• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    Sledujte vývoj české politické scény v nové Android aplikaci. Mějte přístup na iDNES, iHNed, Lidovky.cz, Aktuálně a další servery z jedné aplikace:
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jakubflaska.novinkyrss

    Ukázka, jak se u nás krade:
    Reportéři ČT, 8.7.2013
    http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1142743803-reporteri-ct/213452801240026/obsah/269541-kdo-vydelal-na-pronajmu-skladu-v-nemocnici-na-homolce/
    Pronájem skladu o pěti čtverečních metrech za osm milionů měsíčně.
    rozbalit záhlaví
    FEDAJKIN
    FEDAJKIN --- ---
    ZUZKAOU: Vyjednávací folklor? Přijde mi že tohle a revize restitucí jsou takový šílenosti, že to nemůžou myslet vážně a jde jen o manévry jak zahnat lidovce do kouta...

    ...ale možná je jen přání otcem myšlenky :)
    IF_
    IF_ --- ---
    ZUZKAOU: Stavět podporu na Bártových poslancích - k nezaplacení.
    PJGEPR
    PJGEPR --- ---
    ZUZKAOU: no ale potom bude lip ne?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Babiš se pustil do lidovců kvůli financování. Zvažuje podporu od Okamury – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/...abis-se-pustil-do-lidovcu-kvuli-financovani-zvazuje-podporu-od-okamury.html

    Ano prosím - totální rozvrat tak nastane ještě rychleji, než to zvládl Bárta.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    FEMUR: No jo Jaroušek :-)
    FEMUR
    FEMUR --- ---
    hh

    Jaroslav Plesl
    Velikej zločin PR týmu ANO je věta: "moc děkuju za tuhle otazku". To uz je horší než Bartovo: "omlouvám se za své vlasy".
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    ZUZKAOU: Dík, promiň, ale jak to souvisí?
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    ZUZKAOU: Co tam je?
    CROSS
    CROSS --- ---
    Tak tímhle stylem je to oficiální stanovisko zase až do vydání nové verze, případně do dalšího rozhovoru v novinách.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    VANEK: Aha, vidíš, no myslím, že jsem sem dával už životopis, to je oficiální stanovisko:
    Můj podrobný životopis | ANO, bude líp
    http://www.anobudelip.cz/andrej
    VANEK
    VANEK --- ---
    MAREK_PRCHAL: Právě že neposkytl: oficiální stanovisko, jak to s tím Babišem starším bylo, respektive jak se mediální odbor k té nekonzistenci staví, by nás tu na sociálních sítích právě zajímalo; o žádném nevíme. (Neoficiální vlastní názor by byl ještě lepší, ale chápu, že ten není pro každého.)
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    CROME: Produkt je podle mě v pořádku, jak jsem říkal. Ale to neznamená, že budu interpretovat mediální výstupy.
    CROME
    CROME --- ---
    MAREK_PRCHAL: tak to ses hovno Goebels kdyz si za produktem o vikendech nestojis...
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    VANEK: Já tu ale nejsem pracovně :-) Poskytl jsem oficiální stanovisko i svůj názor, co chceš víc? Mám dělat rešeršéra v neděli odpoledne? :-)
    VANEK
    VANEK --- ---
    MAREK_PRCHAL: Proboha živého, zdroj byl v IF_ jasně napsaný; ověřit si v archívu širší kontext je práce na dvě minuty (pro stážistku na tři).
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    CROME: Je to horší, já jsem ANO i volil.
    CROME
    CROME --- ---
    Tak ja nevim cemu se divis lhani je preci jeho prace a je za to placenej, chtit po marketerovi moralku a sebereflexi je jako chtit po psovi aby mluvil.
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    MAREK_PRCHAL: Takze budes dal tvrdit ze si nic nezpochybnoval? Koho se o tehle nehorazdne lzi snazis presvedcit? Myslis si ze ja a vsichni ostatni co to ctou jsme uplne blbi?
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    DAVIDO: "určitým způsobem"? :-) Zeptal jsem se normálně na zdroj. Zároveň jsem řekl, že k tomu nemůžu nic říct, protože neznám zdroj, takže bych ocenil otázky, ke kterým jsem kompetentní. To jsou zejména otázky kampaně (nikoliv PR), online kanálů, textů ke kampani atd. To je už ale passé a ostatně to tady asi nikoho nezajímá ani nezajímalo. Tady se řeší zejména produkt. Za mě jako marketéra je produkt v pořádku.
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    MAREK_PRCHAL: Ale zpochybnil si to tvrzeni, nelzi. Pokud se zeptas na zdroj urcitym zpusobem a soucasne das najevo ze nesouhlasis, zpochybnujes. Ve zbytku toho co si napsal zadny argument ani informaci nevidim, jenom takovou tu "blablabla" vatu co neobsahuje nic k veci. Takze presne zpusob projevu na ktery jsem poukazoval.

    K situaci se presne hodi bonmot naseho presidenta: " Jenom idiot na tvrzeni ze mlati prazdnou slamu odpovi lzi a mlacenim slamy jeste prazdnejsi."
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    DAVIDO: Nezpochybnil jsem zdroj, ani jsem nepsal, že to není pravda. Já jsem se zeptal na zdroj a napsal jsem, že se vyjádřeními nezaobírám. Na vysvětlení věci si zajděte třeba na pražskou akci ANO, já jsem člověk z týmu, který nekoordinuje média. Já tu "nevyvíjím čiinnost", ale pokud jsem žádaný o vyjádření a jsem ho schopen, tak ho poskytnu.
    IF_
    IF_ --- ---
    To ze byl AB v stb preci vazne nevadi...pokud ho volilo tolik lidi tak by jim asi nevadilo ani kdyby posilal lidi primo na popraviste. So sad
    DAVIDO
    DAVIDO --- ---
    MAREK_PRCHAL: Takze v reakci na kazdou negativni zpravu bud zpochybnis zdroj, napises ze to neni pravda nebo ji relativizujes. V okamziku kdy mas vec vysvetlit nebo jakkoliv smysluplne argumentovat, reknes ze : "Být vykladačem a obhájcem mediálních vyjádření mi nepřísluší."
    Pro ucely DISKUZE si tedy uplne nahovno, jedine pro co jsi "kompetentni" je celkem pruhledna a jednoducha propaganda. Chapu tvoji cinnost v tomhle klubu spravne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam