• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IVANA_ANAVIČeská strana sociálně demokratická (ČSSD)
    Vše o ČSSD, případně spřízněných sdruženích (Mladí sociální demokraté, Oranžový klub apod.): historie, program, aktuální dění, pozvánky na akce. Vítáme pouze slušnou diskuzi.

    www.cssd.cz
    www.mladi.cz
    www.oranzovy-klub.cz
    rozbalit záhlaví
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Hele, už je nová :-)
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    PAULMUADDIB: No, strana furt funguje, ale i kdyby ne, má smysl tu mít historický klub. Já už ovšem v partaji nejsem, takže pokud by se správcovství chtěl ujmout někdo jiný z ČSSD, předala bych mu to.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    PAULMUADDIB: osobne jsem socany poslala do prdele uz nekdy v kvetnu, mela jsem to udelat davno predtim a priznam se, ze jsem si prala, aby se nedostali do snemovny. :)
    PAULMUADDIB
    PAULMUADDIB --- ---
    Nechcete to tady zavřít?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    POZITRON: Jojo, hlavně tento podzim :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    OTAVA: CSSD se prece na podzim odrazila ze dna. :) lol.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    IVANA_ANAVI: Naopak, je to posledni varovani aby si CSSD vyndala hlavu z prdele a prestala bejt stranou strejcu co si navzajem mejou ruku.
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    A je to v tahu.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Ja se teda priznam, ze se modlim, aby CSSD neprekrocila 9,5% a tedy neziskala vic jak 2 mandaty. :)
    3 pouze v pripade, ze na 3. doskace Balahura, protoze to treti misto na kandidatce je teda takovej ulet, ze kdybych Milanovi neslibila krouzek, tak pujdu volit lidovce. :)
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    BESH: A kterej ty jseš? :D
    BESH
    BESH --- ---
    IVANA_ANAVI: Ale urcite se budeme i tak potkavat, se ZO P3 budu rozhodne nadale v kontaktu.
    BESH
    BESH --- ---
    IVANA_ANAVI: Mno, spis byli. Vcera jsem zrovna po mnoha letech ze strany vystoupil. Duvody asi znas, na minuly schuzi se to resilo nekolik hodin. #greenorban
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Miroslav Žák - Názory Aktuálně
    http://blog.aktualne.cz/blogy/miroslav-zak.php?itemid=33417
    Takovej jeden co ma dobry napady a je mu to uplne k nicemu.
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    BESH: Počkej, chceš říct, že jsme ve stejném ZOčku?? ;)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    OTAVA: Ono je taky možný, že tam fakt nemaj z čeho brát - vždyť se koukni na ty kádry co strana posledních pár desetiletí produkuje. Duševních gigantů, co by měli čas a náladu trávit půlku života po schůzích obvodního výboru moc asi nebude..
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    POZITRON: mno, takze staci takova mensi parta kluku co spolu mluvi a v klidu ovladnou stranu o desitkach tisic clenu. navic to nejsou zadny dusevni giganti takze tu stranu privedou zu grunt. Inu co jste si zvolili, to mate. lidi jsou m9zna hloupi ale uplne blbi nejsou.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    kdyz neprokazes dostatecnou loajalitu, tak si jednoduse neskrtnes, cili nemas nejmensi sanci cokoli ovlivnit a to ani na ty nejnizsi urovni. takze si muzes vybrat, bud se obcas nekam dostanes, ale musis tak trochu zkousnout svoji hrdost a cekat, jestli neprijde nejaka zmena, ktera samozejme neprijde, anebo se na to muzes rovnou vykaslat. nic mezi tim.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    OTAVA: kdyz uz jdes na krajskou konferenci, coz mimochodem neni ani trochu samozrejmost, predpoklada se, ze budes zaskrtavat tak, jak ti bude receno predsedou tveho ovv. takze mas pravdu. nicmene nikdo ti za paravanem necumi pod ruce, takze sance by byla, akorat ze na to ma koule mozna pak jednotlivcu.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Tak si rikam - bud jsou tedy ty volitele uplatni, taky ktreteni, nebo ty volby cinkly.
    OTAVA
    OTAVA --- ---
    Coz mi na CSSD prijde nejvtipnejsi, jak se clenska zakladna bouri, predstavuje alternativy, ma nejake nazory a pak prijdou volby a zase tam nahodou zvoli ty stejny kreteny.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam