• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    MAREK_PRCHAL: tak trochu srazka s realitou jo? kampan naprosto prepalili, naopak volice odrazovali.
    expertka, doktorat z politologie ma dneska kazdej druhej, znam ten material co nejen ma doktoraty, ale uci:) studium v zahranici je snad samozrejmost a ne prednost, a ze skoli politiky v cele EU? a to ma bejt jako znamka kvality?

    priklad: treba s tim doktoratem. byvaly reditel kabinetu na MD, za pavlika dobese, a byvaly sef analytickeho tymu VV, ma doktorat z politologie, a uci na stejne fakulte jako ona expertka:)

    takze tim chci ukazat ze titul a pusobeni neni zadnej benchmark opravdove odbornosti. nijak se do tebe neseru, jen se snazim poukazat na to ze ty atributy ktery jmenujes jsou velmi.. neprukazny co se tyce odbornjech kvalit. navic ta knizka linkovana byla o kampanich v roce 2006..ne?no a to je tezko pouzitelny dneska, nebot se zmenila struktura elektoratu, mame tu novy hrace jako twitter, facebook etc etc... tenkrat neprilis nasazovane.


    disclaimer, taky mam studovanou politologii, taky jsem studoval v zahranici, a troufam si tvrdit ze o politice a zpusobech strategicky komunikace a spin dokctoringu kterej je dneska o dost dulezitejsi nez kdykoli driv vim vic nez dotycna.:) to kdyby mel nekdo obamy z jaky pozice soudim:) a ne neznam ji osobne, nikdy jsme si nic neudelali, takze to neni osobni utok na ni:)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MAREK_PRCHAL: musíš zahlasovat, zobrazí se výsledky - a na neutrální kolonku jsem zapomněla.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    ZUZKAOU: Nevidím výsledky a nemohu hlasovat, že? :-)
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    FEMUR: No podle mě se u Karla dostal tým na maximální výsledek, kterého byl Karel schopen. Více se udělat nedalo. Ona je fakt expertka, má doktorát z politologie, studovala na Columbii a školí politiky v celé EU.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    se ta focus skupina nejak emancipuje coz?:)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    olol
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---

    Chci aby si tu Marek testoval výstupy své práce

    27 hlasy od 27 respondentů

      ZUZKAOU
      ZUZKAOU --- ---
      Co nejčastěji lajkují fanoušci ANO na fb (data via Josef Šlerka)



      A propos jak je to s Janečkem, je do Ano nějak zapojený?
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      Cho cho cho

      Hnutí ANO se dostává na 5% :: Jan Hýsek
      http://www.janhysek.eu/news/hnuti-ano-se-dostava-na-5-/
      HWLLFFRDD
      HWLLFFRDD --- ---
      jo ta je dobrá, tu jsem si zapamatoval jako tu, co umí odradit již rozhodnuté voliče
      FEMUR
      FEMUR --- ---
      smarja matuškova. to je taky expertka fakt.¨volimkarla.
      MAREK_PRCHAL
      MAREK_PRCHAL --- ---
      Jinak tohle teď znovu vyšlo, doporučuju:
      Politický marketing a české politické strany - Anna Matušková | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
      http://www.kosmas.cz/knihy/153920/politicky-marketing-a-ceske-politicke-strany/
      MAREK_PRCHAL
      MAREK_PRCHAL --- ---
      CROME: A prozradíš?
      MARIHAI
      MARIHAI --- ---
      @AndrejBabis: Psala mi zamestnankyně dolu Paskov, že ho mám koupit. Potkám sa s ní na výjezdu v září. Pokud někdy někde začne revoluce tak na ostravsku
      CROME
      CROME --- ---
      MAREK_PRCHAL: netrefil
      MAREK_PRCHAL
      MAREK_PRCHAL --- ---
      CROME: Trefil jsem se?
      MAREK_PRCHAL
      MAREK_PRCHAL --- ---
      FEMUR: Očekávám, že Svobodné nebo Piráty :-)
      CROME
      CROME --- ---
      neboj nejsem cilovka:)
      FEMUR
      FEMUR --- ---
      at nerekne cibulka at nerekne cibulka. pomyslel si femur
      MAREK_PRCHAL
      MAREK_PRCHAL --- ---
      CROME: Můžu se zeptat, pokud to není tajné, koho uvažuješ, že budeš volit?
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam