• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    Sledujte vývoj české politické scény v nové Android aplikaci. Mějte přístup na iDNES, iHNed, Lidovky.cz, Aktuálně a další servery z jedné aplikace:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jakubflaska.novinkyrss

    Ukázka, jak se u nás krade:
    Reportéři ČT, 8.7.2013
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1142743803-reporteri-ct/213452801240026/obsah/269541-kdo-vydelal-na-pronajmu-skladu-v-nemocnici-na-homolce/
    Pronájem skladu o pěti čtverečních metrech za osm milionů měsíčně.
    rozbalit záhlaví
    IF_
    IF_ --- ---
    JACKER: Au. Pripomina mi to kecy volicu Vv pred volbama. Kdyz ti sami lide co se tu ted smejou Babisovi upozornovali na jejich impotenci,byli oznaceni za podporovatele systemu co slepe otaci kola kapitalismu.A po trech letech fandu Vv aby clovek hledal teleskopem:))

    Pls nez zacnes uvazovat ze to nekomu hodis zjisti si o nem aspon minimum pak bys nemohl vypustit takovy hovadiny:)))
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    JACKER: Vydelava miliardy na tom ze dostava dotace. Ale urcite jde do politiky aby pomohl lidem... :)
    JACKER
    JACKER --- ---
    ADMIX: Mě prostě přijde, že každý tu v naší zemi dokáže najít tisíc chyb na čemkoliv cizím, ale nikdo sám nic nedokázal.

    Viz tento příklad. A. Babiš, kterej si z hovna postavil firmu a vydělává miliardy. Je zajištěnej a určitě nejde do politiky, aby kradl. Jediný co my dokážem říct je, že je to kokot.
    BRT
    BRT --- ---
    až přijdeš na to, že nás spojuje kolektivní vědomí a pochopíš princip, hned ti bude líp

    REZONANCE Archives - Albert Smart & Delicates | Albert Smart & Delicates
    http://www.albert-sd.cz/tag/rezonance/
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Koukam, ze FEMUR mel pravdu, uz se to tu rozjizdi ve velkym ... Moc by me zajimalo, jak by vypadal ten novy, cerstvy a neshnily system bez bankovnich karet, plateb prevodem a s polickem za kazdym supermarketem :)))) Nak se nam to tady zase zamichalo.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    BRT: aspartam?
    BRT
    BRT --- ---
    záměr dobrý, jen ten starý kabát k tomu nesedí. jestli něco dělat, poohlédnout se ve svém okolí po opravdových fachmanech, jež tvoří nikoliv pro moc nebo prachy ale lepší podmínky pro všechny viz třeba energie u pramene, zdraví a-z apod. díkybohu takových osobností je tu ještě dost, jen hledat(páč do sraček se tito lidé nehrnou
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    JACKER: Politické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! (...)

    Zdroj: nazev tveho klubu.

    Jak s tim souvisi, co jsem v zivote dokazal, nevim, ale myslim, ze neco tam bude, a vlastne jsem celkem spokojenej bastard. Jeste se odjebat co nejdal od svych spoluobcanu a bude to super :)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    JACKER: ja si myslim ze jsi idiot kterej neudrzi ani myslenku.

    Můj cíl je najít alternativu k současným parlamentním stranám. //na nyxu.

    Můj cíl je tedy jasný: Už nikdy nevolit současné parlamentní strany. // vsechny strany byly svyho casu neparlamentni:)
    JACKER
    JACKER --- ---
    ADMIX: My si pane asi nerozumíme. Moc by mně zajímalo, co ty sám si v životě už dokázal, že jsi schopnej bleskově rychle odsoudit, že tu propaguju ANO2011 a o den později stejnou rychlostí odsoudit, že tu vlastně nepropaguju to ANO2011.

    Důvod, proč jsem zakládal tenhle klub je začít diskuzi o tom, koho volit v příštích volbách, které jsou za dveřmi. Bohužel vidím, že nemá asi cenu nic moc dělat, protože na všem najdou tak úspěšní a tvořiví lidé, jako jsi ty, nějaké chyby.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    BRT: a ted tu o cervene karkulce ;)
    BRT
    BRT --- ---
    dokud budeme jako ovce podporovat starý schnilý systém (bankovní karty, platby převodem, nákupy fekálií v supermarketech a u asiatů-s glutamátem a další berle z kterých mocní tyjou) žádná ani nová strana to nezmění:-(( Změna musí přijít zdola od každého z nás na principu "mysli globálně, jednej lokálně", to všem těm kolaborujícím parazitům vezme vítr z plachet a legitimitu napříč neústavnosti, neprávu a nakročení směrem k policejně-justiční zvůli (viz A.Bartoš - odkud vítr fouká)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    JACKER: To te slechti, i kdyz pak nevim, proc jsi zakladal klub prave s timto nazvem :)
    BRT
    BRT --- ---
    http://cs.wikipedia.org/wiki/Volte_Prav%C3%BD_Blok_www.cibulka.net - pro spoustu čechů nepřijatelné, ale nakonec se k tomu nebo podobnému modelu dopracujeme (pravda času už není nazbyt)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ADMIX: no tak me vyhovuje spis dnesni obvolatelnost, kdy jim vsem (diky ztohoven) muzu callnout ;)
    JACKER
    JACKER --- ---
    OK, vidím, že Babiš vzbuzuje pochybnosti.

    Já se nijak Andreje Babiše zastávat nechci. Nevím o něm totiž nic víc než z televize.

    Můj cíl je najít alternativu k současným parlamentním stranám.

    Všichni moc dobře víme, že česká politická scéna je založena na rozkrádání veřejných financí.
    Politické strany už si zvykly, že jejich financování je závislé na penězích odlitých ze státního rozpočtu.
    Viz všechny možné předražené zakázky pro firmy s anonymními vlastníky (akcie na majitele).

    Můj cíl je tedy jasný: Už nikdy nevolit současné parlamentní strany. Jedině tak docílíme toho, že se lidé v poslanecké sněmovně vystřídají, a nebude to tak, že i naše děti budou volit důchodce Kalouska, protože nikdo jiný nebude na výběr.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    FRONEMA: Takle, co se tyce o staveni na vlastni nohy, nejlepsi program na tranzit lidi do bezny spolecnosti ma zatim fakt Jedlickarna. Respektive takovej o kterym vim. "Pestuje" hodne samostatny krypliky. (Jinak prede mnou klidne muzete psat i kripl, my si tak stejne rikama... ale pred matkama postizenejch deti je to tabu)
    Jinak pokusim se to nezapomenout a odpovedet zitra sirej. Vzhledem k tomu ze jeste chodim, tak zas nemuzu psat poradne tak jak bych potrebovala :) (Boli me prsty, sou pretizeny)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PJGEPR: To je jednoduchy, kdyz se ti nezda, ze politik pracuje dobre, tak ho odvolas :)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    BRT: jak by sis tu odvolatelnost v praxi predstavoval?
    BRT
    BRT --- ---
    Babiš se nejen díky své nové továrně na řepku postaral o jeden z posledních hřebíků do rakve českého zemědělství.Až nebude co jíst, vyjma gen.škrobů, soji, aspartamu a dalších neurotoxických jedů -babiš nás rozhodně nezachrání:-((
    BRT
    BRT --- ---
    bohužel alternativa kromě starejch a novejch korytářů, kolaborantů a vlastizrádců není:-((,

    je třeba na tom začít makat a podporovat "skutečné osobnosti" na lokální úrovni. Další podmínkou změny je změna systému(odvolatelnost, imunita, atd.)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    SHEALA: Ja asi nechapu jak to myslis, jako ze to chces rozlisit podle toho co ten clovek zada? Jako jestli vozik, nebo penize?

    Btw zaujala mne ta zminka o charitach, ja naopak odevsad slysim, ze charity jsou vyrazne uspesnejsi ve staveni lidi na vlastni nohy, zatimco stat si sve chude pestuje. Ty mas opacnou zkusenost? Pripadne nejaky zdroj ktery by tu opacnou tezi podporoval? Jestli mne muzes nekam odkazat tak prosim, tohle tema mne celkem zajima
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam