• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    RIP
    RIP --- ---
    BRAMBOREENA: Kdysi jsme uvažovali, že bysme si sfinxkočku pořídili, protože se nám děsně líbí. Zdá se, že v naší sociální gruppe je podobná estetická úchylnost rozšířená.
    Jenže pak se k nám domů nekomporomisně nastěhovaly ordinérní kočky evropské, omotaly si nás kolem prstu a bylo dosfinxováno :-)


    ZOIDBERG: Css, Klíčník je z vinařského rodu, ten by podobnou tekutinou možná ani pečeni nepodlil :-)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BRAMBOREENA: Jo! Šampaňské, kaviár, archivní whisky, sexy hostesky! A teď konec snům, budeš tam jen ty a Klíčník, který pocáká Mycelium Klášterním tajemstvím...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZOIDBERG: Viď! Kaď s šampaňským by to chtělo! :D Netuším, jak to pojmou, tohle byl jen můj odhad.
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    BRAMBOREENA: Já myslel, že to bude nějaký ambicozní křest před stovkami nadšených čtenářů a televizních kamer :-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA: (Zdroj - blog "vše o kočkách" :D)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ... a tady je Maëwënë:

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    RIP: Kdepak, Kamëlë je tohle...

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZOIDBERG: Jediné, co se ke mně o tom sci-fi programu doneslo, byl znechucený post Vaška Pravdy na FB někdy před Vánoci o jakémsi nedorozumění ohledně rovnováhy sil (tedy, dle jeho interpretace - nabízel jim pomoc a své zkušenosti s organizací programu pro sf fanoušky, a oni si to vyložili tak, že si tam chce zaplatit možnost udělat program :D). Víc nevím, na to jsou tu povolanější. Křest Mycelia III si představuju tak, že u stánku Arga v určitou hodinu RICARDERON zacinká na skleničku (u Arga VŽDYCKY jsou skleničky a víno) či zazvoní na indický zvoneček a řekne "Tož tu máme novou knížku, kupte si ji, na shledanou." :)
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    Už se ví, kdy bude na Světě hlavní sci-fi program? Počítám, že letos se tam zajdu alespoň v sobotu podívat i já, vypadá to atraktivně a bude tam hromada známých...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GALE: Týjo, Shadowalker je autorkou krásných myceliálních placek, to jsem nevěděla, že dělá taky do dortů :) Luxusní! Křest trojky by měl být na veletrhu, ale nic nám koneckonců nebrání podniknout ještě nějakou afterparty.
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    RIP: tak nějak si představuju Kamele, jen v šedý barvě :D
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    RIP: Kanadě se teď raději budu nějaký čas vyhýbat
    RIP
    RIP --- ---
    Treighru EXISTUJE!

    SPHYNX kanadský (3901579023) - Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/sphynx-kanadsky-i3901579023.html
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ... a jinak roztomilá je na FB stránka Války s mloky (tedy jako plánovaného filmu); já ji sleduju, protože vizuálně se mi to moc líbí (myslím, že concept art dělal Daniel Špaček), i když moc nevěřím, že to dotáhnou. A včera se tam objevili mí dva mloci, vyfocení u nás v kuchyni :D :D :D https://www.facebook.com/ValkaSMlokyTheSalamanderWar . (Fotku mám na argenite.org, stáhnout ji není těžké). Ale teda jestli mi sem přijdou s nima bojovat, vezmu na ně litinovou pánev.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Zpráva na FB nakladatelství Argo potěšila: on byl dotisk! Čili Led pod kůží už se zase dá koupit! Událo se to tak bleskově a mimo mé zorné pole, že jsem ani nestačila otravovat redakci s opravou několika nalezených překlepů. Nevadí, naštěstí jich nebylo víc než prstů nešikovného truhláře...
    JANADVORACKOVA
    JANADVORACKOVA --- ---
    ZOIDBERG: Ses nepochlubil. Ale... no copak Ti tam udělali, co -:)))?
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    BRAMBOREENA: Těším, těším moc.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Klenoty už v předprodeji (to jest aspoň k pokoukání): http://www.kosmas.cz/knihy/189568/klenoty-ceske-fantasy/
    TOM
    TOM --- ---
    ROMI: bezpochyby :)
    neseděla mi ale ani jeho kritika nedostatku napětí
    já musel mít chvílema tepovku kolem těch 180ti..
    přeháněl i s tím úvodem na celou půlku knihy. sice to není splatter aby akce byla od první stránky ještě bez seznámení s postavama, ale mně to hodně chytlo už od .. cca 50tý stránky, což beru jako takovej standard pro čtivou a napínavou knihu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam