• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (chtěla jsem tím demonstrovat, jak jsou božstva záludná, ale je pravda, že to člověk taky ocení spíš až po přečtení knihy)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GULDUR: Matrix :)
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    BRAMBOREENA: a co teprve, pokud se daná civilizace rozhodne vtělit své božstvo do stroje a přinést mu nejvyšší oběť v podobě rozpuštění individuality a vytvořením globálního vědomí...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VLCACKA: O Lodích tam bude hodně :)
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    Tak obsah dopisu bude drásat asi nejmarkantněji, ale já osobně jsem zvědavá na motivace Lodí.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GULDUR: Tak to bude prostě tím, že SKUTEČNĚ EXISTUJÍ hmyzí božstva, a různé mimozemské civilizace je tím pádem uctívají... (U nás na Zemi to tedy pochopil jen ten Lovecraft, holt jsme pozadu).
    Ale ony i ty záludné houby jsou oblíbené, viz Karel Jerie a jeho útočící mochomůrky.
    GALE
    GALE --- ---
    WITTGENSTEIN: WTF? Tak to není fér. Obsah dopisu mě žere celou dobu a na druhý díl jsem spoléhala.
    GULDUR
    GULDUR --- ---
    masakr, asi nám tu běhají v kotlině společné myšlenky... na novou nahrávku našeho (ne)hudebního projektu připravujeme příběh o broučích božstvech uctívaných zaniklou mimozemskou civilizací - silně inspirováno Lovecraftem mimochodem...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZUZKAOU: klídek, já ji taky nedala :) (Tedy zkoušela jsem, přečetla jsem asi padesát stran, a říkám si, že jednou se k tomu vrátím...)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BORGDOG: no já jsem taky scifistka tak akorát na houby, že.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    WITTGENSTEIN:
    ZUZKAOU:
    "Prequely" jsou tři: Ten, kdo přišel z vesmíru -- Beztvaré měnící se -- Lunapark Luna.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (pravda, ta dnešní ještě ne, tak rychlí zas nejsme.)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    ZUZKAOU: Myslíš tím povídku "Ten, kdo přišel z vesmíru"?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Sem ne, radši do záhlaví. Nebo spíš na web.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (To je pravda, prequely musím hodit na nástěnku)
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    ZUZKAOU: Chybí ti trénink v četbě Malazské knihy padlých. Proti tomu je Mycelium pořád slabý houbový odvar, byť některé aspekty podobnosti vidím.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZUZKAOU: Vidíš, a BorgDog mi zas vyčítá, že vysvětluju moc :) Ale čistě na počet stran je první díl spíš šestina až sedmina celkového rozsahu (poslední tři mají asi o sto dvacet stran víc), čili ono se toho nemůže odhalit moc. Příběh se uzavře (v tom smyslu, že na začátku se vytyčil nějaký úkol - dostat kohosi kamsi - a na konci se vidí, jestli se to povedlo či ne); to, že se při tom zas jiné věci rozbily, které je třeba hasit, je věc druhá...
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    WITTGENSTEIN: tak to zrovna mě vůbec netrápí, největší zmatek mám ohledně d-alfy, ale už jsem pochopila, že se dá najít prequel. Když teda nepočítám tušení toho, o co jde Osseanům...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam