• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    RAHANUR
    RAHANUR --- ---
    BRAMBOREENA: to se petře růžové bude moooc líbít. Všichni ostatní dělají kytičky, kuličky..jen ty oči mimozemštanů :o)))
    SARGO
    SARGO --- ---
    Bramboreena: ha! Vhodné do deště a k brždění pádů. :-D Takže fimo: dumala jsem tu právě, co to sakra je. Z fima umím udělat kuličku 8-)

    Shadwalker: na to ani nepotřebuji moc přesvědčovat. I když v tomto opětovném čtení postupuji velice pomalu (a že to dá práci - číst pomalu), dvojka nezadržitelně ubývá a do dvanáctého rozhodně nevydrží. Abstinenční příznaky nápadně připomínají hlad po laeguhrlu (přehlásky prominou) a ukázky ho rozhodně neutiší. :-))
    FIFI
    FIFI --- ---
    SHADOWALKER
    SHADOWALKER --- ---
    BRAMBOREENA: Ne, ne, ne! Záhrobním hlasem budeš deklamovat: "Chceš-li Svět Knihy živ opustit, Mycelium zakup si!".
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: Oni je hlavně mají skládací. Prostě kus kůže (jako u slonů), který dokážou svinout až těsně k hlavě, a nebo naopak roztáhnout do šíře. To se z fima špatně napodobí... Myslím, že ani tenhle gadget - ZUZKAOU - by to neutáhl, celé je to holt napevno.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZOIDBERG: A s transparentem! A s velkým nápisem na zádech: "Chodím tady postrojená jak magor a propaguju svoji knihu, protože jí věřím!" :D
    ZOIDBERG
    ZOIDBERG --- ---
    SARGO: V tom bude Vilma chodit na Světě knihy :-)
    SARGO
    SARGO --- ---
    Ta maska je výtečná! :-D
    Dumali jsme tu doma, že ty uši jsou opravdu veliké, neb v nějaké chvíli Pinky váhá, kdo se k ní blíží a pozná až podle kůže, že to není člověk. Ale fakt je, že tam měla Kamila na hlavě kapucu, ne-li přímo kápi. Rozhodně jsou fakt... pořádné. Mají v nich alespoň nějaký speciální smyslový orgán? :-))
    RICARDERON
    RICARDERON --- ---
    šmarjáááá
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BRAMBOREENA: teoreticky by ta papírmaš s pletivem mohla jít namontovat na tohleto http://www.ebay.com/...comimi-from-Japan-/261455274682?pt=US_Costume_Accessories&hash=item3cdff2e2ba

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZUZKAOU: Tak to už mi budeš muset leda vypěstovat v kvašáku. :) "Uši, které vám vyjdou vstříc!"
    VLCACKA
    VLCACKA --- ---
    BRAMBOREENA: Takovýhle příznaky jsou vítaný. :-)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BRAMBOREENA: áááách. Další model potřebuje pohyblivé uši ;-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (Poslední - tedy při listování shora první - obrázek je focený ve tmě; oči totiž SVÍTÍ, jupí joj!)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Nemalovala jsem vajíčka. Poprvé v životě. Řekla jsem si, že v mém věku je to už absolutní nesmysl. Dětičky jsou u tchýně a tam si malují svá vlastní vajíčka, aby pak po zbytek života mohly mít výčitky svědomí, kdyby se někdy rozhodly to nedělat.
    No ale stejně mi to nedalo. Něco malovat bych asi měla. No tak jsem malovala hlavu. Dobrá zpráva: nemusí se loupat. Nebude se válet v košíčku další týden, dokud nezplesniví. Plesnivá je totiž už od začátku.
    Celou dobu si říkám, že je to v mém věku absolutní nesmysl, dělat takovéhle krávoviny - ale zas na druhou stranu je to srovnatelné s malováním vajec, a to mé svědomí (pobouřené tím, že nedělám něco užitečnějšího) trochu uklidňuje.
    Těšte se na další con! Po deseti letech, kdy tam coby osoba dospělá a rozumná chodím v převleku za, ehm, "intelektuálku", to zas vybalím a přijdu, jak mi zobák narost! Pravděpodobně je to příznak blížící se senility, ale co se dá dělat...
    :D













    SARGO
    SARGO --- ---
    Ahá, tak on tam takhle postupně vykukuje! (Fakt že jo, ty vykřičníky tam skáčou samy :-))
    Na dvojce už je zřetelný, ale nedošla mi ta návaznost.
    Obálky jsou velmi vydařené, velmi velmi. Možná už se to tu probíralo, pak se omlouvám, ale stejně by mě zajímalo, proč jsou jenom měkké? Hádám, že se ani ptát nemusím, a odpovědí je cena. Ale škoda to je.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    SARGO: Malé zvířátko se určitě naštve, že se mu říká malé zvířátko! To je Hmyzí bůh! :) (Viz náhled níže - obálka už je zhruba pohromadě.)
    A jak vidno, když se mluví o hmyzím bohovi, vykřičníky jsou naprosto nutné!

    Původní logo Mycelia tu taky někde mám - měla být tečka nad tvrdým y, ale pak jsme se všichni shodli, že měkkotvrdé iy si pamatujeme všichni ze školy, kdy se v nejistotě přepisovalo měkké na tvrdé a zase zpátky, a to je konotace, která by se neměla podporovat. (Vikřičník!)

    O Cthulhu v Koreji nemáme zprávy, ale zlé jazyky praví, že zpesnivělo.

    SARGO
    SARGO --- ---
    Jen taková malá technická... otázečka... či dvě... kdyby třeba někdo věděl...
    V rámci odpovědné přípravy na třetí díl si tu pročítám předchozí dva a zajímalo by mě, jestli:
    - je to malé zvířátko na obálce Jantarových očí jen hrou šlahounů, nebo úmysl?
    - má množství vykřičníků v textu nějaký mystický význam?
    - je pravda, že ve slově Mycelium měla být dvě písmena přehláskovaná, ale došlo ke vzpouře sazečů?
    - se šlo cthulhu zahrabat, když zjistilo, že v množství spotřebovaných narudlých tekutit nesahá houbařům ani po kotníky; a od té doby působí lokální zemětřesení v oblasti Koree?
    - jsem právě zabila na monitoru komára, ačkoli je venku deset nad nulou?

    A všem pěknou neděli, to se ví. :-)
    FERRYH
    FERRYH --- ---
    ano, ac ebookar tak ten rekord nejdelsiho romanu SF ceskeho spisovatele stale beru podle tistenych stran ... nepochybuji ovsem ze elektronicky nebo jen i v rukopisu uz ten rekord Hrubeho byl davno prekonan :)) to zas jo...

    BRAMBOREENA: Jana napsal tahle dlouhej roman nebo serii primo dilama na sebe navazujici? nezda se mi to...ale mozna jo... ja se priznam, ze jsem od ni necetl dosud nic. Neni to muj salek kavy.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam