• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    BRAMBOREENA: Jo, přesně, třeba je na to teď nebo za rok vhodná doba.
    KAROLINA_F
    KAROLINA_F --- ---
    BRAMBOREENA: Ach tak, ale Arvel já nemám v úmyslu nechat ležet v šuplíku.
    Mně se náhodou moc líbí, že ta obálka je taková moderní.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    No vida, a vedle v auditku o dost jiné názory... [ FERRYH @ SCI-FI, Fantasy, Horror - You can never have too many knives... ] :(
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    KAROLINA_F: No myslím Metamorfa, Daniela a Arvel :)
    KAROLINA_F
    KAROLINA_F --- ---
    BRAMBOREENA: Už tři? Nějak stárnu a zapomínám, asi budu muset pročistit počítač :-)
    Jinak obrázek je úúúžasnej. Jsem nadšená. Tohle předčilo i moji vizualizaci při četbě. Nápad s hmyzákem taky potěšil.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: To si povíme tak po třetím dílu. :-D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BORGDOG: Ne ne, jinak: Bez velkých očekávání se pak stane houby! Jestli je kniha dobrá, tak to hype kolem sebe ustojí :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VLCACKA: Ještě nevíš, jestli dvojka není totálně příšerná! :)

    Ale jinak je to skvělé, že jsme se s BorgDogem tak sešli, protože když existuje taková synchronicita a a vynořují se podobné projekty ZÁROVEŇ, znamená to, že je tu pro to půda a může se z toho stát trend. Třeba začne doba přát tomu, aby i další autoři vytáhli z šuplíku pecky, které tam suší - tím myslím teď konkrétně Karolinu Francovou, která má tři takové rozmáchlé vesmírné projekty (napsané v první verzi, hibernované a odložené, protože dospěla k závěru, že v dnešní době o to nikdo nebude stát a nemá smysl to ani nikde nabízet). A byly by to skvělé knihy, kdyby se to dotáhlo - já to četla! Beru to tak, že prošlapáváme cestu (a že se nám to třeba vrátí v přísunu nových věcí, které nás pak bude bavit číst).
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    Tak největší tři scifistické události roku 2013 - první Mycelium, první Algor a druhý Mycelium. :-D
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: Velká očekávání plodí... však víš co. Houby.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BORGDOG: Teď jsem na to o to víc zvědavá! :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BORGDOG: Kde? Výsledky vyhledávání "Mráz a hry" nula, v přehledu vydaných to taky nevidím, v diskusích taky ne...
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    BRAMBOREENA: No, na FP už se srovnává Mycelium s Algorem. :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZUZKAOU: To mě těší! :) Třetí díl je hodně o Gerdáncích (a prozradí se leccos o Ainei). Sofie dostala víc prostoru ve čtyřce, tam se serve s s jinou hlavní postavou, holt to jsou ty horolezkyně :) a v pětce, kde ošklivým způsobem vyhnije (vykvasí? :) její vztah k Lucasovi. Všechno bude! A jsem ráda, že se tam konečně našla postava, která ti není úplně protivná :D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Lunapark Luna super! Jestli je Lucasova ségra po mamince, tak chci rozhodně více Lucasovy sestry!

    (a vůbec by mi nevadila nějaká další povídka s Lucasovou mámou)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    CORNHOLIO: už sem psala že to chcu na zeď? :) Nádhera.
    PIPIN
    PIPIN --- ---
    BRAMBOREENA: Ale jo, já myslím že to bude v pohodě!
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    CORNHOLIO: Bomba, opravdu, líbí se mi to. :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    PIPIN: V tom epicentru ale budou ještě písmenka, ono se to ztlumí...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam