• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    Auditko věnované sci-fi sérii Mycelium. Vesmír, psychotronika, náboženství, lidské oběti - a mimozemské houby.

    Planeta Össe. Svět po tisíce let neměnný... a po tisíce let svázaný s vesmírem. Z Össe pocházejí myceliální technologie i nadsvětelné Lodě, bez kterých by se Země neobešla. Jenže zatímco pozemská civilizace vítězně proniká do vesmíru, Össe jí stojí za zády.

    Co je to vůbec to Mycelium? Nejlépe podívat se na webové stránky projektu. Tam jsou všechny informace o knize (anotace, ukázky, ohlasy, trailer...).

    A dá se to někde opatřit? Třeba tady: Internetové knihkupectví Kosmas (odkaz vede přímo na záznam o knize). Další díly a formáty (včetně audioknihy) nejlépe přes mycelium.argenite.org/page-koupit (affiliate u Kosmasu, takže z každého nákupu dostane autorka pár desetníků navíc, a to se všem vyplatí!)

    A co Facebook? Nyx je přece lepší!!! Ale budiž, kdyby náhodou měli vášniví vyznavači Knihy tisíce tváří absťák, mohou navštívit tamní stránku autorky Mycelia alias Bramborýny – Legendy o argenitu na Facebooku nebo semeniště všeho mimozemského zla, doupě zlovolné Církve Akkütlixovy tamtéž.

    A co takhle spoilery? Lze použít tag, který schová odstavec pod bílou mlhu, pod kterou lze nahlédnout, když se text vezme do bloku nebo se na něj klikne:

    tajné odhalení
    – a díky tomu ti, kteří další díl ještě nečetli, nepřijdou o překvapení. Bílá mlha vznikne, když se použijí kódy
    <div class="spoiler"> tajné odhalení </div>

    Geekovské okénko
    Generátor slov v össeinu, který skvěle vymyslel a naprogramoval KAVEN. Církev Akkütlixova děkuje a OneHotBook se velmi těší! :)
    Tabulka a graf postupu psaní (2019–21)
    rozbalit záhlaví
    FIFI
    FIFI --- ---
    RICARDERON: ne. Prusvih to je. Vsichni vime, ze e-kniha nema vychazet driv nez tistena. Ani o den.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    FIFI: Minule byla e-kniha o měsíc později. To byl větší průšvih. Jásejte a tančete. Konečně je jednou něco dřív, než někdo slíbil.
    FIFI
    FIFI --- ---
    GALE: no a to je právě chyba, mělo to být zároveň
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    GALE: platba mi sice prošla až na počtvrté, ale prošla a už je to "doma" ;)
    GALE
    GALE --- ---
    FIFI: Jako e-kniha již ke stažení!
    FIFI
    FIFI --- ---
    Tak v Kosmasu už zítra! :-)
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    A ještě jedna recenze na Jedničku:
    Vlčí Bouda - Mycelium: Jantarové oči
    http://vlcibouda.net/bouda/literatura/190-mycelium-jantarove-oci
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    Pro myceliální nedočkavce máme dnes na webu XB-1 ukázku v podobě první kapitoly z Ledu pod kůží od Vilmy Kadlečkové...

    XB-1 » Se zimou konečně přichází i Led pod kůží! (ukázka)
    http://www.casopisxb1.cz/aktuality/se-zimou-konecne-prichazi-i-led-pod-kuzi/
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    BRAMBOREENA: Jé, super. Budu od něj teď někdy - v průběhu listopadu, nebo tedy v průběhu měsíce, kdy bude možné splašit i placičku - něco objednávat. Že bych si též "tajně" napsala :). Já tam tedy nepojedu, ale snad by se to dalo přibalit, žejo :). Akorát bych tedy poprosila o náhledy, nebo alespoň jeden, kde budou pěkně ke srovnání. Z těch fotek se mi to trochu hůř vykoukává.
    BORGDOG
    BORGDOG --- ---
    Taky se hlásím, i když žádnou nedostanu, protože nikam nejezdím. :-)
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    BETCHO: jaký máš heslo v kolubáriu? Hlásím se o placku :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    MOIRAIN: Rozhodně vezmu! Bude tam i pořad o Myceliu v sobotu po obědě, přijde i Cornholio coby autor obálky, máme už to v anotacích (jako součást Aquiliny workshopové linie).
    MOIRAIN
    MOIRAIN --- ---
    BRAMBOREENA: co takhle je vzít na Fénixcon? (a jak dlouho po vydání knihy bude e-book?)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VLCACKA: Do příštího týdne asi nestíïhnem... Ale já to sem pak napíšu :)
    EDERA
    EDERA --- ---
    BALAENA: No, kdybychom dosadili jiné slovo používané k označování téhož, tak by bylo jako označení EU poměrně výstižné. Ale já jsem dáma a vlastně taková ošklivá slova ani neznám:-)
    BETCHO
    BETCHO --- ---
    BRAMBOREENA: A nechceš mi jich balík naložit do Brna? Vydávala bych je fanouškům oproti heslu v našem kolumbáriu...
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    BRAMBOREENA: Ale vykořisťované dítě se tváří celkem smířlivě. OK, až si příští týden v Londýnské půjdu pro dvojku, doufám, že budu mít už i placku! :-D Sakra, asi budu muset vzít jednu i kolegyni, je do Mycelia blázen. :-D
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    Bramboreena: tak mě napadá, to že sou oblíbený oblečení ponča, je protože máš ráda ponča, nebo protože je to exotika co se hodí k roku 2500? :)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GENTIANA: Budou :) Teď jsme to otestovali, určitě je přinesu na křest a ještě jsem se domlouvala s Komárem (knihkupcem ze sci-fi speciálky v Londýnské - daemon.cz), že by si je nechal v tajné skrýši a tajným zájemcům z Nyxu je oproti tajnému heslu vydával :) To sem ještě včas tajně napíšu! :)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    A teď zpravodajství z dnešního večera. Máme z Arga půjčenou plackovačku a vykořisťujeme dítě.
    Děkuju SHADOWALKER za návrhy placek! :)
    (jeden typ je ode mě, tři od ní)







    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam