• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    JACKERPolitické hnutí ANO - www.ano2011.cz - Změňme českou politiku! Je to na nás!
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    HWLLFFRDD: Či z Pravého břehu, promiň. Ano, viděl jsem ho včera na Fejsu. Já totiž ODSku sleduju systematicky už dost dlouho, takže mě to zajímá z hlediska nosných témat, které jsou oni po projevu profesora Fialy schopni nabídnout. Včera jeli tohle :-)

    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    MARIHAI: Jinak k Tvému "každému" - dostávám spoustu podobných reakcí od lidí, kteří hovoří jménem všech, většinou jsou to jednotlivci, kterým to tak připadá. Vždycky oceňuju, když někdo napíše, tohle si myslím já.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    MAREK_PRCHAL: co to je Pravý blok? (kromě části názvu strany jejíž předseda používá siderické kyvadélko?) ten obrázek lítá po twitteru jako zběsilý, nevím kdo ho vyrobil, ale připadá mi to teď už úplně irelevantní
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    MARIHAI: No já jsem tím reagoval spíš na to, že ten obrázek je z Pravého bloku, plus sleduju Twitter Fialy. Ty titulky jsem nekomentoval, nepřipadají mi nějak zásadní. Tím spíš, že málokdo chodí jen na jeden zpravodajský server.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    MAREK_PRCHAL: jestli jsem to dobře pochopil tak si v reakci na autocenzuru idnesu reagoval tim ze ODS nema tema ? Funkci opozice je kritizovat vladu. A nekritizovat se neda to vidi kazdy
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    MARIHAI: No já neříkám, že někdo za něco může, jen konstatuju, že ODSka, kterou sleduju a byl jsem si poslechnout i profesora Fialu, věřím, že i vy jste slyšeli ho hovořit minimálně v Olomouci, zatím jaksi nenastolila žádné téma. Ale nemůžu říct, že by mě to překvapilo, asi na to potřebují víc času.
    MARIHAI
    MARIHAI --- ---
    u lidí který jsou v politice roky se tak nějak čeká ta profesionální paranoia kdy za všechno může opozice, média atp.. ale u Ano to koukám přišlo nějak brzo
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    hrozná věc tohleto, když sou nějaký média v něčích rukou, žejo
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    Ještě bych doplnil, že ÚPN zatím pár soudů (jiných) projel, hraje o existenci, předvolal dva svědky, kteří už nežijí a tak dále. Kauzu živí SME, které je zřejmě v českých rukou.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    HWLLFFRDD: No a že jo, běží soud, který řeší, jestli tyhle dokumenty jsou věrohodné.
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    MAREK_PRCHAL: not sure if trolling or dementní mrdka

    Spolupráce Adreje Babiše s StB - dokument ÚPN
    http://www.scribd.com/doc/203640876/Spoluprace-Adreje-Babi%C5%A1e-s-StB-dokument-UPN
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    HWLLFFRDD: Názor si děláme každý sám, já si ho dělám, když člověka znám osobně, k Tvému názoru nic nemám protože neříkáš, proč si to myslíš - zkus být konkrétní. Podobných vstupů do diskuse, jako jsi právě napsal, jsem četl tisíce bez nějaké argumentace, stačí se podívat na Parlamentní listy.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    ATOMIKS: Téma DPH, o kterém jsi hovořil.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    MAREK_PRCHAL: jaké téma máš na mysli?
    že jste šli do voleb bez vize věcí veřejných a programu a ještě ho stokrát měnili?
    že po volbách zjišťujete, co máte za poslance a poradce?
    že se Babiš o Stb dozvěděl poprvé v okamžiku, kdy ho obvinili, že u nich byl?
    že vaše jediné téma je ano, za všechno může Kalousek s Nečasem? bude líp s Babišem?

    Jourová: Na setkání se Zemanem jsem si koupila nový klobouk – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/domaci/325177-jourova-na-setkani-se-zemanem-jsem-si-koupila-novy-klobouk.html
    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    MAREK_PRCHAL: a že je Babiš prolhanej zmrd, k tomu bys něco měl? taky chyba ODS?
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    ATOMIKS: Ano, viděl, řeknu k tomu jednu věc, zkus si projet kanály ODSky, např. Twitter Fialy, nebo i web ODSky. Zoufale hledají téma. Jediným větším tématem je pro ně ANO. Vnímám to jako absenci agendy, která by říkala něco o ODS. Ostatně, těch 5 % v posledním CVVM je dost varovných. Dělají stejnou chybu, jako před volbami.

    Jinak k potravinám - snížení DPH je v programu, já jsem jen připomínal, že je na prodejci, jak nastaví cenu.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    MAREK_PRCHAL: ano, ale přeci jste šli do politiky pracovat, aby bylo líp, a ne hledat výmluvy. a že tu nemusím připomínat, že za vysoké ceny nekvalitních potravin může Kalousek, který zvýšil DPH, tak má Babiš skvělou šanci porazit Kalouska jeho zbraněmi - snížit DPH na potraviny a chybějící peníze najít v rezervách a ušetřením.
    jinak to děláš dobře, že se tu zastavíš. on když člověk sleduje zprávy, tak už jen čeká, kdy se Babiš domluví s Dvořákem z ČT, aby to měl krz média obšancované kompletně. protiproud snad necháte bláznům, co potřebují být permanentně v opozici. todle už jsi viděl? [ HWLLFFRDD @ Věci Veřejné - helmová policie pátrá radí informuje. ]
    VANEK
    VANEK --- ---
    MAREK_PRCHAL: Doufám, že MF + AGF zachovají myšlenku silného domácího obchodního řetězce, respektive dokončení vertikální integrace.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    ATOMIKS: Jinak cenu potravin určuje retail, nikoliv výrobce.
    MAREK_PRCHAL
    MAREK_PRCHAL --- ---
    ATOMIKS: Ne, vůbec, nejsem tu pracovně, nebo jinak řečeno neplním tu úkol, zajímají mě názory mimo bublinu, ve které se občas nutně ocitám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam