• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    Sledujte vývoj české politické scény v nové Android aplikaci. Mějte přístup na iDNES, iHNed, Lidovky.cz, Aktuálně a další servery z jedné aplikace:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jakubflaska.novinkyrss

    Ukázka, jak se u nás krade:
    Reportéři ČT, 8.7.2013
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1142743803-reporteri-ct/213452801240026/obsah/269541-kdo-vydelal-na-pronajmu-skladu-v-nemocnici-na-homolce/
    Pronájem skladu o pěti čtverečních metrech za osm milionů měsíčně.
    rozbalit záhlaví
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    ADMIX: podivej se na me. ja se to vracim cely zachranit voe:-)

    BRT: takze brom?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Navic mu trochu zavidim, protoze to je muj cil - pracovat v zahranici, ale sledovat ceskou politiku.

    Tak se vam vsem budu moct smat a zaroven se nezatezovat lokalnimi fasisty :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    FEMUR: nenenene, ja jsem vyjimecne hodny, vyslovene mily, vrely, ohleduplny, ale ze vseho nejvic hodny.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    Admixi vole ten je tvuj ja prgromataroy od dobe xchaose nedelam:)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    FEMUR: Uz piju pomerancovy dzus, aby to pro me nebyl sok

    JACKER: no ano, v reci penez zcela jiste nejsme tak uspesni jako babis, to je pravda ...
    JACKER
    JACKER --- ---
    FEMUR: OK, já nechci vypadat jako idiot, že se tu budeme přetahovat, kdo je lepší a kdo horší.

    Ještě jednou: Příjde mi, že tu fakt dokážeme kritizovat cizí projekty, ale nevím, jestli jsme alespoň z jedné desetiny tak úspěšní jako Babiš - v řeči peněz určitě ne.

    A pokud jde o mě, tak pracuju v americe jako programátor.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    ADMIX: ovoce?:)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    FEMUR: Ted to prijde!
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    FRONEMA: tak biopaliva uz zavedeny ma, tak uz nepotrebuje krast - odted bude filantrop :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    JACKER: Vydelava miliardy na tom ze dostava dotace. Ale urcite jde do politiky aby pomohl lidem... :)
    BRT
    BRT --- ---
    už má nakradeno:-)
    asi máte krátkou pamět z dob privatizace
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    tak zacneme tebou, cos dokazal?:) ja myslim ze je fer to napsat kdyz to chces vedet od ostatnich.

    babis? z hovna? jeho otec vis kdo byl? v jiny zemi by se tomu reklo znuziti informace v obchodnim styku, oh wait revoluce. agent StB - oh wait to se nepocita- kde vzal kapital? jo z uctu firem ktery delaly valuty a pezetaku?:) same lepsi-. tolik otazek. a tebe nenapadla ani jedna. ty firmo z hovna:) olol
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    A do toho elektronicke rezonancni magneticke bytosti!
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    "Urcite nejde do politiky, aby kradl" :))) Myslim, ze jsem prave ztratil posledni iluzi, ktera me mohla pristi rok dotahnout do volebni mistnosti - nema to cenu.
    JACKER
    JACKER --- ---
    ADMIX: Mě prostě přijde, že každý tu v naší zemi dokáže najít tisíc chyb na čemkoliv cizím, ale nikdo sám nic nedokázal.

    Viz tento příklad. A. Babiš, kterej si z hovna postavil firmu a vydělává miliardy. Je zajištěnej a určitě nejde do politiky, aby kradl. Jediný co my dokážem říct je, že je to kokot.
    BRT
    BRT --- ---
    až přijdeš na to, že nás spojuje kolektivní vědomí a pochopíš princip, hned ti bude líp

    REZONANCE Archives - Albert Smart & Delicates | Albert Smart & Delicates
    http://www.albert-sd.cz/tag/rezonance/
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Koukam, ze FEMUR mel pravdu, uz se to tu rozjizdi ve velkym ... Moc by me zajimalo, jak by vypadal ten novy, cerstvy a neshnily system bez bankovnich karet, plateb prevodem a s polickem za kazdym supermarketem :)))) Nak se nam to tady zase zamichalo.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    BRT: aspartam?
    BRT
    BRT --- ---
    záměr dobrý, jen ten starý kabát k tomu nesedí. jestli něco dělat, poohlédnout se ve svém okolí po opravdových fachmanech, jež tvoří nikoliv pro moc nebo prachy ale lepší podmínky pro všechny viz třeba energie u pramene, zdraví a-z apod. díkybohu takových osobností je tu ještě dost, jen hledat(páč do sraček se tito lidé nehrnou
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    JACKER: Politické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! (...)

    Zdroj: nazev tveho klubu.

    Jak s tim souvisi, co jsem v zivote dokazal, nevim, ale myslim, ze neco tam bude, a vlastne jsem celkem spokojenej bastard. Jeste se odjebat co nejdal od svych spoluobcanu a bude to super :)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    JACKER: ja si myslim ze jsi idiot kterej neudrzi ani myslenku.

    Můj cíl je najít alternativu k současným parlamentním stranám. //na nyxu.

    Můj cíl je tedy jasný: Už nikdy nevolit současné parlamentní strany. // vsechny strany byly svyho casu neparlamentni:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam