• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BRAMBOREENA: mám doma obří exemplář jidášova ucha - větší než dlaň :D
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA: včera jsem byla v lese a roste prd. Akorát nějaké ryzce.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: No tak aspoň nakládané houby nebo pěkného dekorativního choroše! :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    No hlavně, jestli se všichni maniakálně předzásobujou, protože dochází zásoby... Akorát mě to sere, chtěla jsem to dát k vánocům úplně všem. Takhle zas budu muset shánět blbý mejdla na špagátě a šály skoro z vlny.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Knihy mizí, ale pro nakladatele je v tomto stádiu ještě dost riskantní dělat dotisk. Lepší je počkat, až se kniha opravdu vyprodá a on si bude moci podle objednávek od knihkupců udělat představu, kolik toho má tiskárna dodat.
    GALE
    GALE --- ---
    Dnes na Chodově viděn poslední kus.
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    MAR_TINA: Daemon má. Ale koukala jsem, že už ani Minotaur - kde jsem ho kupovala - nemá.
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Uloveno poslední mycelium v místním neřetězeném knihkupectví. Takže ještě potřebuju tak dvě, tři na vánoční dary.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BETCHO: TŘETÍ díl? :D No já jsem zvědavá taky, nicméně teď je tak akorát čas říct Cornholiovi, aby si na něj nechal příští rok na jaře v kalendáři místo. Dřív obávám se žádné náhledy ani náhledečky nebudou... :) Zatím se ví (nebo spíš předpokládá), že třetí díl bude laděný do rudočerna a z hmyzáka bude vidět další kousek, nejspíš pařátky.
    Já si čekání na další obálky krátím tím, že zlistuju Zooomem a nyju :) - http://www.comicspoint.cz/zooom-1-tomas-kucerovsky/d-72305/
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Myslím, že problém s číslováním je vyřešen, prodá se to tak rychle, že se dva díly vedle sebe na pultě nevyskytnou a p. t. čtenář se ve vlastní knihovničce snad už vyzná... nebo má fixku.
    BETCHO
    BETCHO --- ---
    BRAMBOREENA: Musím věru říci, že jak tak na to koukám, jak ty dvě cihličky leží vedle sebe, začala jsem být strašně zvědavá na třetí díl. Nebyl by nějaký náhledeček?
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    IDLE: Hmm tak to jsem nedomyslel :) protože se Myceliiiiium už by vypadalo dost divně :) Skoro jako Mycelilium :)
    IDLE
    IDLE --- ---
    DELLAMORTE: …Mycelivum a Mycelvum. U mě dobrý. :)
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    BRAMBOREENA: Minulý týden jsem jeden kus viděl na České u Dobrovského (Brno), jestli byste to někdo moc chtěl, tak bych se tam i stavil.


    BORGDOG: A nebo to číslovat nenápadně :o)
    1. Mycelium
    2. Myceliium
    3. Myceliiium
    ...
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    VANEK: kdo nekecá? Eshop nebo autorka? :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    MAR_TINA: Jen jestli nekecá :-(
    BRAMBOREENA: Známo, aspoň orientačně, ale nesmí se to říkat ;-)
    MAR_TINA
    MAR_TINA --- ---
    BRAMBOREENA: díky, okamžitě objednám z eshopu, který to má.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GALE: No vida, tak Luxor na Chodově je dobrý tip :D
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    S tím Kosmasem: V Argu i na Kosmasu je vyprodané už od konce září, ale spousta (tedy neznámo kolik) je ho ještě různě po knihkupectvích v komisi. Já po tom teď před čtrnácti dny pátrala, protože mi psal kamarád, že by jeden kousek chtěl (taky na dárek), já otevřela skříň, a ooops, zjistila jsem, že doma mám přesně tři kusy (z toho dva očtené), čili už jsem mu ho nemohla věnovat. Psala jsem tedy kamarádovi knihkupci ze speciálky v Londýnské (jistému Komárovi), a ten mi řekl, že má poslední dva kousky a že mu tedy jeden schová, ale nakonec to nebylo nutné, kamarád číslo jedna ho sehnal v Luxoru na Chodově, kde prý měli ještě tři. Od té doby mám tu kosmasí stránku otevřenou v prohlížeči a občas se tam objeví status Na skladě, vydrží to tak den a zas to zmizí (zjevně jim dovezou zpátky remitendu z Golčova Jeníkova či tak podobně, a oni to naskladní a posléze prodají). Ufff, tak to jsem teď myslím sepsala zcela vyčerpávající informaci o stavu mycelií v Čechách :D
    GALE
    GALE --- ---
    Tak jsem to čekání nevydržela a dnes jsem na palmknihách zakoupila Hvězdy české sci-fi jen kvůli Lunaparku Luna. Jak k tomu ostatní mistři přijdou?

    MAR_TINA: Ve čtvrtek jsem Micelium viděla v Luxoru na Chodově. Ale pospíchala bych, buď tady nebo ve scifi auditku jsem četla, že Argo má prázdno.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam