• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IVANA_ANAVIČeská strana sociálně demokratická (ČSSD)
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    No nevím, JD taky moc nemusím - po fiasku v Praze, kdy ho použili jako ksicht a pak zase poslali zpátky bych si ještě řekl "tak je mladej a blbej", ale pak to stejný v prezidentský volbě a vlastně kdykoliv dle potřeby....
    Přijde mi, že je to takovej Schwarzenberg ČSSD - vypadá a tváří se jinak než je skutečná náplň tý strany, liší se akorát v tom, že KS je v tom lepší a jeho fanoušci TOP09 fakt volí, zatímco JD má příznivce spíš mimo voliče ČSSD, zatímco ve straně je to nula, která se vytáhne vždy jen dle potřeby.
    BOBR
    BOBR --- ---
    Já jdu fandím, i když mě zatím zklamava. Mohl být občanským kandidátem na prezidenta s dobrou občanskou kampaní. Ale vybral si podporu ČSSD, tj. prachy na oblepeni ČR nicnerikajicimi billboardy. Tož, to už odval čas. Ale proč mlčí teď? Kde jsou jeho podporovatele, aby řekli ne této vládě? Já naději ztrácím. Ještě více mě to mrzí u Špidly, toho si na rozdíl od jd vážím za konkrétní činy. Jako třeba jasné ne oposmlouve. Ale teď už ČSSD slouží jako fikovy list.
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    OMO: A krom toho byl ještě několik let v zastupitelstvu :)
    OMO
    OMO --- ---
    IVANA_ANAVI: Aha, ok, dik za opravu. Ale v NS a OH byl. Takze neni politicka rychlokvaska.
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    OMO: E-e, vstoupil tam až roku 1997.
    OMO
    OMO --- ---
    Chapu, ze te jako pravicaka irituje, ze by na CSSD mohlo byt neco dobreho. Ale jak se to zatim vyviji, nemusis se bat.
    A neni rychlokvaska, byl uz v Narodnim shromazdeni a v OH. Byl v SocDem dokonce snad driv nez Zeman.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Obavam se, ze s uprimnymi politiky z rad CSSD mam jenom ty nejhorsi zkusenosti :)
    OMO
    OMO --- ---
    DOCKINEZ: Tak to naopak, JD je zasadovy a uprimny politik a velka nadeje CSSD na budoucnost. Pokud si to CSSD neuvedomi, skonci jako ODS.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ale preklep pusoblil je bajecny :)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Oportunista bez obsahu, co se dere k moci za kazdou cenu.

    Uprimne, takhle presne na mne pusobi prave JD - protekcni synacek a politicka rychlokvaska, ktera se nedokazala vyrovnat s porazkou v prezidentske volbe a na sjezdu v Ostrave.

    /vyse napsanym nijak neobhajuju haška, ale to mi snad nikdo ze ctenaru podsouvat nebude/
    OMO
    OMO --- ---
    BOBR: :( Vskutku smutne cteni. A to je ten samy Hasek, co jeste za Paroubka pusoblil skoro jako pravicak... Oportunista bez obsahu, co se dere k moci za kazdou cenu.

    Aporopos, kdy se bude vlastne prevolovat vedeni CSSD? Kazdorocne na sjezdu?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    BOBR: zrovna tohle mi prijde rozumny - JD mandat nema, tak at drzi kušnu.
    BOBR
    BOBR --- ---
    http://www.lidovky.cz/...-nedustojne-mini-hasek-1rr-/zpravy-domov.aspx?c=A130724_154957_ln_domov_ogo

    Tolik k pozici tech několika málo solidních v ČSSD. Smutné čtení. Ten nápad s "nejsme Spoz" bych nezavrhoval :-).
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    IVANA_ANAVI: No nevím, jestli to je nějaká berná mince - v každý straně jsou podivné kreatury a dokud to blijou na FB a nedělají z toho oficiální politiku, tak bych se nad tím nepozastavoval.
    Ostatně, by zase máte Škromacha;)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    na SPOZ je docela ftipny i ten navrh v souvislosti s tim, kdo sedi ve vedeni a kdo ma v jejich strane vliv.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    To je fakt, do (politickych) mrtvol by se kopat nemelo.
    PFAUST
    PFAUST --- ---
    IVANA_ANAVI: to je dost ubohé..
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    Na diskuzi VV jsem narazila na fotku SPOZáků, kterak poskakují před roztrhaným volebním billboardem s JD. Podívala jsem se SPOZu na FB, abych věděla, která bije, takže jsem vypátrala i kontext:

    "Při cestování s naší peticí za zákon o prokázání původu příjmů a majetku narazíme na spoustu zajímavých věcí. Čas je prostě neúprosný, jak ukazuje billboard za námi. My jsme ale s naší peticí překročili 20 000 podpisů a jedeme stále dál! Děkujeme!"

    Mají dost chabý smysl pro humor...
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    BOBR: Myslím, že s tím omezením funkcí v dozorčích radách nebude souhlasit Michal "Japonská kalkulačka" Hašek :)

    Dary v naturáliích tedy pořešeny nejsou? Když daruju straně kravín, bude to OK? Jinak za mě OK.
    BOBR
    BOBR --- ---
    Schodla by se Strana zelených s ČSSD na omezení korupce v ČR?

    Tři (věčně) zelené zákony pro českou politiku | Volte lépe! - sladek.blog.respekt.ihned.cz
    http://sladek.blog.respekt.ihned.cz/c1-60286920-tri-vecne-zelene-zakony-pro-ceskou-politiku

    Tomáš Průša, hospodářský místopředseda strany a po několik kampaní její hlavní volební manažer, představil návrh zákona k čistému financování politických stran. Například na Michalem Babákem či Janem Fischerem oblíbené igelitky (=větší vklady hotovosti) odpovídá stropem 25 000 Kč pro hotovostní operace (resp. 1 000 Euro, jde tu i o "eurovolby").

    Dnes již legendární výkon pana Poche z ČSSD (rozpouštění darů do velkých členských příspěvků) navrhuje omezit členské příspěvky limitem 5 000 Kč. Jména sponzorů ODS Bács a Sinha přinesla do návrhu omezení dárců na osoby zemí EU. Na novinářský dotaz k tomuto omezení uvedl Tomáš Průša mimo jiné také to, že mu přijde logické, že volby sponzurují ti, kteří tvoří elektorát a nikoliv ti, kteří žijí a podnikají mimo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam