• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    Sledujte vývoj české politické scény v nové Android aplikaci. Mějte přístup na iDNES, iHNed, Lidovky.cz, Aktuálně a další servery z jedné aplikace:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jakubflaska.novinkyrss

    Ukázka, jak se u nás krade:
    Reportéři ČT, 8.7.2013
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1142743803-reporteri-ct/213452801240026/obsah/269541-kdo-vydelal-na-pronajmu-skladu-v-nemocnici-na-homolce/
    Pronájem skladu o pěti čtverečních metrech za osm milionů měsíčně.
    rozbalit záhlaví
    CICO
    CICO --- ---
    CROSS: ...ježiši, to je ale zajímavý...DD no nic, jsem se potřeboval zorientovat...D
    CROSS
    CROSS --- ---
    CICO: jestli nevíš, kdo je Bureš, nejsi ve špatným auditku? ;-]
    CICO
    CICO --- ---
    CROSS: myslíš Babiš?...D no, asi ne, leda by se považoval za obět, o čemž není v tom povídání ani zmínka...D
    CROSS
    CROSS --- ---
    CICO: no Bureš má sice tah na branku, ale 68 by si na dres asi nedal
    CICO
    CICO --- ---
    CROSS: ...možná mám dosti kontroverzní minulost, ale ty moje párečky, kuřátka, atd., atp. chutnají i Jardovi neasi...D
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    CROSS: Dobrej postřeh, dík!
    CROSS
    CROSS --- ---
    MAREK_PRCHAL: ale mně je přece jasný, co je to za fotky. Akorát k životopisu se moc nehoděj, a už vůbec ne k odstavci o legitimaci KSS hodit Jágra, že jo. Prodal bych je zkrátka jinak a jinde, resp. v týhle terminologii, I do not buy it.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    CROSS: Jsou to naše původní fotky, takže jsme je tímto způsobem prodali. Ukazují toho člověka v současnosti.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    HUGO: Tak s tou délkou koukám, že tady máme problém, nikomu nevyhovuje žádná délka ničeho.
    CROSS
    CROSS --- ---
    MAREK_PRCHAL: nechci vypadat jako kverulant, ale proč tam jsou obrázky, nemající k textu žádný vztah? Kdo je ochoten přelouskat takovýhle elaborát, obejde se bez obrázků, natož irelevantních až rušivých (ti divnější, jako já, se orientují i podle scrollbaru a když tam uvidím tohle, zavírám...), a pro ty jednodušší snad stačí Jardu hodit do samostatného příspěvku na blogu.
    HUGO
    HUGO --- ---
    MAREK_PRCHAL: ehm, mno... příliš mnoho textu a žádnej fotbalista ;)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MAREK_PRCHAL: praha 30+
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    ZUZKAOU: Prozradila bys mi, prosím, věk a město/místo, kde bydlíš? :-)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    ZAPPO: mam stejnej dojem.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MAREK_PRCHAL: mi to dnes dorazilo do schránky. Naznala jsem že to je moc dlouhý a nechce se mi to číst, první věty jsou standardní nic neříkající kecy a putovalo to do sběru. Ale oceňuji absenci veselých obrázků.
    CROSS
    CROSS --- ---
    z Babišova Twitteru... "Nejpracovitější český sportovec si zaslouží pořádný kuře"


    To je asi na jinou cílovku než založení firmy za jeden den, a pravděpodobně to bude efektivnější. ;-]
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    FEMUR: Já se čím dál víc utvrzuju v dojmu, že Babiš není hajzl, ale že prostě má vnitřně úplně jinak nastavený vnímání světa a "myslí to dobře". Jen holt to nemá moc společnýho se zastupitelskou parlamentní demokracií
    CROSS
    CROSS --- ---
    FEMUR: je to možný, i když dá se argumentovat, že jenom reaguje na ve společnosti rozšířené vnímání politiky (...a realitu současnosti). Nevim, no, po tom, co s tim operoval Bárta, bych si dával pozor.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    CROSS: z ty jeho vety je krasne videt, ze vnitnre vnima politiku jako zdroj penez. az budou kandidati do politiky vstupovat jako do sluzby '/ nebo to aspon predstirat( bude LIP:)

    CROSS
    CROSS --- ---
    MAREK_PRCHAL: že žádné další peníze nepotřebuje mu jako volič nevěřím, na místě autora textu bych nenapsal
    Do politiky nejdu kvůli penězům, věřte, že žádné další nepotřebuji. ale spíš něco jako
    Peníze jsem dokázal vydělat usilovnou prací, do politiky kvůli nim nejdu.

    No aspoň nepřiložil k dopisu složenku. ;-]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam