• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ANARCHYAdvanced lifesaving
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    NAVARA: Ja si ho bral jen kdyz jsem jel do JV Asie, kde prece jen hrozila realna sance ustknuti nejakym hadem v podminkach daleko mimo civilizaci...
    Jinak presne z duvodu trvanlivosti to neni moc smysluplny, pokud k nemu teda nemas pristup treba v praci...
    381007
    381007 --- ---
    KADLIK: Už jsem upustil od těch nejdražších tac-med srand, protože stejně akorát procházejí :). Jinak komu nestačí toto a nepřežije, tak si přežít prostě nezasloužil :) a jak říká v Černejch baronech doktor Hořec: Ať chcipne... :) nebo poručík Hamáček: Lidí je jako sraček :).
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    381007: každopádně skladba má náplně má hlavu a patu uměl bych to i lepšejc ale o moc dráž teda
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    381007: nic co bych nevyrobil? :)
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    WOJTYLA: máme pokusím se jej zpracovat
    381007
    381007 --- ---
    KADLIK: Jinak se svou výstrojí jsem spokojen. Krom bot, batohu a rukavic nenosím nic co bych nevyrobil ;)
    381007
    381007 --- ---
    NAVARA: Já jsem ho nosil, ale jelikož jako hormon má strašně krátkou expiraci a já ho musel narychlo shánět před dvěma akcema, tak jsem se na něj vytentononc. V medicbagu u kolegy je ho vždycky dost a čerstvýho. Já už ampulárko netahám. Krom Tralgitu i.m. a Mesocainu i.m. a Dithiadenu i.v. jsem stejně nikdy nic píchat nemusel.
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    NAVARA: Nodil bych rozhodne ale nemam se k nemu jak dostat. Mame zdroje?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Adrenalin nenosíte, předpokládá se že ti co ho mohou potřebovat, jsou jím vybaveni?
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    381007: téda jak si spokojen s ajfekem od Pávka? taky jsem o něm uvažoval ale misky vah zatím převažují pro Aegis AFAK
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    KADLIK: Předpokládal jsem, že na malou příruční to bude AFAK. Na střední/velkou ještě nevím.
    381007
    381007 --- ---
    KADLIK: Tak tedy si dovolím čtyři tapety k tématu. Tu plastovou nikam nenosím, leží doma jako FAK, ale v případě PA scénářů jde hodit do únikového zavazadla (Je odolná, vodotěsná, atp.). Vybavení, které je na fotkách nosím pravidelně, je to už létama ověřené.







    KADLIK
    KADLIK --- ---
    GOBERS: máš vyhlídnutej vhodnej obal? :)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    KADLIK: Rukavice a resuscitační roušku dohromady v takovém malém balíčku mám asi 6x (jo, nafasoval jsem přebytky :D) a různě rozházenou ve všech možných zavazadlech, co nosím, takže obvykle minimálně 1 kus u sebe mám skoro vždy. Lékárnu jsem momentálně rozpustil, ale až se v říjnu vrátím do Evropy, tak mám v plánu jí postavit zgruntu znova, takže budu velmi pozorně sledovat ty vaše pro případnou inspiraci...
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    mužem dát setupy lekáren na nástěnku...
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    Wojtylovu lékárnu sme viděli na jinym fóru co ty ostatní;)? já tahám zatím v kapse SOF TT rukavičky od NARu a ETD 4" ;) co vy?
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    mno a tady bychom mohli zformovat Nyx TCCC crew :) na ten kurz ;)
    KADLIK
    KADLIK --- ---
    GOBERS: lidem postiženým zdravotnickým vzděláním vstup zakázán ;) :D
    WOJTYLA
    WOJTYLA --- ---
    hodil jsem do záhlaví fotku, pokud se nebude líbit klidně předělejte, jen mi to přišlo takový smutny bez fotky:-)
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    Pro začátek bychom do záhlaví/na nástěnku mohli dát souhrn užitečných odkazů (např. na vyzkoušené kvalitní obchody se zdravotnickým materiálem a podobnými věcmi).
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam