• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IVANA_ANAVIČeská strana sociálně demokratická (ČSSD)
    Vše o ČSSD, případně spřízněných sdruženích (Mladí sociální demokraté, Oranžový klub apod.): historie, program, aktuální dění, pozvánky na akce. Vítáme pouze slušnou diskuzi.

    www.cssd.cz
    www.mladi.cz
    www.oranzovy-klub.cz
    rozbalit záhlaví
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ATOMIKS: Pokud píšeš ministerstvu jako instituci, musí ti do 30 dnů odpovědět. Ministr ale takovou povinnost nemá.

    Jinak chápu tvoji frustraci, ale s tolika dopisy denně je to prostě obtížné, kor když ti lidi leckdy píšou kraviny (neříkám, že to je tvůj případ).
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    IVANA_ANAVI: no, tak já to ještě párkrát zkusím, třeba mi někdo odpoví.
    jinak je vtipné, že na dotazy neodpovídají ani sociálně demokratická ministerstva...
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ATOMIKS: Asi bych tam zkusila zavolat. Bohužel je potřeba se někdy obrnit trpělivostí, mně se povedlo kontaktovat někoho až na třetí pokus (v době, kdy jsem byla mimo ČSSD).

    Jinak ono u toho Mandíka je možné, že přijel k rozvodněné řece, řekl: "Není to dobré", zalezl do auta a zmizel. To pak nemůžeš říct, že tam ten člověk nebyl :D To je holt strategie některých lidí...
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    IVANA_ANAVI: hm, tak takhle to opravdu nefunguje .o) třeba teď jsem psal panu ministru Chovancovi na téma policejním uniforem, dotaz jsem poslal dokonce i jeho asistentce Janovské a nikdo se mi neozval. a to přitom vím, co je a jak má probíhat slušná konverzace.
    co se týče komunikace s představiteli ČSSD, tak se mi z dobrých desíti pokusů akorát jednou ozvala Sobotkova asistentka (aby mě vysvětlila, že - i když ho tam nikdo neviděl - Mandík se během povodní skutečně vyskytoval v Ústí)
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    ATOMIKS: Normální, oslovení, položení dotazu, rozloučení, podpis, vše ve spisovné češtině. Ale pokud píšeš někomu hodně vytíženému, pak bych se nedivila, že nebude mít čas se na to podívat. Možná zkusit jemu nebo jí zavolat na sekretariát?
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    prosím pěkně, jakou má mít komunikace s představiteli ČSSD podobu, aby mě tito na mé otázky vůbec odpověděli?
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    budouci nadeje strany

    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    mmchdm proběhla během sjezdu nějaká zákulisní diskuse o Zdeňkovi presidentovi?
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    podnětná diskuse k podnětnému článku .o)
    Naděje ČSSD přišla levně k téměř desetimiliónovému pozemku – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/domaci/364347-nadeje-cssd-prisla-levne-k-temer-desetimilionovemu-pozemku.html
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    Jiří Dienstbier bude jedním z hlavních hostů v pořadu Máte slovo s Michaelou Jílkovou na ČT 1 ve čtvrtek 5. února od 21:25 hodin na téma ,,Mají se omezit pravomoci prezidenta?".
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    Já jsem ve straně rok a půl, na konferenci jsem nikdy nebyla (nepočítám-li tu celostranickou v březnu), ale na různý podrazy a divný chování ze strany některých spolustraníků jsem bohužel zvyklá. Jedinou obranou IMHO je si pořídit nějaký vlivný spojence, třeba lidi z jiných MO, KK apod. Když se ti pak stane nějakej podraz (hlasování se to teda netýká, ale třeba falšování zápisů a nějakého jednání proti stanovám), tak budeš vědět, na koho se obrátit. Pak je taky asi dobrý měřit dva metry a vážit sto padesát kilo, ale to příliš ovlivnit nelze (aspoň tu výšku ne).
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    POZITRON: A co pak nechápeš na tom, kolik jste dostali hlasů? :)
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    POZITRON: Nejpravicovější? :o
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    POZITRON: Jak dlouho jsi ve straně?
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    POZITRON: Myslíš konferenci za Prahu? Nejsem tam, nejsem členkou pražské ČSSD.

    Jinak o podobných praktikách jsem slyšela - přijdeš na konferenci jako delegátka a někdo ti řekne, koho máš zaškrtnout. Jako pokud jim nepřiložej pistoli ke spánku, nechápu, proč tuhle hru hrajou...
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Nejste ted nekdo na krajsky konferenci v Olsance? :)
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    Tato tisková zpráva je výstupem 1. Sjezdu Oranžového klubu v Luhačovicích:
    Oranžový klub podporuje Michaelu Marksovou Tominovou na místopředsedkyni ČSSD na nadcházejícím sjezdu.
    Na svém volebním setkání v Luhačovicích podpořil Oranžový klub na post místopředsedkyně ČSSD ministryni práce a sociálních věcí Michaelu Marksovou Tominovou. Nové předsednictvo Oranžového klubu se rozhodlo před sjezdem ČSSD v březnu 2015 zaměřit zejména na prosazení vnitrostranických kvót.
    „Vnitrostranické referendum dalo jasný signál, že ve straně pro kvóty existuje podpora. Michaela Marksová je vhodnou nositelkou myšlenky rovnosti v ČSSD.“, řekla k tomu znovuzvolená předsedkyně Oranžového klubu Zuzana Jentschke Stöcklová.
    Oranžový klub se dále zaměří například na kampaň proti sexismu v politice, slaďování rodinného a pracovního života či vytvoření databáze expertek a kandidátek na volené pozice. „Kvóta 40 % znamená 30 žen na kraj. Databáze političek ukáže všem, kteří tvrdí, že „ženy nejsou“, že žen je v politice dostatek“, okomentovala záměr regionální koordinátorka Oranžového klubu a bývalá europoslankyně Zuzana Brzobohatá.
    Oranžový klub je platforma blízká ČSSD, která vznikla v roce 2012. Spolek se poprvé zviditelnil v květnu 2013 svým Desaterem, které přišlo mj. s návrhem na podporu rodičů, kteří si rozdělí rodičovskou dovolenou.
    Do vedení Oranžového klubu byly na dvouleté funkční období zvoleny: Jana Maláčová, Kateřina Svíčková, Magdalena Pospíchalová a Anna Kárníková.
    FIDEL
    FIDEL --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Linda Sokačová: Splněno, v trestání chudoby pokračujeme. Souhlasí i pravicová opozice. - Deník Referendum
    http://denikreferendum.cz/...172-splneno-v-trestani-chudoby-pokracujeme-souhlasi-i-pravicova-opozice
    IVANA_ANAVI
    IVANA_ANAVI --- ---
    Dienstbier odsoudil členy ČSSD ochotné ke spolupráci s DSSS – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...aci/352988-dienstbier-odsoudil-cleny-cssd-ochotne-ke-spolupraci-s-dsss.html
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    ČSSD v Duchcově utvořila koalici s DSSS, Sobotka chce buňku zrušit - iDNES.cz
    http://usti.idnes.cz/...ssd-a-dsss-v-duchcove-d2l-/usti-zpravy.aspx?c=A141106_135238_usti-zpravy_alh
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam