• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    RUFO: Krákatit také stále má...
    RUFO
    RUFO --- ---
    Pro zajemce o prvni dil Mycelia - vcera jsem v Kosmasu na Sokolovsky videl 2 exemplare :-)
    TOM
    TOM --- ---
    BRAMBOREENA: škoda, že nepředprodávají epub, ale já si počkám :))
    BETCHO
    BETCHO --- ---
    BRAMBOREENA: ...aby to mohlo v klidu vyjít třiadvacátého :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (tak se zastyděli ještě víc a napsali jedenáctého :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Mycelium II.:- Led pod kůží - Vilma Kadlečková | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví
    http://www.kosmas.cz/knihy/188910/mycelium-ii.-led-pod-kuzi/
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ... a jinak abych netajila nějaké historky z natáčení, musím tady prásknout, že druhý díl se odeslání do tiskárny zuřivě brání. Myslela jsem, že to odsvištělo už minulý týden, a dneska se ukázalo, že na obálce je ještě nějaká chybka, kterou je nutno opravit. Korekturu jsem smskou poslala grafikovi, protože ten je na dovolené mimo internet (ale naštěstí s počítačem); ten to v jakési horské boudě mimo civilizaci doladil; no a pak odjel hledat nějaký zdroj internetu, objížděl přilehlé vísky a městečka; drát objevil ho dvacet kilometrů daleko a nepříliš průchozí; a po několika pokusech soubor vítězně propasíroval do mého počítače. Houby se vzpouzejí! Kyberpunkový horor! Ale my je tam natlačíme a zaklapnem víko; tak!

    Ještě dodávám pro Balaenu, že se přihlédlo k jejímu názoru a řádků v úvodu je PĚT.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SHEALA: Dobře, tak jsem jim napsala - "Neblbněte, Shaela organizuje akci" - a zastyděli se a řekli, že to možná bude už třináctého. :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BRAMBOREENA: 15.11? Ať Argo neblbne, v ten den organizuju akci, nezvládnu se tešit na dvě věci najednou :)
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    BRAMBOREENA: pokud to jen trochu půjde, zastavím se rád:)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BETCHO: Aha, tys u toho vlastně tehdy byla, jak mě posílali do háje :D Jojo, Akkütlixi Všemohoucí, to byla hutná depka.

    Tak ale teď něco veselejšího, nástřel anotace pořadu na brněnský Fénixcon:

    Vesmírná smaženice aneb houby bez octa
    Vilma Kadlečková
    Planeta Össe. Církev Akkütlixova. Mycelium. Kdo se ještě nenakazil spórami nitrožilních hub, teď to může napravit! A kdo se naopak nakazil a je na tom opravdu zle, může se přidat k naší terapeutické skupině anonymních fungoholiků a o své truchlivé zážitky se podělit. Sdílené mycelium - dvojité mycelium! Nejdřív se odehraje moravský křest druhého dílu Mycelia - "Led pod kůží", pak bude následovat agitační vložka Církve Akkütlixovy, a ta doufejme přejde v besedu s autorkou (o psaní, o houbách, o smrti na oltáři a jiných optimistických tématech). Kdo se chce informovat předem, jaké nebezpečí zde hrozí, může tak učinit na webu mycelium.argenite.org.

    K tomu ID Aquila píše: "Program je v salonku President, který se vyznačuje tím, že všichni sedí kolem dlouhatánského stolu (tabule). pro asi 15-20 lidí. Mám slíbený dataprojektor, ale počítač mám jen linyxový a promítání je na stěnu, když se sundá obraz."
    (Z toho plyne, že se nikdo nemusí obávat opětovného přehrávání traileru :D)
    (a dále z toho plyne, že kdyby se nás náhodou slezlo víc, máme motivaci rozlít se do přilehlé hospody).

    Přeposílala jsem to taky ID Cornholio, neb je z Brna a třeba by se mohl taky zastavit, uvidíme.
    BETCHO
    BETCHO --- ---
    BRAMBOREENA: Já když si vzpomenu na ten beznadějný rozhovor na stánku na tom knižním veletrhu...tak mi přijde, že zázraky se přece jen dějí :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    JANADVORACKOVA: Čerstvá zpráva z Arga: "Všechno jede."
    To je jediné, co vím... :)
    Je to optimističtější, než kdyby zpráva zněla "všechno stojí", ale dřív než patnáctého listopadu bych s tím nepočítala...
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    Nemůžu to nějak nikde zjistit, ale asi jen blbě koukám... kdy bude možné dvojku koupit?
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    RAHANUR: To nahoře je jasný králíček násilně protlačený pletivem a čumáčkem napřed (ale trochu ze strany). Průběžně to pozoruji a na procvičení představivosti je to paráda :). Jako hledat "věci" v mracích.
    RAHANUR
    RAHANUR --- ---
    BRAMBOREENA: tak ten nahoře je panáček pod střechou mířící na cosi....ta vpravo je ichtys....ryba...je to část mé triquetry, vpravo dole je kubistický obraz člověka :o)) a ted si vyber
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SHEALA: :D To jsem neznala, pobavilo! :)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    přemýšlím o tom udělat takovou tu stránku ve stylu did the lhc destroy the world yet, ale jen s tím, jestli už vyšel další díl.
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    BORGDOG: Doug Sneyd: PLAYBOY, zlatá devadesátá :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Církev Akkütlixova řádí fakt nevídaně, teď jsem si uklízela prohlížeč a zavírala taby a najednou vidím, že ta ukázka z dvojky na Sardenu, na kterou jsem dávala odkaz, zmizela... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam