• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    FEMUR: Já ten rozhovor vnímám jako předplatitel a letitý čtenář jako docela nudu. Chápu, že se Daniel Kaiser dobře připravil (na můj vkus čtenáře moc detailně), ale vlastně z něj dostal jen tohle.

    Připomnělo mi to OVM se Shenarem na téma Soláry a Amun Re, koukal jste na to někdo?
    FREELA
    FREELA --- ---
    EKONOM: Je možné koupit si Česko? Pět vzorů pro Andreje Babiše | zpravy.ihned.cz - Politika
    http://zpravy.ihned.cz/politika/c1-60618360-pet-vzoru-pro-andreje-babise
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    Je možné kúpiť si krajinu? Tu je päť príkladov | spravy.HNonline.sk - Svet
    http://hnonline.sk/svet/c1-60625360-je-mozne-kupit-si-krajinu-tu-je-pat-prikladov
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    "Babiš odmítá nařčení redaktora LN, že byl za minulé éry součástí komunistické buržoazie. Není pyšný na to, že byl jako řadový člen součástí stáda, ale na druhou stranu polovina národa byla podle něj navázaná na stranu. "Ano, já tehdy nebyl statečný jako Havel a možná i to je důvod, proč do toho dneska jdu a pojmenovávám věci naplno. Dneska je tu taky plno lidí, kteří nesouhlasí s režimem. Taky se k tomu nehlásí veřejně a podporují mě jen tajně," uzavřel Andrej Babiš."

    koencne rekl neco co ma nejakej dopad a automaticky to nenasira. ""Ano, já tehdy nebyl statečný" to by bohate stacilo to schovavani se za havla a ze dneska uz si to dovoli rikat tomu dost ubira na stave.. na druhou stranu prave nasral polovinu naroda ktera kolaborovala. tudiz jim slapl na nohu s tim ze delali neco spatne.. a ukazal na ne prstem.. to neni dobrej zpusob jak si ziskat volice. na druhou stranu to pokani muze pusobit na idealisty:)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    nebudu volit ANO protoze ten clovek reprezentuje normalizacni kadry, jen jineho druhu.
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    Já nebudu volit ANO, protože jsem viděl Babiše u Jílkové. To je takovej buran, až to dveřma tříská. Za zmínku taky stojí výlevy v LN.
    Musím mu však poděkovat za to, že díky tomu nemusím studovat kandidátky a volební programy.
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    VON_GILOTINE: jedou VV model. Nakoupit znamy ksichty, tahnout to na nich. A on sice neni intelektualni gigant, ale po Zlatuskovi je potreba doplnit panoptikum necim "pro vobycejny lidi".
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    mi by fakt zajimalo co ten clovek reprezentuje pozitivniho.
    CROSS
    CROSS --- ---
    VON_GILOTINE: Protože za toho se nebudou stydět naše děti. Za toho se budeme stydět už my.
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    no aspon toho Tittlebacha bys mohl vysvetlit. k cemu kampan za xxx mega kdyz pak nominujete lobotoma?
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    CICO: Jasně, nešlo mi o svobodu, ale o motivaci.
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    Ano volit nebudu, rozhodnutý jsem od té doby co jsem, ještě jako aktivní v univerzitních stud. Organizacích videl ty nabory a sibry, kteří do toho s ano šli. Byli to ti co na univerzite delali největší bordel.
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    MAREK_PRCHAL: zájem o téma a o názory ostatních diskutujících k tomuto tématu
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    MAREK_PRCHAL: Pro mě je to zájem, třídění myšlenek a materiálu pro argumenty, když se bavím s lidmi co o Ano ještě uvažují.
    CICO
    CICO --- ---
    MAREK_PRCHAL: nevím jak Kemal, ale já tento server stále považuji za prostor internetové názorové svobody a tak si dovoluji vyjadřovat se i k subjektu, který můj hlas ve volbách nejspíše nezíská...nehledě na to, co jsem zmínil, totiž, že ANO nepochybně jedním z adeptů bylo, nicméně právě nahlédnutí "pod pokličku" tohoto marketingového produktu mi velí jít se svým hlasem jinam...D
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    KEMAL:
    CICO: Můžu se zeptat, co vás vede k tomu, že přesto stále tady diskutujete? Probíhající výměny?
    CROSS
    CROSS --- ---
    MAREK_PRCHAL: no, uvidíme, já si se zájmem ty výsledky projdu.

    Zatím nejsem rozhodnutý ANO nevolit, ale upřímně ty šance se s každým dnem a každým novým Tittelbachem snižují. Rozhodnutý jsem pouze volit, už mě to stálo 4 hodiny a 16 litrů nafty (včera jsem byl na konzulátu, nechat se zapsat na zvláštní voličský seznam) a zatím mě nikdo nepřesvědčil, že si můj hlas zaslouží nebo že o něj stojí.
    CICO
    CICO --- ---
    MAREK_PRCHAL: ...asi bych k tomu došel i jinak, ale faktem je, že i tahle diskuze přispěla k tomu, že ANO volit nebudu...otázkou zůstává, koho volit budu...při pohledu na kandidující subjekty zůstávám bezradný a zmocňuje se mě určitá forma nihilismu...D
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    MAREK_PRCHAL: ja budu volit sam sebe ;)
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    MAREK_PRCHAL: Já už jsem se rozhodl asi definitivně a nevím, co by se muselo stát, abych ANO volil. A dost k tomu přispěla i tahle diskuze.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam