• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IVANA_ANAVIČeská strana sociálně demokratická (ČSSD)
    Vše o ČSSD, případně spřízněných sdruženích (Mladí sociální demokraté, Oranžový klub apod.): historie, program, aktuální dění, pozvánky na akce. Vítáme pouze slušnou diskuzi.

    www.cssd.cz
    www.mladi.cz
    www.oranzovy-klub.cz
    rozbalit záhlaví
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    FIDEL: To není nijak trefné, autor prokázal několikačetnou neznalost.
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    vyjimecne trefny text, dobre, ze jej ondra napsal, tam kam ho napsal;)
    Ondřej Slačálek: Vůle k iluzi - Deník Referendum
    http://denikreferendum.cz/clanek/16210-vule-k-iluzi
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    BOBR: No, ano - Idealisté.cz jsou podmnožinou MSD.
    BOBR
    BOBR --- ---
    IVANA_ANAVI: Ahoj, tak já to chápu tak, že jsou to dvě organizace, pletu se?
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    BOBR: Zrovna jsem ti chtěla napsat zprávu o tomhle počinu ;) Můžu se zeptat, proč děláš z Idealistů.cz autonomní subjekt na MSD (alespoň to tak dle tvé syntaktické konstrukce vypadá)?
    BOBR
    BOBR --- ---
    Jan Sládek: Levicoví liberálové mají koho volit - Deník Referendum
    http://www.denikreferendum.cz/clanek/16209-levicovi-liberalove-maji-koho-volit

    Druhá šance pro zelené? Proč ne?
    Minulost vládního angažmá opravdu změnit nejde, ale je nedůstojné člověka myslícího, aby to byl věčný argument. Být se zelenými „rychle hotov“, to jistě lze, ale považuji to za intelektuální lenost a nedůslednost. Pokud by totiž stejným metrem levicový liberál měřil všem, byla by jeho volba jednoduchá: nejít k volbám vůbec.

    Ve volbě mezi ČSSD, SPOZ, KSČM a Stranou zelených by ty výše uvedené důvody měl alespoň zvážit. Jít volit zelené znamená dát druhou šanci, nejít volit tyto volby znamená dát první velkou šanci populistickým projektům, kteří si své voliče s pomocí peněz a amerických poradců prostě koupí. Levicoví liberálové mají koho volit, budou-li chtít.
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    Hovory od bazénku se Zdeňkem Škromachem: Začínáme - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=VAURiA3EloY


    OMO
    OMO --- ---
    FIDEL: "Chybí demokratická kontrola nad ekonomickým systémem, ale to není důvod k opuštění demokracie, nýbrž naopak důvod k zamyšlení, jak přenést demokratickou kontrolu na vyšší úroveň, z níž bude možné demokraticky kontrolovat ekonomické procesy. A tím je samozřejmě myšlenka integrace, evropské nebo dokonce ještě širší. Pokud se kapitál pohybuje na globální úrovni, tak potřebujeme srovnatelnou demokratickou instituci, která bude schopna jej kontrolovat." Amen.

    Tohle je presne to, co potrebujeme. Obavam se, ze prevladajici cast levice nevidi za plot sveho dvorecku a tohle neresi.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    LULZ!

    Jakub Patočka: Předčasné volby jsou vítězstvím ČSSD. Vyhrál Sobotka, Zeman prohrál - Deník Referendum
    http://www.denikreferendum.cz/...6-predcasne-volby-jsou-vitezstvim-cssd-vyhral-sobotka-zeman-prohral
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    FIDEL: "Jak se cítíte v pozici morálního vítěze, jenž opakovaně prohrává uvnitř vlastní strany?" - LOL
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    tady rozhovor s tou "nadeji" socdem
    Přijde ještě mnoho porážek | č. 15 | 2013 | archiv - A2 – zvíře nikdy nespí
    http://www.advojka.cz/archiv/2013/15/prijde-jeste-mnoho-porazek
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Tesim se na patockovo kviceni na DR!
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ZAPPO: počkejme pár dní na reakce, je možné, že ty místní buňky, které posílaly ÚVV nesouhlasná stanoviska, se ještě ozvou.
    RADIM91
    RADIM91 --- ---
    ZAPPO: přestože jsem to čekal, tak mě to mrzí. dělat budu to, že se budu víc angažovat :)
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    Tady je hrozně hezký jak se tu potkávají opravdu vyhranění příznivci jednotlivých kusů, více či méně přiznaně.
    Bobr za Zelený
    Lopik za Zemana
    Ivana jako majitelka za CSSD

    A je super jak tu kvete fakt takovej hezkej předvolební boj - sice tu asi není o koho, ale i tak dobrý.

    Mě by třeba teď zajímalo, jak velká část ČSSD je smutná z Bohoušovýho ponížení a podpory Zemana - a jestli s tím bude něco dělat. Jen se bojím, že v bublině nyxu a jednotek kusů zevnitř strany, kteří navíc rádi JD tne obraz přesnější stejně nebudu mít, protože většina je tam někde venku....
    OMO
    OMO --- ---
    Tak nic, to je jedno. Vidim to diametralne odlisne a nevidim sanci na shodu.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    OMO: Zmatenec je ten, co není schopný posoudit situaci. To že snad ČSSD bojuje nějak proti Zemanovi a postupně z ní odpadají ztracenci (přečti si ten svůj seznam teď sis tam přidal Haška, kdo bude příště?) až do stavu, kdy tam zbude jako pravej socdemák asi jen ten Dienstbier je účelově šířenej nesmysl - stokrát opakovaná lež, která se pro někoho stává pravdou.
    Zeman je jednou prezident, nedá se s tím nic dělat, tak nevím proč to tak nebrat a snažit se proti tomu pořád nějak vymezovat, navíc jako strana, kterou jen on sám postavil na nohy.
    OMO
    OMO --- ---
    LOPIK: To jako kdo nepodrojuje Zemana, Rusnoka a Haska, a presto se citi byt levicakem, je zmatenec? Protoze o to slo predevsim. Ja sam jsem vyvojem v CSSD zklaman. Prorokuju, ze Zeman po volbach poveri sestavenim vlady Haska, Sobotka je totiz na jeho likvidacnim seznamu.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    btw. schválně se Masnýho po volbách zeptejte komu to hodil, já svůj tip mám..
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Topka se bere podle toho, jaký tričko si Karel vezme na promo fotky. Ty mají ideologii jaká se jim hodí - bez ohledu na ekonomii - pro podobný zmatence je logická volba..
    OMO
    OMO --- ---
    LOPIK: TOPka se snad chape jakkoli levicove? Pocybuju, ze on tim myslel nejaky ekonomicky neoliberalismus, vy marxisti jste, stejne jako neoliberalove, omezeni tim, ze vse porad chapete jen pres ekonomii...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam