• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    BRAMBOREENAMycelium -- Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu...
    Auditko věnované sci-fi sérii Mycelium. Vesmír, psychotronika, náboženství, lidské oběti - a mimozemské houby.

    Planeta Össe. Svět po tisíce let neměnný... a po tisíce let svázaný s vesmírem. Z Össe pocházejí myceliální technologie i nadsvětelné Lodě, bez kterých by se Země neobešla. Jenže zatímco pozemská civilizace vítězně proniká do vesmíru, Össe jí stojí za zády.

    Co je to vůbec to Mycelium? Nejlépe podívat se na webové stránky projektu. Tam jsou všechny informace o knize (anotace, ukázky, ohlasy, trailer...).

    A dá se to někde opatřit? Třeba tady: Internetové knihkupectví Kosmas (odkaz vede přímo na záznam o knize). Další díly a formáty (včetně audioknihy) nejlépe přes mycelium.argenite.org/page-koupit (affiliate u Kosmasu, takže z každého nákupu dostane autorka pár desetníků navíc, a to se všem vyplatí!)

    A co Facebook? Nyx je přece lepší!!! Ale budiž, kdyby náhodou měli vášniví vyznavači Knihy tisíce tváří absťák, mohou navštívit tamní stránku autorky Mycelia alias Bramborýny – Legendy o argenitu na Facebooku nebo semeniště všeho mimozemského zla, doupě zlovolné Církve Akkütlixovy tamtéž.

    A co takhle spoilery? Lze použít tag, který schová odstavec pod bílou mlhu, pod kterou lze nahlédnout, když se text vezme do bloku nebo se na něj klikne:

    tajné odhalení
    – a díky tomu ti, kteří další díl ještě nečetli, nepřijdou o překvapení. Bílá mlha vznikne, když se použijí kódy
    <div class="spoiler"> tajné odhalení </div>

    Geekovské okénko
    Generátor slov v össeinu, který skvěle vymyslel a naprogramoval KAVEN. Církev Akkütlixova děkuje a OneHotBook se velmi těší! :)
    Tabulka a graf postupu psaní (2019–21)
    rozbalit záhlaví
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    BRAMBOREENA: ten transparent přímo volá po dalším propagačním využití
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    BRAMBOREENA: Buď ráda, že nemáte domovní čističku odpadních vod. Ta před zimou taky potřebuje údržbu...
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ... a ještě se musím podělit o fotku: v sobotu se u kamarádů konalo grilování a jejich dcera, která ujíždí na Myceliu, mi tam vyrobila na uvítanou slavobránu/transparent. Trapné na tom bylo, že jsem na ten večírek vůbec nedorazila - jela tam celá naše rodina, akorát já místo toho u nás na chatě vyklízela kůlnu, vyhazovala krámy a vymetala myší bobky, protože zima se blíží a někdo to holt musel udělat. Jo jo, tak to na světě chodí, člověk si mohl užít svých krásných pět minut slávy, a v čem se hrabe místo toho...? :D

    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    ZUZKAOU: :) Jo jo, propaguju houby, až se mi z třeně kouří.
    (Mimochodem, když tě tu vidím... včera jsem zakoupila keramický kvašák, naložím si to sečuánské zelí, jak máš na blogu; už rok ujíždím na kimči a hraju hru "smrdí celá lednice", ale chce to inovaci. Plastový kvašák je taky fajn, určitě do něj taky něco nacpu, ale ten bohužel nemá přepad, takže pak je to hra "lepí celá podlaha".)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Join the ISMS
    http://www.isms.biz/join-the-isms/

    nejlepší by bylo zařídit ti čestné členství ;-)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA: A ještě: "MycoMedica je členem International Society for Mushroom Science". Do toho spolku chci taky!!!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    Prej "Nevíš, která léčivá houba vyřeší tvůj problém? Staň se fanouškem a my ti poradíme!" - http://www.mycomedica.cz/ :) Fušujou Církvi Akkütlixově do řemesla!
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    GROBENIUS: To bych si teda nekoupila!!! :)
    GROBENIUS
    GROBENIUS --- ---
    Ještě k přehláskám:
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    SARGO: Tak vymýt mozek plži, který nemá mozek, pouze centrální ganglion, to je opravdu možné jenom z vůle Akkütlixovy.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Össe se mi infiltrovalo až k zápraží


    SARGO
    SARGO --- ---
    GENTIANA: nemají slimáky. Všichni se nechali ideologicky zpracovat tak, že dobrovolně skončili na oltáři. ;-)
    GENTIANA
    GENTIANA --- ---
    Zajímaly by mě dvě věci. Zaprvé, jak to přesně bylo, když se utrhla stráň lišek a zavalila stavení rolníka Mrázka. A zadruhé, jaký je össenský teologický i praktický názor na slimáky?
    FIFI
    FIFI --- ---
    FIFI: firma, co to ma ve vyhradce, to pustila teprve vcera a Kosmas tudiz audio dostane nejdrive v pondeli.
    EDERA
    EDERA --- ---
    MISAEN: Krása! My měli houbovou omáčku včera:
    blondýna: Houby jsou zdravý a výživný!
    Jr.: Ve skutečnosti asi tak stejně jako kameny. Jen o něco líp chutnaj.:-)
    FIFI
    FIFI --- ---
    BRAMBOREENA: ja nevim, jestli vyslo, kazdopadne firma, ktera to ma ve vyhradni distribuci, to ma stale jeste v predprodeji, distribuovat to nezacala a my to tak zitra rozhodne nebudeme:(
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    VANEK: ono to nefunguje? Mně se odkaz normálně otevřel. A - ano, takhle to sdílejí i posílají :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    Málem jsem ve Vršovickém Tescu v košíku slev před robopokladnami za vzal pytlík jakýchsi lahodných jedlých hub k naočkování do polene za padesátník.
    BRAMBOREENA: Bit.ly je zlo, to ti takhle poslali do mailu?
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    (Dneska to oficiálně vyšlo.)
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    O audioknize: http://bit.ly/1rMKEQ9
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam