• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    SANTAL: ok priste doctu prispevky az k poslednimu:)) damn you woman!
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    MAREK_PRCHAL:
    HWLLFFRDD:
    CROSS:

    ja bych vystrihl toho cloveka zavislyho na perniku v prvnich vterinach. naprosto strasnej zjev. spot jako takovej je imo super. ano. je to jasny, primy, komunikuje to sdeleni, ktery je pochopitelny pro dementy i s obrazkama coz se lepe pamatuje vzhledem ktomu jak funguje mozek. neni to vyprazdenan prehlidka kytek nebo kamennejch zdi v pruchodech:)

    SANTAL
    SANTAL --- ---
    Ta věc je profesně udělaná dobře. Až na tu nesympatickou držku na začátku - kdyby tam byl jenom hlas, působí na mě líp (kolik se dá trhnout na Stropnickým? Proč právě on má propagovat ekonomické aspekty programu?)

    (i když po shlédnutí Stehlíka v Drtinách mi přijde jako dost dobré cokoli, kde jedna věta navazuje logicky na druhou .-) )
    CROSS
    CROSS --- ---
    HWLLFFRDD: asi to má každej jinak, já osobně mínusuju minimálně a nikdy za názory, spíš za offtopic a řekněme neetické chování. Navíc když sem MP postne Babišův volební spot, tak to znamená co? Že s nim souhlasí, že chce publikum přesvědčit, že chce upozornit na existenci toho klipu, že chce od publika zpětnou vazbu...? Mínus snad jedině za to, že k tomu tenhle kontext nedodal, ale to je slabej důvod.

    Spíš než pět mínusů bych teda čekal pět trefných komentářů, ať to má nějakou úroveň.

    Jinak k tomu klipu samotnýmu -- mně se celkem líbí, jak je udělanej, že už jsem tenhle styl na internetech viděl mnohokrát je jiná věc. Oproti jiný tvorbě, např. zde zmíněné, se to určitě odliší a lidi si možná i zapamatujou značku (ať už Ano, nebo Stropnickýho). Obsah tak nějak zapadá do toho, jak se Ano prezentuje, ale tak obsah je jiná věc.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    CROSS: Já když něčemu dávám mínus, tak tím většinou nechci říct, že nechci aby to na nyxu vůbec bylo, spíš že s tím nesouhlasím nebo se mi to nelíbí. Z tohohle mám třeba neutrální dojem, což je v kategorii předvolebních spotů celkem neobvyklé.
    CROSS
    CROSS --- ---
    Tak to já se přiznám, že mínusy nechápu. Volební spot ANO v klubu o ANO? O čem se teda máme bavit? ;-]
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Tak jako mínusy jsou mínusy a chápu je, ale ten spot je dobrej minimálně v tom, že z něj nemám chuť vypíchnout si oči a propíchnout si uši (což jsem měl třeba ze spotů SZ a KDU-ČSL)
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    ANO, nakopneme českou ekonomiku - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=eGT3dGbiBzY
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    Z TOPky mu nekápla ani koruna, tak převlíknul kabát ...

    Moderátor Berkovec kandiduje za ANO. Kníže mě hodil přes palubu, vysvětluje | Zprávy z domova | Lidovky.cz
    http://www.lidovky.cz/...pres-palubu-vysvetluje-1wv-/zpravy-domov.aspx?c=A130920_162158_ln_domov_ogo
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ZAPPO: ja vim. mam proste radeji tyhle ciste, dopredu dane. co udela ta nerozhodnuta masa je pak otazkou konkretnich metodologickych rozhodnuti, jejichz vyukou a praxi jsem prosel a myslim si o nich svoje.

    i tak nas cekaji zajimave veci. asi skoncim svou praci v mediich, abych se mohl zpravam vyhnout uplne po nasledujicich x let
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    VON_GILOTINE: je to o trochu horší, podívej se na volební model:/
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    dneska vysel pruzkum od sociologickeho ustavu akademie ved CR.

    http://cvvm.soc.cas.cz/media/com_form2content/documents/c1/a7064/f3/pv130924.pdf

    ANO ma 8,5 procenta,
    TOP 09 7,5
    a
    ODS ma 5 procent.

    jedine co muze cloveku delat radost je ze SPOZ jsou na 3 procentech

    ovsem je to stejna radost jako podepsani Mnichova.
    CROSS
    CROSS --- ---
    HUGO: no ale to Babiš přece chce
    HUGO
    HUGO --- ---
    OSIP: a zvolí komunistu jako zamlada
    OSIP
    OSIP --- ---
    Babička Jindráková má 91 let, bydlí v domově důchodců a stejně si dá v říjnu tu práci a přijde k volbám.

    FEMUR
    FEMUR --- ---
    IF_: abych nemluvil jako na predstavenstvu agrofertu? da fuq?

    ty debile.
    IF_
    IF_ --- ---
    Jan Zahradil
    Hahaha. Andrej Babiš prý nechce euro (asi si přečetl průzkum veřejného mínění o euru). Znamená to, že euro také nechce Martin Komárek, Martin Stropnický, Jiří Zlatuška a hlavně PAVEL TELIČKA (který coby vrchní vyjednavač vstupu ČR do EU dohadoval jeho přijetí) ? Asi ano. Komedianti musí hrát pro toho, kdo je platí.
    IF_
    IF_ --- ---
    Jak nezblbnout v politice - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=l20nhhhY2x4


    Jakub Spacil včera
    Pane Babiši, volit Vás a vaše hnutí budu, jen prosím více přemýšlejte o videích, která zveřejňujete :)
    Reagovat
    ZAPPO
    ZAPPO --- ---
    IF_: Myslím, že to je jedno. babiš neláká na program, ale na protest a image. Těm co ho chtějí volit stačí že "program existuje" a to můžou někomu odvětit - a ti co ho volit nebudou ho nezajímají. A když jde o lov mezi nerozhodnýma, tak tam (můj laický odhad) ti víc hlasů přinese vulgární nadávka na Kalouska/Zemana a "ty zloděje" a slib minimální mzdy "třeba patnáct tisíc".
    K tomu jágra, kuřata, nějaký ty noviny (třeba krátce po zahájení kampaně jsem i na ceskypozici najednou čuměl jak puk na množství článků proti konkurenci), přihoď bilboardy a turné autobusem mezi lidi, pivo a párek a lidovej výzor - a vymalováno:)
    CROSS
    CROSS --- ---
    FEMUR: rozhodně ne ti, co se smějou Andrejovým vtipům o genu rychlosti
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam