• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    GENTIANA: jsem to přečetla asi za 4 dny a čekat až do Vánoc??? au au au
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    BRAMBOREENA: Aha, já své černé svědomí používáním transportéru krmeného tekutými fosiliemi tlumím recyklováním odpadků. :-D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: Tantiém netřeba. Přines mi dva použité pytlíčky od čaje, abych je mohla vložit do hnědé ekologické popelnice na bioodpad a utišit tak své svědomí, týrané používáním automobilu; a budeme vyrovnáni!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    WITTGENSTEIN: Jejda, to je milé :)
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    [ KUBAN88 @ Knihy, které vás přepadly v knihkupectví ] + dále: doporučení občas funguje :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    BRAMBOREENA: Týjo, a vyzvednutí zdarma dva bloky daleko; asi vánoční dárek koupím tady a ty affilové tantiémy ti pošlu extra :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A k tomuhle BRAMBOREENA ještě stojí za to podotknout, že na Elinořině blogu vznikla celá nová rubrika s názvem AIÖ neboli Amatérská intelektuální össeistika: http://www.elinor.mablog.eu/?cat=68 . Je tam ještě další článek z července, o kterém jsem neměla tušení a ve kterém E. dokazuje, že vydání Mycelia ve skutečnosti Církvi Akkütlixově pomáhá, protože s ní veřejnost tak trochu smiřuje a vyvolává iluzi, že toto náboženství není zas tak nebezpečné. :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Týjo, na Dobrých knihách fakt levně, akční cena 260,- : http://www.dobre-knihy.cz/sci-fi-fantasy-komiks/fantasy/mycelium-i-jantarove-oci.html
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    CORNHOLIO: To se mi líbí! Další může být třeba červený... a poslední jedovatě muchomůrkově zelený.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    CORNHOLIO: PS: a ta modrá je překrásná... Jejej, já se na to tak těším!!! :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    CORNHOLIO: Wow! To je nádhera! A uprostřed vidím hlavu!!! Ale teda práce jak na kostele (či chrámu Církve Akkütlixovy...)

    ALONSY: ti nevím, s těma drakama mi to nějak furt nejde, neposlouchaj, bestie... :)
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    A mezitím, tentokrát v úplně opačném koutě vesmíru, dostal kreslíř legrační nápad, že podhoubí na obálce Mycelia by se opravdu mohlo díl od dílu mírně lišit. Později nemohl pochopit, co mu na tom nápadu přišlo tak zábavné...

    ALONSY
    ALONSY --- ---
    ZOIDBERG: Khaleesi :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Stejně je to legrační. Mycelium je nevětší českou literání (v rámci fantastiky) událostí roku. Je pozoruhodné, kolik lidí Vilmu - a jak snadno - přivítalo zpět jako dlouho ztracenou a znovuobjevenou královnu žánru, na kterou už dávno čekal prázdný trůn, zbožňující davy a vyhladovělé publikum...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A v téže době, v jiném koutě vesmíru...

    Jana Elinor Poláčková na svém blogu popisuje, jak jí Akkütlix brání v dopsání recenze na Mycelium (a jak už ho fakt nenávidí - tedy oba, Mycelium i Akkütlixe) :D

    Rë Akkütlix aneb Jak se (taky) recenzuje | Elinor bloguje...
    http://www.elinor.mablog.eu/?p=364
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    JANADVORACKOVA: Aspoň těm rozumným :-)
    Jenže já nejsem rozumná a neschpná se s takovým ignoranstvím smířit (teda, ne že bych sama nebyla v mnoha ohledech ignorant, ale aspoň se snažím).
    Jen tak přibližně - za kolik že současných technologií a celkově úspěchů co se vědy týká máme právě díky autorům sci-fi?
    No nic, sem to nepatří, já se přes to jen nedovedu stále přenést :))
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    JANADVORACKOVA: Tady se dření Vypatlaní, zlatá Ordinace.
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    GENTIANA: A přitom je to příznivcům SF u zádě :).
    By mě zajímalo, jestli dotyčná Kulhánková četla jmenovce a co by na to řekla.
    Vždyť jí "Ordinaci" nikdo nebere.
    No ale je fakt, že já třeba trpím, když v práci poslouchám přednášky o tom, co bylo zase kde v jakém českém úžasném seriálu. Kdo s kým a za kolik a proč. Ty dámy to berou vážně.
    Když jsem jen tak zkusmo letmo nahodila téma o exoplanetách, bylo mi řečeno, že jediná cizí planeta, kterou lidí spatří, bude Nibiru... Tak jsem přestala :).
    ALONSY
    ALONSY --- ---
    VLCACKA: Já jsem na ní reagovat chtěla, protože to je omezenost úplně neskutečná, jenže pak jsem zjistila, že tam chtějí platit za registraci, tak jsem to vzdala, ale teda mrzí mě to, takovou hezkou odpověď jsem měla přichystanou :)
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    BRAMBOREENA: Stydím se, můj Asimov se s Myceliem přímo tříská.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam