• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    RENFRIBoubelky boubelkam
    SEXILKA
    SEXILKA --- ---
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    Další hadr na roztrhání je Dolly&Dotty.

    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    ANNAWA: Bohužel, není to ani na hadr. Velká škoda.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KALHOTKA: to teda zní dost příšerně, dva a půl tisíce za šaty není zase tak málo, aby to nevypadalo dobře.
    SEXILKA
    SEXILKA --- ---
    MADIETTA: jj mám jedny a už více jsem neobjednala =/
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    KALHOTKA: já jsem si teď taky objednala šaty z Lady V a jsem též zklamaná. To už jsou několikáté, které mají kolem výstřihu takový ten lem dovnitř, co není nijak zažehlený ani zašitý, takže furt vylézá ven. Jako dám to švadleně, aby s tím něco udělala, ale čekala bych trochu něco lepšího.
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    KALHOTKA: Tak hlásím, že šaty přišly, nýbrž kvalita otřesná a nejradši bych je vrátila. Ryzí peklo. Kostky se ani nesnaží navazovat, jsou úplně šejdrem a ta látka z boku, je jenom z jedné strany, z druhé strany je bílá, takže to plandá a vypadá to dost příšerně. Ne, nebrat.
    KALHOTKA
    KALHOTKA --- ---
    Na Halloween bude letos jednoduchý ze sebe udělat čarodejnici. Snad mi ty šaty budou jinak nevim :) Velikost 20
    Nemáte náhodou někdo tenhle střih a fotku na postavě s větším bříškem?

    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    KRISKA: Decathlon je na me s trikama doslova kratky.

    Ale dik za tip Devoldu.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    QUIXDE: zkus pansky devold nebo si najit od nekoho na fleru usit na miru, tam je dost svadlen, co delaji z merina a usiji ti na miru a cena je +/- stejna jako u konfekce.

    no a jeste se da zkusit decathlon, zrovna tilka tam maji "S" ktery je spise jak L jinych znacek, ale jak jsou na tom s trikama s rukavem nevim...
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    Sháněl někdo vyšší (178+cm) s většími prsy merino triko, úspěšně?
    ATUARFIK
    ATUARFIK --- ---
    Můžu se prosím vetřít s inzercí? Dostala jsem od švagrové balík letního oblečení vel. 44-48 - všechno je jako nové (některé kousky si koupila s tím, že do nich přece zhubne... znáte to) a mně to velikostně nesedí. Jsou to kvalitní věci (MS, CA, Gap, Tchibo), typem něco klidně i do práce. Daruji, předání Praha nebo podle dohody v oblasti Nebušice / Horoměřice / Tuchoměřice, budu moc ráda, pokud to někdo užije.
    [Dámské letní vel.44-48 (kalhoty, košile, trika, šaty, svetříky) - jako nové]
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    MADIETTA: No, to tezko rict, vsude jinou. Ale nakonec jsem nasla na abouryou v plus size.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    QUIXDE: jakou máš velikost?
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    KLAIR: No, projela jsem to, a nasla jen jedny v mem vkusu, a to cerne 😃 coz zrovna nepotrebuju.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    QUIXDE: zkuisla bych sugar bat. prostě retro šaty. Ony mohou být i jednobarevné.
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    MRTVYKOTE: Kosilovy vubec pro me, mam zas siroky ramena a prsa, a nikdy zadny kosilovy nesedely, s pasem a stehnama tak velky problem nemam. Ale i tak se podivam. Diky :)
    MRTVYKOTE
    MRTVYKOTE --- ---
    QUIXDE: dlouhé nebo krátké? Pokud nevadí dlouhé tak Buga má na webu nějaký výběr jednobarevných a mě sedí i jejich různé košilové i když mám velké a široké boky a stehna (a nikde se nic nerozevírá)
    QUIXDE
    QUIXDE --- ---
    Kde sehnat jednobarevne, nekrajkove saty s vystrihem a kratkym rukavem, se zvyraznenim pasu na svatbu? Idealni barva jakakoliv modra ci cervena, burgundy. ? Nemuzu nikde nic sehnat a zacinam byt zoufala.
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    ANYSA: diky za tip, od poutout mam kalhoty "na miru" taky bohuzel puvodni web zamerenej na kalhoty uz neexistuje a nasla sem ted jen nejakej jinej s hromadou veci na deti... kdovi zda jeste vubec sije takhle... nejvyssi cas zjistit:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam