• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    ROMI
    ROMI --- ---
    BRAMBOREENA: jen se mi tam nezda to s tema drakama, ale budiz
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BRAMBOREENA: no však taky pěkně odsejpá a každou chvíli se něco děje. Dočetla jsem v sobotu a už mám absťák ;-)
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    BRAMBOREENA: Už je to na Legii :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    WITTGENSTEIN: ...a mohla bych ho vidět?
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    Blanku si Češi zasypou sami, stejně jako si kdysi postavili Národní divadlo, věří primátor ~ Infobaden.cz
    http://www.infobaden.cz/...asypou-sami-stejne-jako-si-kdysi-postavili-narodni-divadlo-veri-primator/

    Hovoří se o transformaci stavby na velkopěstírnu hub nebo o prostém rozdělení objektu mezi občany Prahy, kteří nemají sklep.

    Příležitost pro Církev Akkütlixovu, řekl bych.
    HYPERION
    HYPERION --- ---
    To by mě tedy zajímalo, jestli se s tou vlnou zájmu svezou i předchozí tituly, přinejmenším Na pomezí Eternaalu. Vilmo, nevíš jestli Albatros zaznamenal nějaký zvýšený zájem? Pořád tu posloucháme hlasy požadující další díly...
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Teď jsem mluvil s kamarádkou a její druh, jinak velmi obíravý fanoušek tvrdé sci-fi, se u Mycelia normálně svíjel blahem a byl z něj úplně v h... tedy, vyvedený z konceptu, a chtěl další díl. Nejlépe hned. Vilma má zřejmě dalšího fanouška :-)
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    ALDARION: Souhlasím. První díl mi tu netrpělivě šustí v polici. Sem tam se posune dopředu (většinou to dělá, když spím), takže ho sem tam přetáhnu přes hřbet a on zase zaleze. Říkám mu "Jen počkej, dočkáš se, až dorazí brácha."
    A on mi temně odpovídá "Neboj, ty taky."
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    JANADVORACKOVA: Dva týdny jsou docela rozumná doba - je to poměrně dlouhá knížka, chce to číst si jí pomalu a vychutnávat. No a než to v tom předvánočním fofru stihnou na centrále, místní poštmistr i doručovatel, to nějakou dobu zabere... ;)
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    Já budu objednávat za týden a doufám, že se mi nestane to co s objednávkou obsahující první díl - šla dva týdny, na poště ji hledali a vůbec v té době se mi děly divné věci :).
    Pak to přečtu najednou a uvidím, co to se mnou udělá :).
    GALE
    GALE --- ---
    WITTGENSTEIN: Druhý.
    WITTGENSTEIN
    WITTGENSTEIN --- ---
    GALE: To má být "jejích". První nebo druhý díl?
    GALE
    GALE --- ---
    Jedná se o Kamilin monolog, tak asi tento překlep. A nebo jsem nepochopila situaci a počítá do snah i toho dalšího Össeana, se kterým se pustila do křížku.

    str. 145 dole: Z Lusova okolí sice různé informace odstranila, ale trvale stínit jeho vědomí, a navíc to dělat tak, aby si Fomalhiwan ničeho nevšiml, jednoduše nebylo v JEJICH silách.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    GROBENIUS: jestli to vzhledem k Pinky není fuk ;-)

    Momentálně mě velmi začala bavit Kamele a pevně doufám, že se ukáže, že Lodi jsou taky pěkný svině. (jsem teprve u rychlovlaku).

    Jo a gleevarinské souboje bych výhledově velmi ráda viděla zfilmované v HBO produkci.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    MEANKITTY11: není to ani jediný spoiler! :-))
    GROBENIUS: Dvojku, pochopitelně.
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    RICARDERON: který díl čteš?, jsem volako zmetený
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    RICARDERON: RICARDERON: Hele nech si to, já mám Led teprve v poště ;)
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    pozn. ke str. 141: Nikdo by nechtěl zůstat s Pinkertinou. Ani deset minut! Kruci.
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    čtecí report:

    na straně sto vás strašně nasere Pinkrtýna. Ježíš, ta ženská je fakt dobrá akorát do betonovýho sloupu...

    Vilma má jediný štěstí, že za přetrpěnou pasáž s ní dala zatím nejlepší akční scénu.

    Howgh.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam