• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    Sledujte vývoj české politické scény v nové Android aplikaci. Mějte přístup na iDNES, iHNed, Lidovky.cz, Aktuálně a další servery z jedné aplikace:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jakubflaska.novinkyrss

    Ukázka, jak se u nás krade:
    Reportéři ČT, 8.7.2013
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1142743803-reporteri-ct/213452801240026/obsah/269541-kdo-vydelal-na-pronajmu-skladu-v-nemocnici-na-homolce/
    Pronájem skladu o pěti čtverečních metrech za osm milionů měsíčně.
    rozbalit záhlaví
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    PJGEPR: Jsme mimo rozumný rozsah :-)
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    MAREK_PRCHAL: ja vim jak +/- vypada struktura politickeho ci jineho sdruzeni, ze mas cinovniky a aparat... ale uznej, ze vypada zvlastne, kdyz mas zvoleny cinovniky (dokonce v pozici mistopredsedu), kteri chteji rozhodovat o hospodareni a smerovani a protoze nekdo (nevim kdo) je jineho nazoru (asi na zaklade domnele neschopnosti) jsou odstaveni od vykonu jejich funkci (mp klidne bud, ale do niceho se nemontuj) ... dalsi veci je to, ze kdyz se dokazou na posty mistopredsedu ve hnuti dostat, jak pises, neschopove, volic asi uplne nemuze mit jistotu v tom, ze zvoleni reprezentanti nebudou stejni ci horsi ...

    zivotopis rozumneho rozsahu si klidne prectu :)
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    .....indeeeeeeeeeeeeeeeeeed
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    hmm... indeed
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Zdá se, že J. Plesl si Marka Prchala příliš neoblíbil (ostatně stejně jako kohokoli jiného kromě pana prezidenta)

    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    MAREK_PRCHAL: je tam něco o spolupráci s StB?
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    Jinak se chci zeptat, zajímal by vás životopis Andreje Babiše, který napsal?
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    PJGEPR: Nikoliv, není nad, existuje vedle nich.
    Máme:
    Předsedu
    Místopředsedkyni
    14 krajských předsedů
    Oblastní předsedy
    - to jsou volené, neplacené funkce, lidé, kteří kromě politické práce vytvářejí i programy, celostátní i lokální.

    A pak jsou placené funkce, tedy:
    14 krajských manažerů, kteří poskytují servis předsedům v krajích
    Hlavní kancelář, kde se vytváří marketing, koordinují se potřeby předsedů, koordinuje a vytváří se program.

    Aby nevznikl tenhle dojem, tak jsem zarámoval svoje vyprávění tím, že je to můj náhled na věc, z centrály, z pohledu marketingu, což je specializovaný obor.
    CROME
    CROME --- ---
    MAREK_PRCHAL: ja si myslim, ze tve druhe jmeno je Goebbels
    nastesti to lidi berou velmi vlazne a Babis je na tech internetech z drtive veciny povazovan za korupcnika, megalomana, estebaka a Berllusconiho, coz je positivni zprava
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    MAREK_PRCHAL: skoro to vypadá, že v ANO je aparát nad politiky... to nevypadá příliš obvykle ...
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    JUNIPETRUS: Nemáme.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    MAREK_PRCHAL: Jejich další osud je, že založili tohle:
    Přípravný výbor - Změna pro život - Chci změnu!
    http://www.zmenaprozivot.cz/slouzime/pripravny-vybor/
    https://www.facebook.com/ZmenaProZivot
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    JUNIPETRUS:
    PJGEPR:
    Řeknu to, jak jsem to viděl já, z pozice člena profesionálního týmu hnutí. Je to už starší historka, takže omluvte případná zkreslení. Hnusný zážitky zapomínám. Moje pozice je placená, na rozdíl od pozic politických. Čtyři lidi se domluvili SMSkami na sněmu, které dostalo dalších asi padesát, sto lidí, že zvolí jednu paní jako místopředsedkyni a pak obsadí další pozice místopředsedů. Paní zvolili jako první místopředsedkyni, což byla nečekaná naplánovaná akce.

    Ta paní nikdy neměla ambice nic dělat a zjistili jsme, že nedělala svou práci koordinátorky (práce vázla), ale objížděla republiku, aby získala podporu. Potud OK. Vedle ní jsme měli další čtyři místopředsedy, z nichž tři chtěli převzít kontrolu nad hnutím, nad penězi, nad účty i nad marketingem. Aniž čemukoliv z toho rozuměli. Během jednoho dne nás všechny zavalili nesmyslnými požadavky (ten člověk marketingu nerozuměl a snažil se ho převzít, k čemuž ho nic neopravňovalo), klíčem byl přístup k penězům. Když jsme se snažili se s nimi bavit, odmítali. Jednoho dne se situace vyhrotila, pak jeden po druhém odešli a začali publikovat texty jako tady paní Greplová.

    Abys tohle udělal, tak musíš lhát lidem kolem sebe. My jsme dobrej tým a nelžeme si, podporujeme se a všichni vědí všechno, co je třeba.

    Z mého pohledu, od ledna dělám pro hnutí, udělali jsme novou značku, všechny komunikační kanály, bylo to dost práce prosadit, hnutí není standardní klient, stálo mě to hodně energie a času, měl jsem asi dva volný víkendy za celou dobu, plus týden ve Varech. Tohle všechno se mohlo během jednoho dvou týdnů rozpadnout, ti lidé dělali nefér kroky, lhali a bylo to skutečně takové malé spiknutí. Když jsme se o to zajímali, tak to šlo i pár měsíců do minulosti a mohlo to hnutí zničit. Hlavní spor byl o stanovy a myslím, že i o prachy.

    Takže takhle jsem to viděl já. Je to pokus o puč, není? Pro mě je to hlavně lidské selhání těch lidí. Nejbenevolentnější z nás byl AB, který opravdu postupoval vždycky přesně podle stanov i podle zásad slušnosti. My ostaní jsme jen zírali v naprostý hrůze.

    Co si o tom myslíte?
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    MAREK_PRCHAL: mate tym lidi, kteri se zameruji na internetove diskuse pod clankama, a ucastni se jic a uvadeji veci na "pravou miru" ?
    JUNIPETRUS
    JUNIPETRUS --- ---
    MAREK_PRCHAL: jakej puc, popis to.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    MAREK_PRCHAL: prosimtě jak může být celostátní místopředseda pučistou? jakože chce něco jiného než předseda?
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    FEMUR: No jo, to jsou zhrzení bývalí členové, kterým se v dubnu nepovedl puč. Když si představím, že v tý zhrzenosti jedou od dubna, tak je mi za ně smutno. Já je znám, mohl bych o nich mluvit dlouho.
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    FEMUR: To je jedna neuvěřitelná zpráva vedle druhé!
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    Exmístopředsedkyně ANO 2011: Ani bohatí nezabrání krádežím v politice, Babiš má dvojí tvář | zpravy.ihned.cz - Politika
    http://zpravy.ihned.cz/politika/c1-60497990-hnuti-ano-2011-hana-grepova-miliardar-andrej-babis-
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    Nejsem diktátor, tvrdí Babiš. Kvůli jarnímu puči ale zpřísnil přijímání nováčků | zpravy.ihned.cz - Politika
    http://zpravy.ihned.cz/...sem-diktator-tvrdi-babis-kvuli-jarnimu-puci-ale-zprisnil-prijimani-novacku
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam