo smysl)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    KVIIIK: Myslím, že lidi hrají Hearthstone raději.
    KVIIIK
    KVIIIK --- ---
    žije to tady ještě? docela mě to chytlo :)
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Hm, tak jsem to zkusil a neni to uplne muj cup of tea.
    YASHAMARU
    YASHAMARU --- ---
    Ahoj, chtěl jsem se zeptat, jestli by někdo náhodou nebyl ochotnej mě poslat klíč na scrolls. Na jejich stránce je, že do January 31st, 2014 ma každej, kdo si to koupil 1 volnej klíč. Tak kdyby náhodou tu byla nějaká dobrá duše, tak bych si to rád vyzkoušel. Kdyžtak do pošty :) Diky
    MYSHAAK
    MYSHAAK --- ---
    Tak jsem do toho šel, uvidíme, karty já rád...
    FARIN
    FARIN --- ---
    MIKEE: u ratingu do cca 1300 to nepada, ja jsem ted cca na 1530 a prisel jsem ted za jednu hru asi o 20
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    FARIN: fakt? prislo mi, ze kdyz jsem prohral, tak jsem ziskal 0
    FARIN
    FARIN --- ---
    MIKEE: jak nemuze klesnout? po prohrany hre normalne klesa
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MIKEE: Přesně, taky už jsem na ní zanevřel.
    JANOS
    JANOS --- ---
    Kdyby mel nekdo zajem, tak mam tyto karty na prodej/vymenu:
    COMMONS: Burn, Charge Coil, Clock Library, Desert Memorial, Desperation, Duel Skirmisher, Focus, Horn of Ages, Incendiaries, Kabonk, New Orders, Plating, Powerbound, Purification, Tick Bomb, Woodland Memorial, Stone pact memorial

    UNCOMONS+RARES: Blast Strike, Blind Rage, Crown of Strength x2, Destroyer, Royal Spearmen

    Shanim zelene vsechno :)
    Z commonu hlavne: Beast rat, Eternal Statue, Sister of Bear, Stag Heart
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    zatim mi ta hra prijde trosku mrtva, chce to turnaje nebo proste nejaky progress co dava smysl, ne jen rating, ktery jeste k tomu nemuze klesnout
    JANOS
    JANOS --- ---
    Hlasim se jako novy hrac (growth)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    Energy jsou hrozný tím svým ničením a pokud dokážou začátek ničit efektivně a potom se zazdít zdí a hodit tam nějaký Plated a nakonec Iron Ogre, tak to mají skoro vyhraný.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    No ja hraju Energy a ten start byva slabej, hlavne proti Growth je to znat. Ted se to snazim trochu kompenzovat Gravelockama, snad to bude hratelny.
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    ROTTWEILER: urcite, ale rozhodne se neda rict, ze by byla pomala, prave naopak, vzdycky jsem si pod zelenou predstavil dobrou mana krivku, kdy nebyl problem v kazdem kole zahrat nejakou potvoru .. tomu nerikam pomala barva :) ale to jsme uz offtopic ;)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    MIKEE: Tak zelená v MTG vždy měla dva různé pohledy. Rychle malé potvory jako jsou elfíci a potom pomalé velké potvory (beasts), které útočily za hodně.
    MIKEE
    MIKEE --- ---
    ROTTWEILER: btw "I think Growth is more like Red in MTG, as it's about aggro and buffing up your creatures. Energy is more like Green as it's kind of slow to start but has bigger monsters to play later in the game"

    coze? ;) to se zelena v MTG tak zmenila co to nehraju? od kdy je "slow to start"? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam