• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    FREELA
    FREELA --- ---
    91. díl ONE MAN SHOW - Andrej Babiš - Pořad: ONE MAN SHOW, Video na Stream.cz (ID: 696501)
    http://www.stream.cz/onemanshow/696501-91-dil-one-man-show-andrej-babis
    CICO
    CICO --- ---
    CROSS: ...ježiši, to je ale zajímavý...DD no nic, jsem se potřeboval zorientovat...D
    CROSS
    CROSS --- ---
    CICO: jestli nevíš, kdo je Bureš, nejsi ve špatným auditku? ;-]
    CICO
    CICO --- ---
    CROSS: myslíš Babiš?...D no, asi ne, leda by se považoval za obět, o čemž není v tom povídání ani zmínka...D
    CROSS
    CROSS --- ---
    CICO: no Bureš má sice tah na branku, ale 68 by si na dres asi nedal
    CICO
    CICO --- ---
    CROSS: ...možná mám dosti kontroverzní minulost, ale ty moje párečky, kuřátka, atd., atp. chutnají i Jardovi neasi...D
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    CROSS: Dobrej postřeh, dík!
    CROSS
    CROSS --- ---
    MAREK_PRCHAL: ale mně je přece jasný, co je to za fotky. Akorát k životopisu se moc nehoděj, a už vůbec ne k odstavci o legitimaci KSS hodit Jágra, že jo. Prodal bych je zkrátka jinak a jinde, resp. v týhle terminologii, I do not buy it.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    CROSS: Jsou to naše původní fotky, takže jsme je tímto způsobem prodali. Ukazují toho člověka v současnosti.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    HUGO: Tak s tou délkou koukám, že tady máme problém, nikomu nevyhovuje žádná délka ničeho.
    CROSS
    CROSS --- ---
    MAREK_PRCHAL: nechci vypadat jako kverulant, ale proč tam jsou obrázky, nemající k textu žádný vztah? Kdo je ochoten přelouskat takovýhle elaborát, obejde se bez obrázků, natož irelevantních až rušivých (ti divnější, jako já, se orientují i podle scrollbaru a když tam uvidím tohle, zavírám...), a pro ty jednodušší snad stačí Jardu hodit do samostatného příspěvku na blogu.
    HUGO
    HUGO --- ---
    MAREK_PRCHAL: ehm, mno... příliš mnoho textu a žádnej fotbalista ;)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MAREK_PRCHAL: praha 30+
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    ZUZKAOU: Prozradila bys mi, prosím, věk a město/místo, kde bydlíš? :-)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    ZAPPO: mam stejnej dojem.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    MAREK_PRCHAL: mi to dnes dorazilo do schránky. Naznala jsem že to je moc dlouhý a nechce se mi to číst, první věty jsou standardní nic neříkající kecy a putovalo to do sběru. Ale oceňuji absenci veselých obrázků.
    CROSS
    CROSS --- ---
    z Babišova Twitteru... "Nejpracovitější český sportovec si zaslouží pořádný kuře"


    To je asi na jinou cílovku než založení firmy za jeden den, a pravděpodobně to bude efektivnější. ;-]
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    FEMUR: Já se čím dál víc utvrzuju v dojmu, že Babiš není hajzl, ale že prostě má vnitřně úplně jinak nastavený vnímání světa a "myslí to dobře". Jen holt to nemá moc společnýho se zastupitelskou parlamentní demokracií
    CROSS
    CROSS --- ---
    FEMUR: je to možný, i když dá se argumentovat, že jenom reaguje na ve společnosti rozšířené vnímání politiky (...a realitu současnosti). Nevim, no, po tom, co s tim operoval Bárta, bych si dával pozor.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam