• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    Sledujte vývoj české politické scény v nové Android aplikaci. Mějte přístup na iDNES, iHNed, Lidovky.cz, Aktuálně a další servery z jedné aplikace:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jakubflaska.novinkyrss

    Ukázka, jak se u nás krade:
    Reportéři ČT, 8.7.2013
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1142743803-reporteri-ct/213452801240026/obsah/269541-kdo-vydelal-na-pronajmu-skladu-v-nemocnici-na-homolce/
    Pronájem skladu o pěti čtverečních metrech za osm milionů měsíčně.
    rozbalit záhlaví
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    FEMUR: Já ho neznám osobně a to, co napsal, na mě nepůsobí, že by to psal magor. Já sám, jak asi víte, tuhle problematiku neřeším, což jsem už říkal. Je to magor?
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    MAREK_PRCHAL: protoze ten clovek je nemocnej idiot?:) jako linkovat blogisek nejakyho magora jen proto, ze to jaksi vyvazuje diskurs smerem, ktery ti konvenuje, to snad nemyslis vazne?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    Buquoy je slavnej magor, to snad nemůže nikdo myslet vážně :D
    on je maximálně důkaz toho, jak dokáže upadnout feudální rod a jak se chová člověk co nepapá předepsaný prášečky.

    Pro britskou službu nedělal, on jen překládal pro někoho z britský diplomacie. Sračky co vede na benešovu rodinu jsou akorát jeho vlastní projekce. JInak je to nevychovaný prase, benešovy příbuzní žijící v německu s ním měli už pár konfliktů.
    KEMAL
    KEMAL --- ---
    o příčetnosti onoho pána nechť si každý udělá názor sám

    2. Jan Berwid Buquoy - Show Jana Krause 27. 1. 2012 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=e1MPDIUamVA
    CROME
    CROME --- ---
    Relaxace kreatur
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    TODESKING: Každej teď v těch pár chvílích volna relaxuje, jak umí.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    FEMUR: Nedelam, ten clovek tam rika, ze pracoval pro britskou tajnou sluzbu, tohle napsal sam o sve vuli, proc bych si mel delat prdel?
    TODESKING
    TODESKING --- ---
    A vůbec, nechme Marka v klidu meditovat, má opravdu jiné starosti

    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    Také si pana Andreje Babiše tolik vážíte?

    FEMUR
    FEMUR --- ---
    ZUZKAOU: ah so At the end of the 19th century, the first movements towards establishing a group specifically tasked with collecting military intelligence for the British Army
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    SUCZKER: no to co tak letmo čtu ukazuje na minimálně značně rozvinutou imaginaci nápadně se podobající symptomům. A vcelku by mě zajímal jeho reálný příběh, ne to co o sobě říká.


    FEMUR: imho plnohodnotný blud.
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    MAREK_PRCHAL: timhle si delas prdel ze jo?
    IF_: tak teda mucili nejen babise ale i me.

    ZUZKAOU: fakt te nenavidim.

    mam chut podrobit jeho claim ohledne british intelligence corps drobnohledu. jen jestli to nebyl jen tzv priskvarenec, zpravodajska slozka nejaky brigady:)))
    SUCZKER
    SUCZKER --- ---
    ZUZKAOU: OT: Buquoy je vůbec člověk se zajímavým osudem a názorama. Nutno poznamenat, že ještě dříve, než mu bylo 15 tak byl pravidelným přispivatelem Dikobrazu, atd...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Babiš není politik - Babiš je naděje... Blog - Jan N.A. Berwid-Buquoy (blog.iDNES.cz)
    http://berwidbuquoy.blog.idnes.cz/c/370319/Babis-neni-politik-Babis-je-nadeje.html

    Prezident ČR: Jan Švejnar. Integračný subjekt nerozdělující národ. Osobnost globálního formátu. Skvělé chování a vyjadřování. Reprezentativní spirit. Produktivní myšlení. Milionář. Čeština a angličtina - na stejné úrovni.

    Předseda vlády ČR: Pavel Bělobrádek. Nadějný politik se schopností sjednocovat národní a to jak společenské, tak i hospodářské zájmy. Deeskalační chování se snahou řešit problémy okamžitě. Neintrikuje, nepomlouvá, není kontraproduktivní, nabízí řešení a hledá soulad. Izolacionismus je mu cizí. Myšlením je Evropan. Vynikajíci integrační předpoklady.

    Ministr financí: Andrej Babiš. Skutečná, současná naděje národa. Přičemž bych doporučoval rozšířit a přejmenovat onen rezort na Ministerstvo hospodářství, aby bylo možno lépe využít všech vynikajících Babišových schopností, které by jinak na “Ministerstvu financí“ nepřišly vždy zcela k naplnění. Důvod? Národní hospodářství je daleko více než pouhé “finance“! Je nutné dát Babišovi náležitý ekonomický prostor - a to i ve vztahu na EU. Multimiliardář. Čeština, slovenština a francouzština - na stejné úrovni.
    Ministr zahraničí: Karel Schwarzenberg. Vynikající zkušenosti v diplomacii. Hlavně uznáván v německy a anglicky mluvících oblastech. Vysoká šlechta (kníže). Majetkem, zděděným po předcích, je multimilionářem. Znalosti češtiny a němčiny - na stejné úrovni. Vynikající znalosti angličtiny.

    Ministr vnitra: Tomio Okamura. Byl by dobrou „tvrdou rukou“ v zákulisí. Vnitro není žádný diskuzní klub ani filozofický seminář. Okamura by byl schopen tvrdě, okamžitě a nekomromisně zasáhnout. Úspěšný podnikatel s logickým úsudkem a jako multimilionář jen těžko korumpovatelný. Znalosti češtiny a japonštiny - na stejné úrovni. Pkud je mi známo, ovládá i slušně angličtinu.

    Ministr obrany: Jan Berwid-Buquoy. O toto ministerstvo bych měl zájem já sám (viz k tomu: „Parlamentní listy“ ze dne 19.04. 2010: „Hrabě z Tábora míří do senátu a troufá si na ministerstvo obrany“). Sloužil jsem 10 let v britské armádě (Západní Berlín 1981 - 1990) v hodnosti „poručíka“ (2nd Lieutenant), British Intelligence Corps (zpravodajská služba). V současné době jsem členem SDaP AČR (Svaz důstojníků a praporčíků Armády České republiky). Jsem šlechtic a majitel barokního zámku v Táboře-Měšicích. Čeština a němčina - na stejné úrovni. Dobré znalosti angličtiny z dob mé služby v British Army.


    Buqoye jsem neznala, ale asi jsem se zamilovala...
    IF_
    IF_ --- ---
    Podle mě ho i mučili.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    IF_: tak píše to šlechtic - politolog! A je tam obrázek M. Tacherové!

    A ten první článek je fakt hodnotný.

    V prvním odstavci zcela nesmyslné použití anglické fráze a pro jistotu uražené kohokoliv, kdo má jiný názor.

    V druhém odstavci vytrhávání z kontextu.

    Třetí odstavec - ad hominem.

    Následuje gymnastická sestava sylogismů z textu, který čtenář nezná a nemá k němu přístup.

    Analýza dalšího jakéhosi článku ze stejného média, jako byl ten první opět je jen komentování čehosi a ad hominem.

    Pak jsou tam další sylogismy obsahující Brežněva a tam už jsem se vážně ztratila. Pak je tam zpochybňování Šafrova výroku (zkráceného a vytrženého z kontextu), protože Šafra má autor rád, a něco takvého by přece nemohl myslet vážně.

    Dále pak je tam tučně sdělení, že stát je firma. (zdravíme další toto čtoucí politology) Pochopitelně bez jakékoliv argumentace - ne sdělení, že premiér je ředitel a voliči akcionáři firmy není argument.

    Metafora s kleptomanem, alkoholikem a skvělým manažerem babišem. V hlavně mi začínají znít písně od monty pythonů.

    Śdělení že každá, kdo rozumí tomu, jak fungovala stb, tak si nemůže plést pojmy, pro jistotu vysvětelné v angličtině. Pojmy, které se u bezpečnostních složek ČSSR vůbec neobjevovali.

    Udajné osobní sdělení, jak babiš trpěl při výsleších na STB. (neříkal původně že vlastně nevěděl, s kým spolupracuje?) a jak to, že měl skvělou kariéru je vlastně důkaz toho, že byl pronásledovaný.




    MAREK_PRCHAL: jseš si naprosto jistý, že tohle ve skutečnosti není rafinovaná kampaň proti BAbišovi, když to takhle šíříš?


    Na zbylé dva opusy vážně nemám sílu.
    IF_
    IF_ --- ---
    TODESKING: Koláček stajl.
    TODESKING
    TODESKING --- ---
    MAREK_PRCHAL: Teda Marku, tuhle svoji účast na volbách si budeš muset poctivě odmeditovat, to nespravíš párem pozlacenejch Nydahlů ze Sazka Arény
    IF_
    IF_ --- ---
    MAREK_PRCHAL: Teď už jsem klidná, děkuji.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    HWLLFFRDD: Kreativa říká základní teze kampaně podle fází.

    Tady je pár článků ještě z jinýho úhlu pohledu:
    Proč StB (proná)sledovala Andreje Babiše? Blog - Jan N.A. Berwid-Buquoy (blog.iDNES.cz)
    http://berwidbuquoy.blog.idnes.cz/c/366711/Proc-StB-pronasledovala-Andreje-Babise.html
    Babišové a Stronach – Disidenti bez disentu…. Blog - Jan N.A. Berwid-Buquoy (blog.iDNES.cz)
    http://berwidbuquoy.blog.idnes.cz/c/364231/Babisove-a-Stronach-Disidenti-bez-disentu.html
    „Práskal“ Babiš pro StB nebo „práskala“ StB Babiše? Blog - Jan N.A. Berwid-Buquoy (blog.iDNES.cz)
    http://berwidbuquoy.blog.idnes.cz/c/362472/Praskal-Babis-pro-StB-nebo-praskala-StB-Babise.html
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    MAREK_PRCHAL: no ale jeden by čekal že pro vysvětlování tohohle by se zrovna kreativa hodila
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam