• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    JACKER: Platit dane v tomhle state sere kazdyho, kdo ma dostatecne vysoky IQ na to, aby desifroval vyplatni pasku.
    JACKER
    JACKER --- ---
    ADMIX: ok, ja jen nechapu, proc clovek kterej ma desitky miliard, ktery ani nikdy v zivote uz nestihne utratit, i kdyby utracel milion korun denne, tak proc by mel potrebu jit do naprosto zkorumpovany politiky, ktera mu muze setnout vaz.

    babis uz stejne ma kontakty na celou politickou scenu, takze kdyby chtel lobovat za nejake dotace, bude to delat z pozadi skryte jako janousek. nebude prece tak blbej, ze se pujde sam prasknout do otazek vaclava moravce.

    z predchozich dvou bodu mam pocit, ze to nedela jen pro svoji lobby, ale dela to proto, ze mu vadi platit pul miliardy kazdy rok na danich a koukat se na to, ze mu to janousek, rittig, bem, kalousek a ostatni rozkradou.

    stejne tak Karel Janecek, ten ma taky miliardy, ale jde do politiky (nadacni fond proti korupci), protoze ho sere ze jeho firma plati pulmiliardy na danich, z cehoz mu politici pulku ukradnou a pulku daj do verejneho rozpoctu.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    JACKER: Babisuv projekt jsou Veci Vydelecne, pokus cislo 2 - nezbyva mi nez se vratit k puvodnim otazkam, ktere jsem polozil: vyvaruje se Andrej Vitkovym chybam? Jsou lidi jeste vic blbi nez pred ctyrma rokama? A co na to Jan Tleskac?
    JACKER
    JACKER --- ---
    ADMIX: VV je udajne janouskuv soukromy projekt, jak ovladnout prahu po tom, co ji rozkradli s ODS. ja nevim co je na tom pravdy, ale taky tomu verim. jen se mi nechtelo se s tim vypisovat.

    jojo SSO by byli urcite dobri, ale jen se bojim, ze to porad nezvladaji nad tech 5%. taky jim dam mozna hlas, jeste si prectu jejich program. ale asi bez nejake vetsi financni inijekce to nepujde.

    babis, ktery ma desitky miliard na uctech, tak pro nej 27 milionu pro ANO2011 neni moc velkej vydaj.


    ADMIX
    ADMIX --- ---
    JACKER: No, popravde, pokud jedinej argument proti Vecem Vydelecnym je pro tebe "jasnej krach", tak se asi nemame moc o cem bavit. Dovolim si vyslovit teorii, ze jsi prilis dlouho odtrzen od reality ceskeho politickeho zivota ...

    Also, patras po alternativach, ale strany pod 4 procenta jsou pro tebe hlas v popelnici - ja treba Svobodny volim i pres to, ze maji malo, protoze mam s nima nejvetsi nazorovou shodu, a volim podle svyho svedomi, a ne podle toho, kdo je zrovna mensi zlo.
    JACKER
    JACKER --- ---
    Já znam Babiše jen z televize. Ale na mě osobně působí docela férově.
    Určitě nebude úplně čistej.. Nicméně na mě působí jako nejslušnější z té politické nabídky.

    Opravdu nevím, koho jinýho volit. Zde současná nabídka:

    ODS - nelze, moc kradou (opencard, casa, izip, ...)
    TOP09 - kníže je super, ale Kalousek prý taky krade. navíc se o nich říká, že je to pravá ruka ODS i po té mafiánské stránce
    VV - jasnej krach

    ČSSD - pokud chci, aby za 10 let tu byly 40procent daně a dalších 40procent sociální odvody, tak je to ta správná volba.
    KSČ - ani nemluvit, leda kdybych si chtěl jít stoupnout do řady na májový průvod a být celý život pod zámkem

    SPOZ - s hodně přimhouřenýma očima bych dal hlas, protože snad zatím neumí krást.
    ANO2011 - dal bych hlas, protože to jsou nový lidi, co (zatím) nekradou.
    SZ - sice už to jednou posrali, ale myslím, že si zasloužej druhou šanci.
    SSO - určitě bych rád volil, ale hoši, dokud nebudete na 4procentech, tak je to hlas v popelnici, sorry.

    FEMUR: Zapomněl ses ještě pochlubit čím jsi ty.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    FEMUR: Taky ses muj osobni hrdina; nechces ozbrojenou ochranku? :)))
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    ADMIX: podivej se na me. ja se to vracim cely zachranit voe:-)

    BRT: takze brom?
    BRT
    BRT --- ---
    jež plně podporuje kodex alimentarius, pro neznalé Potravní kodex pro všechny genocidní pravidla depopulace vna úrovni globálních potravin viz http://www.albert-sd.cz/codex-alimentarius/

    když budeš dík neurotoxinům živej-mrtvej moc už toho nenaděláš

    a babiš z toho kodexu těží na všech frontách - filantrop jak gattes
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Navic mu trochu zavidim, protoze to je muj cil - pracovat v zahranici, ale sledovat ceskou politiku.

    Tak se vam vsem budu moct smat a zaroven se nezatezovat lokalnimi fasisty :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    FEMUR: nenenene, ja jsem vyjimecne hodny, vyslovene mily, vrely, ohleduplny, ale ze vseho nejvic hodny.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    Admixi vole ten je tvuj ja prgromataroy od dobe xchaose nedelam:)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    FEMUR: Uz piju pomerancovy dzus, aby to pro me nebyl sok

    JACKER: no ano, v reci penez zcela jiste nejsme tak uspesni jako babis, to je pravda ...
    JACKER
    JACKER --- ---
    FEMUR: OK, já nechci vypadat jako idiot, že se tu budeme přetahovat, kdo je lepší a kdo horší.

    Ještě jednou: Příjde mi, že tu fakt dokážeme kritizovat cizí projekty, ale nevím, jestli jsme alespoň z jedné desetiny tak úspěšní jako Babiš - v řeči peněz určitě ne.

    A pokud jde o mě, tak pracuju v americe jako programátor.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    ADMIX: ovoce?:)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    FEMUR: Ted to prijde!
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    FRONEMA: tak biopaliva uz zavedeny ma, tak uz nepotrebuje krast - odted bude filantrop :)
    FRONEMA
    FRONEMA --- ---
    JACKER: Vydelava miliardy na tom ze dostava dotace. Ale urcite jde do politiky aby pomohl lidem... :)
    BRT
    BRT --- ---
    už má nakradeno:-)
    asi máte krátkou pamět z dob privatizace
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    tak zacneme tebou, cos dokazal?:) ja myslim ze je fer to napsat kdyz to chces vedet od ostatnich.

    babis? z hovna? jeho otec vis kdo byl? v jiny zemi by se tomu reklo znuziti informace v obchodnim styku, oh wait revoluce. agent StB - oh wait to se nepocita- kde vzal kapital? jo z uctu firem ktery delaly valuty a pezetaku?:) same lepsi-. tolik otazek. a tebe nenapadla ani jedna. ty firmo z hovna:) olol
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam